Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Bravo 1.6 16v написа:
    колеги аз съм с дърпал с такава алфа(една червена) и нямаше шанс.Около кола и половина я дръпнах.Тромава е
    Май точно ти се беше дърпал и със 170 коня Пасат, че го биеше и с доста. Ей тва имах предвид няколко поста по-нагоре.
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #17
      chris написа:
      Bravo 1.6 16v написа:
      колеги аз съм с дърпал с такава алфа(една червена) и нямаше шанс.Около кола и половина я дръпнах.Тромава е
      Май точно ти се беше дърпал и със 170 коня Пасат, че го биеше и с доста. Ей тва имах предвид няколко поста по-нагоре.
      не е той :D
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        Grisha написа:
        kiro_of_the_day написа:
        При такива гонки ми е интересно какво ще стане ако шАфьорите си разменят колите и се пуснат пак...
        Ще ти кажа какво ще стане-едно голямо НИЩО,защото шофьорите няма да познават колите
        Значи толкова са и шАфьори...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #19
          sev написа:
          chris написа:
          Bravo 1.6 16v написа:
          колеги аз съм с дърпал с такава алфа(една червена) и нямаше шанс.Около кола и половина я дръпнах.Тромава е
          Май точно ти се беше дърпал и със 170 коня Пасат, че го биеше и с доста. Ей тва имах предвид няколко поста по-нагоре.
          не е той :D
          Ей го ве, намерих го..
          Bravo 1.6 16v написа:
          няколко пъти съм дърпал такъв пасат бия го с доста.И Голф 5 пак го бия с същия мотор.Предполагам ще го дръпнеш с доста.
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #20
            Grisha написа:
            charlie написа:
            дидий ебати и фундаменталното и обосновано твърдение значи това дето го пише по книжките грам не е верно? ок де, ма нема ли да кажеш защо? или просто сека алфа ше бега секи фиат, само защото е алфа
            Абе бате я малко смири тона,покарай двете коли и тогава ми говори кое върви повече ок? Те по книжка дават типо 2.0 16В и браво 2.0 20В почти наравно да вървят,ама на бравото не му се вярва на старт с такова читаво типо
            батиното, що требе да смирявам тона бе - мен си ме кефи нещо ако ти е проблем кажи де - че си помислимп.п. а кое браво се обсъжда тука 147 или 154 к.с., щото има половин секунда разлика м/у двете.
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #21
              Значи петък вечерта или събота рано сутринта ще пътуваме за Ихтиман и тогава се заричат тука колегата и колежката, че ще правят сейр. Ще пиша какво е станало.

              Коментар


                #22
                Колега ще се дърпа с колежка!?!? интересно... А иначе киро-на-деня е прав - задължително трябва после да сменят колите, за да се види да не би разликата да е в задкормилното. Тва не значи че ако се дърпам някога с някой, после ще ми се качи в колата.... в мойта кола от шофьорската врата влизам само аз.

                Коментар


                  #23
                  kiro_of_the_day написа:
                  Grisha написа:
                  kiro_of_the_day написа:
                  При такива гонки ми е интересно какво ще стане ако шАфьорите си разменят колите и се пуснат пак...
                  Ще ти кажа какво ще стане-едно голямо НИЩО,защото шофьорите няма да познават колите
                  Значи толкова са и шАфьори...
                  Ти ако се качиш на непозната кола в която никога не си сядал зад волана ще я караш ли по оптималния начин(целене на точните обороти при превключване,оптимален старт,съединител)?Глупости говорите понякога...
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #24
                    charlie написа:
                    Grisha написа:
                    charlie написа:
                    дидий ебати и фундаменталното и обосновано твърдение значи това дето го пише по книжките грам не е верно? ок де, ма нема ли да кажеш защо? или просто сека алфа ше бега секи фиат, само защото е алфа
                    Абе бате я малко смири тона,покарай двете коли и тогава ми говори кое върви повече ок? Те по книжка дават типо 2.0 16В и браво 2.0 20В почти наравно да вървят,ама на бравото не му се вярва на старт с такова читаво типо
                    батиното, що требе да смирявам тона бе - мен си ме кефи нещо ако ти е проблем кажи де - че си помислим
                    Ми проблем ми е,нещо не ме кефи
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      Колега ще се дърпа с колежка!?!? интересно... А иначе киро-на-деня е прав - задължително трябва после да сменят колите, за да се види да не би разликата да е в задкормилното. Тва не значи че ако се дърпам някога с някой, после ще ми се качи в колата.... в мойта кола от шофьорската врата влизам само аз.
                      Колежката е сурова дама, била е навигатор на Рали Албена не е за подценяване

                      Коментар


                        #26
                        Колеги мойто мнение е че Алфата ще бие Бравото,но на по-дълга дистанция.Бравока ще вземе старта евентуално.Това го казвам от опит понеже съм карал такава Алфа и знам как върви,като електрокар е на която скорост си газ и заминава.Това може би е единствената кола която като и сложиш 5 на 40км/ч и подадеш газ си ускорява все едно е на втора.Бахти мотора.Все пак не трябва да се подценява разликата в килограмите,а те са 200 в повече за Алфата.Каквото да го бистрим тука,колегите ще го потвърдят или отхърлят на пътя
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар


                          #27
                          Grisha написа:
                          kiro_of_the_day написа:
                          Grisha написа:
                          kiro_of_the_day написа:
                          При такива гонки ми е интересно какво ще стане ако шАфьорите си разменят колите и се пуснат пак...
                          Ще ти кажа какво ще стане-едно голямо НИЩО,защото шофьорите няма да познават колите
                          Значи толкова са и шАфьори...
                          Ти ако се качиш на непозната кола в която никога не си сядал зад волана ще я караш ли по оптималния начин(целене на точните обороти при превключване,оптимален старт,съединител)?Глупости говорите понякога...
                          след 10-тата минута и пълним километража факт .Ако някой не знае колко му върви колата да даде да я покарам
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #28
                            сравнявате колите по каталог ,ама забравяте факта ,че резачките които се внасят в Бг са на по 400К + километра ,зверско карани и на тия бвавоци ,алфи и прочие са им умряли полвината коне !Оня ден слушах един който си вярваше ч,е било нормално алфата да му гори 2 литра масло на 10 000 километра по каталог Вързахме бас ,че до 6 месеца ще отваря двигателя -не знам дали ще спечеля а и това с дръпките е много глупаво ,ще си ръчкаш колата от 0-100 и за 400 метра по правата ,старшен кеф и баба ми да я сложа и тя ще дава газ с мойте приятели екшъните са ,софия -боровец ,софия-вършец по петрохан ,подбалканската за морето
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #29
                              tomazo написа:
                              с мойте приятели екшъните са ,софия -боровец ,софия-вършец по петрохан ,подбалканската за морето
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар


                                #30
                                tomazo написа:
                                ...екшъните са ,софия -боровец ,софия-вършец по петрохан ,подбалканската за морето
                                Те това е кефа, наистина! Бих добавил само и София-София в час пик, а може и да не е в пик-а де А за това, че колите ни са с наполовина умрели магарета съм също абсолютно съгласен. И аз много се забавлявам тука като чета кви са бързаци сичките и как с коли на по 10 години се дърпат с чисто нови, по-мощни, па и ги наказват на всичкото отгоре!
                                Bravo 1.6 16v

                                Коментар

                                Working...
                                X