Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Seat ibiza 1.4 търси спаринг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    айде бре, дет се вика за спорта да го направим!
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #32
      toko написа:
      айде бре, дет се вика за спорта да го направим!
      айде - тъкмо си оправих фаровете и сега мноо и дърпа бравото Yellow_Flash_Colorz_PDT_01п.п. имай в предвид, че ми е малко тунинговано задното гърне - има 2-3 дупки в повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 п.п.2 - за дръпката съм сериозен!
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #33
        charlie написа:
        toko написа:
        айде бре, дет се вика за спорта да го направим!
        айде - тъкмо си оправих фаровете и сега мноо и дърпа бравото Yellow_Flash_Colorz_PDT_01п.п. имай в предвид, че ми е малко тунинговано задното гърне - има 2-3 дупки в повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 п.п.2 - за дръпката съм сериозен!
        вчера с колегат установихме, че браво 1,6 върви повече! много спънат старт има сеата...офертата си важи още!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #34
          toko написа:
          charlie написа:
          toko написа:
          айде бре, дет се вика за спорта да го направим!
          айде - тъкмо си оправих фаровете и сега мноо и дърпа бравото Yellow_Flash_Colorz_PDT_01п.п. имай в предвид, че ми е малко тунинговано задното гърне - има 2-3 дупки в повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 п.п.2 - за дръпката съм сериозен!
          вчера с колегат установихме, че браво 1,6 върви повече! много спънат старт има сеата...офертата си важи още!
          Бравата на Оги (1.9ЖТД) върви с една идея повече от 1.6/16в. Пробвано и доказано няколко пъти Аз бих се навил, ама не отговарям на изискването В единия случай съм 135кс в другия случай съм 70 С някое браво/а 1.8 по-става за теста да видим разликата
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #35
            toko,аре като дойдеш до Варна викни...аз ше те дръпна! Ама не ща бира...ами да е нещо по-сериозно...с тез лимонади ноу ми се подува корема!
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #36
              ко стана с колегата дет’ хвърля предизвикателства бе? Изгних да чакам истинска среща!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #37
                абе къв е тоя сеат отворения да доде в Шумен аз нямам зор да ходя никъде имам браво 1.6 (на баща ми е де )да го видя аз де ще ходи , па ако иска и на типо двувалка ще пробваме,да види как 90 кончета го мачкат .Те тука голфовете са ми скучни вече барем той ме развесели малко .Па в най лошия случай ше го черпя по бира,кво толкоз
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар


                  #38
                  Тъкмо четях първата страница и си викам само как ще се включа и аз, а то какво...гледам никакъв го няма съперника... Аз съм навитак - Браво ГТ тд100
                  www.CarProfi-BG.com
                  Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                  Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                  Най-атрактивните цени в София!

                  Коментар


                    #39
                    Брейй бая храна му дадохте на toko. Прочетете малко кой кой е във форума и кой какво е карал па после скачайте разни булдози или пък там разни индивиди с печки или с колите на татковците си. На човека май само дето му се пиеше бира, без значение дали за негова сметка или не.
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #40
                      абе то ние дето скачаме с колите на татковците нямаме проблем да скачаме и с наши коли затова споменах и типото . не мисля че е необходимо да си купя още едно браво за да се доказвам на един сеат. отдавна разчитам на себе си за всичко.инъче в никакъв случай не искам да обиждам колегата със сеата ама е нормално във форум на фиат да се зъбим на други марки а и винаги такива гонки си ги правя за шоуто, ако става въпрос имам приятели и с голфове и с аудита ама не сме се карали заради колите си та и тук не става дума за караница.
                      не подценявайте италианските коли
                      Tipo 1.6 (149.C2.046)

                      Коментар


                        #41
                        Еи колеги няма смисъл да си тормозите ма6инките заради някъв мъртъв кон наре4ен СЕАТ,просто е безсмислено,само 6те си дадете парите за бензин,резултата е ясен мъртвия кон няма 6анс сре6ту жребец като БРАВОТО
                        forza la FIAT
                        http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

                        Коментар


                          #42
                          bravosx 1,6 16v написа:
                          Еи колеги няма смисъл да си тормозите ма6инките заради някъв мъртъв кон наре4ен СЕАТ,просто е безсмислено,само 6те си дадете парите за бензин,резултата е ясен мъртвия кон няма 6анс сре6ту жребец като БРАВОТО
                          абе не е чак толкова мъртъв - като се има в предвид, че едваам го дръпнах, а е 1,4...а и човека, повярвай ми, е наясно колко му върви колата - просто си направихме сверка и двамата
                          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                          Коментар


                            #43
                            аз съм навит ... алфа 145 .. 1,6 боксер 103 коня ....

                            Коментар


                              #44
                              Е да се пробва с едно ново Браво 1.4, че да са наравно
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар


                                #45
                                ООО банда, позабравих го форума.. грешка която ще бъде поправена на сеата му махнах катализатора и май се поотпуши малко, сега ще му слагам и панелен КиН да видим как ще е респонса.сериозните мнения съм им пуснал л.с. с телефона ми, а що се касае за дечковците и .. незнам как да ги нарека индивидите от шумен, варна и т.н... абе не се излагайте бре! те хората са казали.. като си мълчиш не може да се изложиш!успехи на всички! тук много голям процент от хората са големи пичаги, а и страстта ми към италиянките не е умряла, така че пак ще се срещнем приятелип.п. колата е в бокса за около седмица, после съм на линия!
                                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                                Коментар

                                Working...
                                X