Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Seat ibiza 1.4 търси спаринг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А ти за т’ва ли ми писа да ти звъна след седмица да я постегнеш малко Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Нищо - аз го правя от любопитство дори и да ме биеш...
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    Коментар


      #47
      Много интересно ми стана тука, някакви резултати? Някой да се е дърпал със Сеатчето?
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #48
        Днес ходих да заменя катализатора с резонантно гърне и майстора като го свали ме викна и го вдигна с/у слънцето и ме попита дали го виждам ( слънцето през катализатора ) - ми не го виждах Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 . Сложи ми резонаторно гърне и направо колата литна, имам чувството, че отпуших някоя и друга магарица... Очаквах да пуши повече и да ръмжи ама нъцки, нито пушилката стана посилна ( даже май намаля ) нито звука стана по ревящ... Абе доволен съм. Сега се надявам и разхода да поспадне малко...П.П. Готов съм да се впускам в битка...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #49
          аз съм на линия по колата няма никакви промени!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #50
            С браво тд100? Ама за предпочитане на Божурище, че е сигурна работа, а всичко е точно...старт...финал...времена.
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #51
              Geraka написа:
              С браво тд100? Ама за предпочитане на Божурище, че е сигурна работа, а всичко е точно...старт...финал...времена.
              хм дизел - аз съм навитак.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар

              Working...
              X