Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Seat ibiza 1.4 търси спаринг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ogi28b написа:
    е да взема да го хапна освен сиятът? 105 коня играят ли ? Или не става щото е с турбина, и е с много голям обем? Ама в заглавието няма изисквания, така че става. Казвай кога и къде, и мойта кола не е пипана чувствително .... даже е намалена на 48 киловата. Анти-тунинг.
    едно от малкото сериозни мнения тук..оги с удоволствие ще се премерим! пък за бирата си е ясно.. падне плаща ибизата е 2005 с двг на фв естествено! четете бе хора смешни сте старите форумджии знаят че глупости рядко пиша, а и не е трудно да ми чукнете профил мнения и да се убедите сами в това :D
    "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

    Коментар


      #17
      r3p71l3 написа:
      Сеата го дават 0-100 за 11.2 доста е добре за 1.4
      Стария "Спортинг" го дават за 10.5(6) до 100км/ч, а моя за 10.9 Не се плашете чак толкоз бре Браво 1.6 малко ще се озори обаче

      Коментар


        #18
        toko написа:
        ogi28b написа:
        е да взема да го хапна освен сиятът? 105 коня играят ли ? Или не става щото е с турбина, и е с много голям обем? Ама в заглавието няма изисквания, така че става. Казвай кога и къде, и мойта кола не е пипана чувствително .... даже е намалена на 48 киловата. Анти-тунинг.
        едно от малкото сериозни мнения тук..оги с удоволствие ще се премерим! пък за бирата си е ясно.. падне плаща ибизата е 2005 с двг на фв естествено! четете бе хора смешни сте старите форумджии знаят че глупости рядко пиша, а и не е трудно да ми чукнете профил мнения и да се убедите сами в това :D
        Пак "Голям Го Изкара" кво да ти чукаме на "профил"??? Нещо не схванах? Май много си си повярвал мисля аз.Кат те гледам и на 2.0 би скочил.Къде и кога казвай само.
        Bravo 2.0 20V
        Tipo 2.0 16V SediciValvole

        Коментар


          #19
          е ти пък съвсем вече.... къде ше го пускаш сиятчето на хашджити, оно може да му закачиш един рейс отзад и пак ше го дръпнеш... ако до другата седмица се опарича да сипа бензин, ше се пробваме с колегата, въпреки че аз не обичам такива изпълнения, само си чешах езика, но понеже той ме взе на сериозно, затова ще си държа на казаното и ще се пуснем. Предлагам дисциплина "ускорение от 50 до 150 на 5-та" Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Дотогава - как мислите? Ето за бравата :200 нютон-метра от 1500 до 3500, 105 коня на 4000, 0-100 - 10 и нещо ли, 11 и нещо ли беше.... задкормилно устройство - неопитно....За сеатът колегата да даде данни. Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

          Коментар


            #20

            Коментар


              #21
              BULLDOG написа:
              toko написа:
              ogi28b написа:
              е да взема да го хапна освен сиятът? 105 коня играят ли ? Или не става щото е с турбина, и е с много голям обем? Ама в заглавието няма изисквания, така че става. Казвай кога и къде, и мойта кола не е пипана чувствително .... даже е намалена на 48 киловата. Анти-тунинг.
              едно от малкото сериозни мнения тук..оги с удоволствие ще се премерим! пък за бирата си е ясно.. падне плаща ибизата е 2005 с двг на фв естествено! четете бе хора смешни сте старите форумджии знаят че глупости рядко пиша, а и не е трудно да ми чукнете профил мнения и да се убедите сами в това :D
              Пак "Голям Го Изкара" кво да ти чукаме на "профил"??? Нещо не схванах? Май много си си повярвал мисля аз.Кат те гледам и на 2.0 би скочил.Къде и кога казвай само.
              *Модерирано* цитараното от теб мнение беше в този дух.. явно не си схватлив!20кл. съм имал 2 г. и ми ясно каква гъзария е и колко е бързо! сеата ми е малолитражка.. за ташаци :D хех ентусиаст с браво 150 да се правиж на мъж на сеат 100 кс :D искаш ли да се пуснем с нещо равностойно?Колега, ако може без обиди защото ще заключа темата.Модераторски екип на fiat-bg.org
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                #22
                Re: Seat ibiza 1.4 търси спаринг

                toko написа:
                Опа гледам тук сеатите за коли ги нямате, което е доста странно за тоя форум.. и ми се иска да се замеря с някое 100 коньово браво, пунто или др... па бирата после е от падналия ест!сеатчето е 1,4 - 100 кс.. малолитражка :D
                Даи да го папкам това сеатче, другата седмица само си оправям скоростната и казваш къде и кога(от другия понеделник съм готов, ако не изникне нещо спешно)....... ама много му се плашите !!! Ама си приготви много бира :D :D :D
                Fiat Bravo 1,6 16v, JR Sport Filter

                Коментар


                  #23
                  за да няма излишни интриги, спирам да пиша в темата! който проявява интерес да се обажда, ще се свържа с него!
                  "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                  Коментар


                    #24
                    Другата седмица ще ходим с мойта приятелка да и куповаме хонда сивик моно 1,5 от софия ще ти пиша кога тръгвам и тогава ще тествам хондата срещу теб , а за бирата ще се разберем
                    FIAT Bravo_GT

                    Коментар


                      #25
                      То като се замисля тези хонди вървят повче и от браво ГТ
                      FIAT Bravo_GT

                      Коментар


                        #26
                        предчувствам тройка спатия, но не разбрах в каква дисциплина - 60-140?

                        Коментар


                          #27
                          айде бре нема ли да пием бира.. сеата съм го пуснал за продажба и не ми се вярва да е още дълго в мен!
                          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                          Коментар


                            #28
                            Като си го пуснал за продажба значи ще стане яко.Айде с мен - аз до трета ти до четвърта

                            Коментар


                              #29
                              petar2202 написа:
                              Като си го пуснал за продажба значи ще стане яко.Айде с мен - аз до трета ти до четвърта
                              с астра 16в?
                              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                              Коментар


                                #30
                                Това трябва да се пусне с Фиат 500 1.4 100 кончета
                                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                                Коментар

                                Working...
                                X