Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дизел срещу Бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ivanko_rs написа:
    Г-н Енчев,почна да си противоречиш.Въобще не ми пиши за диференциали и т.н.,защото тоя мотор 1.9 е кенеф и както казах е мъртво роден Ти ще вдигнеш с него 180 по Витиня надолу към Ябланица Какво почна да ми говориш за някакви дръпки по 15км на магистрала точно като някое пишлеме взело книжка вчера и решило да доказва колко голям състезател е Колегите както и аз ти го казахме,като искаш си има писти ,отиваш и караш без да застрашаваш никой Ама ти понеже си голям фен да се заядаш с някого по пътя и после на човека колата се счупила.Има Божурище има и Калояново,айде да видим колко върви дизел ТАМ,къде всичко е обезопасено и няма да има случайни жертви или тоя ми излезе и аз намалих и т.н.Относно за греенето явно не си запознат добре с циклите на дизела и бензина иначе щеше да ти е ясно че при натискане дизела почва да грее много повече За съревнование на Шипка мисля че просто се излагаш,мислиш че имаш някакъв шанс Особено срещу кола 4х4 Турбо бензин Не ми отговаряй няма смисъл Както казах темата за мене се изчерпа,ако някой има преложение за дръпки(а вече има три) да дава да видим какво ще стане П.П. Това пежо 306 1.9 Д му дават 162км максимална скорост с тези скорости за които говориш справка http://www.autoweek.nl/carbasedata.p...10367&cache=no
    Виж кво , омръзна ми да пиша едно и също и честно да ти кажа взех да се дразня вече от тея келешовски забележки , ПЪРВО СЕ НАУЧЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ПОСЛЕДНО НАПИСАНОТО ПРЕДИ ДА СЕ ИЗКАЗВАТЕ НЕПОДГОТВЕНИ . Въобще не се интересувам на кое колко му дават аз си вярвам на очите ..... баси ...... а ве кво ти обяснявам.....
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    Коментар


      ivan_enchev написа:
      ivanko_rs написа:
      Г-н Енчев,почна да си противоречиш.Въобще не ми пиши за диференциали и т.н.,защото тоя мотор 1.9 е кенеф и както казах е мъртво роден Ти ще вдигнеш с него 180 по Витиня надолу към Ябланица Какво почна да ми говориш за някакви дръпки по 15км на магистрала точно като някое пишлеме взело книжка вчера и решило да доказва колко голям състезател е Колегите както и аз ти го казахме,като искаш си има писти ,отиваш и караш без да застрашаваш никой Ама ти понеже си голям фен да се заядаш с някого по пътя и после на човека колата се счупила.Има Божурище има и Калояново,айде да видим колко върви дизел ТАМ,къде всичко е обезопасено и няма да има случайни жертви или тоя ми излезе и аз намалих и т.н.Относно за греенето явно не си запознат добре с циклите на дизела и бензина иначе щеше да ти е ясно че при натискане дизела почва да грее много повече За съревнование на Шипка мисля че просто се излагаш,мислиш че имаш някакъв шанс Особено срещу кола 4х4 Турбо бензин Не ми отговаряй няма смисъл Както казах темата за мене се изчерпа,ако някой има преложение за дръпки(а вече има три) да дава да видим какво ще стане П.П. Това пежо 306 1.9 Д му дават 162км максимална скорост с тези скорости за които говориш справка http://www.autoweek.nl/carbasedata.p...10367&cache=no
      Виж кво , омръзна ми да пиша едно и също и честно да ти кажа взех да се дразня вече от тея келешовски забележки , ПЪРВО СЕ НАУЧЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ПОСЛЕДНО НАПИСАНОТО ПРЕДИ ДА СЕ ИЗКАЗВАТЕ НЕПОДГОТВЕНИ . Въобще не се интересувам на кое колко му дават аз си вярвам на очите ..... баси ...... а ве кво ти обяснявам.....
      Аве еиии Лешпер ти ко искаш ся да почнем да са псуваме ли ве? Ам да ваи ве ма на ЛС че .........Аве я си даи само първите две цифри на ЕГНто че ми е интерсно с колко почва........

      Коментар


        ivan_enchev написа:
        Виж кво , омръзна ми да пиша едно и също и честно да ти кажа взех да се дразня вече от тея келешовски забележки , ПЪРВО СЕ НАУЧЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ПОСЛЕДНО НАПИСАНОТО ПРЕДИ ДА СЕ ИЗКАЗВАТЕ НЕПОДГОТВЕНИ . Въобще не се интересувам на кое колко му дават аз си вярвам на очите ..... баси ...... а ве кво ти обяснявам.....
        И аз ти обяснявам още от началото че говорите глупости и обяснявам едно и също нещо поне 5 ПЪТИ,ама ваште дизелови тикви не могат да го проумеят А туй ти какво виждаш незначи че е истина.Аре оди си карай миризливите печки че вече окончателно ми писна от коне с капаци
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          хахахАма вие още ли спорите за глупости
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            idm написа:
            nikki_sixx написа:
            копеуета - вий сте ненормални !
            Пич кефишма ш’ти звъна
            ако беше женско - щях повече да ти се радвам!
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              ivan_enchev написа:
              .....
              Шшшш алоууу вие на дръпки не се фащате че вие е страх ако искате може на Бои да са фанем а?Ша спретнем една борбичка веднага! Аз съм в категория 110+...

              Коментар


                idm написа:
                ivan_enchev написа:
                .....
                Шшшш алоууу вие на дръпки не се фащате че вие е страх ако искате може на Бои да са фанем а?Ша спретнем една борбичка веднага! Аз съм в категория 110+...
                ...аз ше участвам в категория спринт... с газ
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  idm написа:
                  ivan_enchev написа:
                  .....
                  Шшшш алоууу вие на дръпки не се фащате че вие е страх ако искате може на Бои да са фанем а?Ша спретнем една борбичка веднага! Аз съм в категория 110+...
                  Тва нещо към мене ли е насочено , кви 110+ си ве нещастник , внимавай и с думата "лешпер" , само на бой не се хващай ве малоумник , щи пръсна главата от бой и нещо друго ама няма да го кажа в момента , каде отиваш ве , кво ще псуваш ве , ма ти не си наред . Трай си по-добре и си лягай че не знаеш кво си поръчваш. Тва че съм влязъл в форум да си поизгубя времето с нещо което харесвам , не означава , че някой с празна тиква като тебе ще ми дрънка глупости и ще ми са прави на тежък , бил 110+ , аве лайнар когато обкръжението ми е било 110+ ти си викал на майка си леля ве Вземи та го приеми на сериозно и си затвори устата щото следващ път няма да има КАПИШ ВЕ ТЪПА МРЪВКО кВИ ДВЕ ЦИФРИ ОТ ЕГН ? ДА НЕ МИ СА ИЗЯВЯВАШ И КАТО ЧЕНГЕ А? ШШШШШШШШШШ ГОСПОДИН РЕЙСЪР , ЗА ДАПА НЯКАКСИ ГО ПРЕГЛЪТНАХ АМА ТВА ПОСЛЕДНОТО НЕ Е ИСТИНА ВЕЧЕ ВАОБЩЕ НЕ МИ ДРЕМЕ ДАЛИ ЩЕ ИМА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ , А КЕЛЕШЧЕТА КАТО ТЕБЕ КОЛКО СА ТЪРСЕНИ И КВО ХУБАВИЧКО СЕ КРИЯТ ..........ТВА ДА НЕ ПЛАШИШ ЧАТЕРЧЕТА НА ПО 18-19 ГОДИНИ , КАТО МИ СА ПРЙШ НА ЛОШ А ? КАЖИ ВЕ МРЪВКО? НЕ СИ ПОЖЕЛАВАЙ НЕЩО , КОЕТО НЕ МОЕЖ ДА ИЗТЪРПИШ , ЯСНО ЛИ ТИ Е ВЕ ГОВНАР . МРЕ ЛИ ТИ СЕ ВЕ А? КЪВ СИ ВЕ , БРОНИРАН ЛИ СИ КВО .
                  .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                  Коментар


                    nikki_sixx написа:
                    idm написа:
                    ivan_enchev написа:
                    .....
                    Шшшш алоууу вие на дръпки не се фащате че вие е страх ако искате може на Бои да са фанем а?Ша спретнем една борбичка веднага! Аз съм в категория 110+...
                    ...аз ше участвам в категория спринт... с газ
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      ivan_enchev написа:
                      ...
                      ...теб те помислих за прост , ама ти си бил хептен бе!К’ви убийства , к’ви работи приказваш? Ти не си у ред...честно!
                      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                      Коментар


                        ivan_enchev написа:
                        idm написа:
                        ivan_enchev написа:
                        .....
                        Шшшш алоууу вие на дръпки не се фащате че вие е страх ако искате може на Бои да са фанем а?Ша спретнем една борбичка веднага! Аз съм в категория 110+...
                        Тва нещо към мене ли е насочено , кви 110+ си ве нещастник , внимавай и с думата "лешпер" , само на бой не се хващай ве малоумник , щи пръсна главата от бой и нещо друго ама няма да го кажа в момента , каде отиваш ве , кво ще псуваш ве , ма ти не си наред . Трай си по-добре и си лягай че не знаеш кво си поръчваш. Тва че съм влязъл в форум да си поизгубя времето с нещо което харесвам , не означава , че някой с празна тиква като тебе ще ми дрънка глупости и ще ми са прави на тежък , бил 110+ , аве лайнар когато обкръжението ми е било 110+ ти си викал на майка си леля ве Вземи та го приеми на сериозно и си затвори устата щото следващ път няма да има КАПИШ ВЕ ТЪПА МРЪВКО кВИ ДВЕ ЦИФРИ ОТ ЕГН ? ДА НЕ МИ СА ИЗЯВЯВАШ И КАТО ЧЕНГЕ А? ШШШШШШШШШШ ГОСПОДИН РЕЙСЪР , ЗА ДАПА НЯКАКСИ ГО ПРЕГЛЪТНАХ АМА ТВА ПОСЛЕДНОТО НЕ Е ИСТИНА ВЕЧЕ ВАОБЩЕ НЕ МИ ДРЕМЕ ДАЛИ ЩЕ ИМА ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ , А КЕЛЕШЧЕТА КАТО ТЕБЕ КОЛКО СА ТЪРСЕНИ И КВО ХУБАВИЧКО СЕ КРИЯТ ..........ТВА ДА НЕ ПЛАШИШ ЧАТЕРЧЕТА НА ПО 18-19 ГОДИНИ , КАТО МИ СА ПРЙШ НА ЛОШ А ? КАЖИ ВЕ МРЪВКО? НЕ СИ ПОЖЕЛАВАЙ НЕЩО , КОЕТО НЕ МОЕЖ ДА ИЗТЪРПИШ , ЯСНО ЛИ ТИ Е ВЕ ГОВНАР . МРЕ ЛИ ТИ СЕ ВЕ А? КЪВ СИ ВЕ , БРОНИРАН ЛИ СИ КВО .
                        Дубреее Дубрее наи накрая и ти са засегна!!!!!!!! Фиуууу ниии та плюим тука пък ти си мислиш че дъж та вали а? Тъи ли ве ДА ГЕ а? Аз мож да съм мръвка ма съм курназ ве ( то Коледа мина ) Ся дишаи дълбоко като поемаш през носа и издишаш през устата!!! Не са зори мноо че ша напраиш някои инфаркт и после ш та мисля и тебе.....Довечера кат си лягаш си напари краката в гореща вода и не си вземаи стероидите!!! Ако не го спазиш Ефекта ще е обратен и ш’ти подеиства на хемороидите!

                        Коментар


                          Спора вече излезе от добрия тон и според мен темата трябва да се затвори. Не разбирам защо трябва да се нападате по такъв глупав начин. Все пак тук сме се събрали да си помагаме, а не да се обиждаме.
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            Направо съм потресен след последния пост на Г-н Енчев Смятам че темата не трябва да се заключи,а направо да се изтрие А колегата Енчев да получи наказание(да не казвам БАН) ,за тези изречения които е написал
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар


                              VooDoo написа:
                              Спора вече излезе от добрия тон и според мен темата трябва да се затвори. Не разбирам защо трябва да се нападате по такъв глупав начин. Все пак тук сме се събрали да си помагаме, а не да се обиждаме.
                              Е даде някои са опитаха да помогнат ма изкочиха едни трактористи да дърпат железа тука и едни корабостроители та са откънахме по тъча..............

                              Коментар


                                idm написа:
                                и едни корабостроители та са откънахме по тъча..............
                                Аз за туй карам с платноходката...
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X