Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.6 103 hp Vs Open Ascona 1.8 115 hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Pac3to написа:
    Аз ви гарантирам .4е Аsconata ще бие фиатката.Поне съм имал такава и да ви кажа Ascona 1.6 90 коня Gt пак има шанс да бие фиатката 1.6
    Аз мисля, че даже и КАДЕТ 1.3 ще бие БРАВО-то
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #32

      Коментар


        #33
        Ама вие не знаете ли за най-новата технология на Опел ?! С всяка измината година колата става все по-лека и по-лека..докато накрая изчезва !
        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

        ...E90..incoming..!!

        Коментар


          #34
          VooDoo написа:
          Pac3to написа:
          Аз ви гарантирам .4е Аsconata ще бие фиатката.Поне съм имал такава и да ви кажа Ascona 1.6 90 коня Gt пак има шанс да бие фиатката 1.6
          Аз мисля, че даже и КАДЕТ 1.3 ще бие БРАВО-то
          аз мисля че и каруца ще ме бие.стига бе колеги-ако падна от такава кошница като аскона по добре да го засиля в първия язовир бравото.айде малко помислете колко трябва да е запазен този 20 и косур годишен двигател!!!айде стига глупости
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #35

            Коментар


              #36
              Mupo написа:
              Такваз Асконака имаше доскоро един комши. Даже си мисля че и Браво 1.8 доста трудно ше я изяде, ама я продадоха ... беше 88 набор. Незнам дали на стария гси кадет е същия двигател, щото тука има едно с перфектно изгнило купе и с перфектен мутур, които пък няма ограничители .... навремето колко бравота ядеше ... ех спомени. Собственика му след това потрошии е една 164 3.0л с малко доработки ... сега се е кротнал с един Espace. Много се отклоних от темата ще ме прощавате .
              за колегата VooDoo знам че е майтап :D ама тва отгоре-колегата май си вярва
              Renault Laguna 1,9 dci 2002

              Коментар


                #37
                Мдаа вярвам си. Лощото е че не мога да ти намеря такваз Аскона, иначе мнооого пердах ше ядеш от нея. То и аз можеби ще ям, при положение че съм с 1.8 .....

                Коментар


                  #38
                  Не се карайте, бийте се :DАко искате влезте в Опел - форума и питайте там, може да се намери някоя такава Аскона. Да решите спора на бързо Аз лично мисля, че годинките си оказват влияние... Ако някой се е занимавал да подържа, основен ремонт на двигател и т.н... може и да се оспорва победата...

                  Коментар


                    #39
                    !

                    Абе хора, още ли спорите на тая тема? Асконата няма шанс НЕМОЖЕ 20годишна кола (опел) да бие 10-на годишна италианка. Както казах ако бравото е със дръпната ръчна Асконата има шанс но иначе няма. В момента издирвам един комшия с АСКОНА 1.8 115коня и като го намеря ще го пробвам. Само да не съм си продал колата дотогава.
                    EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                    Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                    ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                    Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                    Коментар


                      #40
                      Mupo написа:
                      Мдаа вярвам си. Лощото е че не мога да ти намеря такваз Аскона, иначе мнооого пердах ше ядеш от нея. То и аз можеби ще ям, при положение че съм с 1.8 .....
                      колега от такава дръпка не мога да спечеля нищо!нали разбираш що?
                      Renault Laguna 1,9 dci 2002

                      Коментар


                        #41
                        и в моя квартал се е появила една жълта аскона и я карат все едно е бугати вейрон....даже докато си пазарувах хляб се лъжеха с един голфаджия, неговия май е 1.8 140 поне така каза, че асконата уж прескачала голфа с много....от къде се изровиха тия коли..и аз седа и я гледам и се чудя каква марка е тая кола
                        Punto HGT - total
                        Punto 1.2 16v Sporting - total
                        Punto 1.2 - alive
                        Toyota celica t23

                        Коментар


                          #42
                          Re: !

                          Fiat_Alfa_Fen написа:
                          Абе хора, още ли спорите на тая тема? Асконата няма шанс НЕМОЖЕ 20годишна кола (опел) да бие 10-на годишна италианка. Както казах ако бравото е със дръпната ръчна Асконата има шанс но иначе няма. В момента издирвам един комшия с АСКОНА 1.8 115коня и като го намеря ще го пробвам. Само да не съм си продал колата дотогава.
                          Колега,ти неразбра ли че годините в някои случаи НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ. Айде намери ми кола 2007 година 200 коня,да ти покажа как кола 91 ша я отвее само като стой че гледай без да ми е отварян мотора.Май не ти стана ясно че всичко старо е по-здраво и по-издържливо.Относно тоз мотор 1.6 16 не мога да рзбера какво толкова го хвалите Явно не сте се качвали на италиянки с по-големи мотори за да осъзнаете че този мотор за нищо не става.Да не говорим че в момента се сравнява с кола която е по-лека и е с по-голяма мощност и въртящ момент.Даже както беше писал един колега по-горе ме съмнява да биете и Аскона 1.6 ГТ 90 коня.Говорите наизуст,Фиат та Фиат,ама има коли които вървят доста повече от тях и въпросния Опел от тях
                          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                          Коментар


                            #43
                            колега казваш ми колко коня е твойта-аз ти намирам кола същите коне но 2007г.искам да стоя и да гледам как по-здравото и по-издържливото я отвява
                            Renault Laguna 1,9 dci 2002

                            Коментар


                              #44
                              пичове карам такова БРАВО хубава и бързичка кола е но ви казах че 3г карах такава аскона тя въртеше гумите до 3та скорост ония дето ми счупи скоростити и даде много зор на 1ва когато я прешпорвах я карах така 1ва-60км 2ра-90 3та-120 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                              Браво 1,6 16V

                              Коментар


                                #45
                                Re: !

                                ivanko_rs написа:
                                Fiat_Alfa_Fen написа:
                                Абе хора, още ли спорите на тая тема? Асконата няма шанс НЕМОЖЕ 20годишна кола (опел) да бие 10-на годишна италианка. Както казах ако бравото е със дръпната ръчна Асконата има шанс но иначе няма. В момента издирвам един комшия с АСКОНА 1.8 115коня и като го намеря ще го пробвам. Само да не съм си продал колата дотогава.
                                Колега,ти неразбра ли че годините в някои случаи НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ. Айде намери ми кола 2007 година 200 коня,да ти покажа как кола 91 ша я отвее само като стой че гледай без да ми е отварян мотора.Май не ти стана ясно че всичко старо е по-здраво и по-издържливо.Относно тоз мотор 1.6 16 не мога да рзбера какво толкова го хвалите Явно не сте се качвали на италиянки с по-големи мотори за да осъзнаете че този мотор за нищо не става.Да не говорим че в момента се сравнява с кола която е по-лека и е с по-голяма мощност и въртящ момент.Даже както беше писал един колега по-горе ме съмнява да биете и Аскона 1.6 ГТ 90 коня.Говорите наизуст,Фиат та Фиат,ама има коли които вървят доста повече от тях и въпросния Опел от тях
                                Не говорим за коли като твоята!! Говорим за заводска Аскона срещу заводска брава или браво.Неможе да става дума за сравнение. Аз лично искам да намеря някой с Аскона и да се навие на дръпка.Карал съм и опел и Фиат и да ти кажа Фиата е по-добре.
                                EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                                Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                                ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                                Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X