Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.6 103 hp Vs Open Ascona 1.8 115 hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ай срещнете ги де, само пишете У форумО (У интернетО)

    Коментар


      #77
      !

      Вчера вечерта навих комшията да се дръпнем ама не стана клипа.Беше на тъмно а и нямаше кой да снима, аз се опитах но........Та накратко асконата върви ама бравото я прескочи. Макар и с малко ама я мина. На първа асконата ми изостана,на втора ме настигна ама на трета бравото замина. Дърпахме се от лукойл варна до пресечката за аксаково. Който е от варна знае. Наистина върви повече отколкото мислех, комшито направо и спираше тока, ама не и стигаха 1000оборота. Аз превключвах на 7000оборота.Така че мисля че част от спора е решен ако някой друг има да пише.
      EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
      Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
      ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
      Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

      Коментар


        #78
        е тва е приказка на място
        fiat coupe 1.8 16v

        Коментар


          #79
          Мда,накрая всичко е ясно и темата приключи.Резултатите са на лице.
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #80
            Re: !

            Fiat_Alfa_Fen написа:
            Вчера вечерта навих комшията да се дръпнем ама не стана клипа.Беше на тъмно а и нямаше кой да снима, аз се опитах но........Та накратко асконата върви ама бравото я прескочи. Макар и с малко ама я мина. На първа асконата ми изостана,на втора ме настигна ама на трета бравото замина. Дърпахме се от лукойл варна до пресечката за аксаково. Който е от варна знае. Наистина върви повече отколкото мислех, комшито направо и спираше тока, ама не и стигаха 1000оборота. Аз превключвах на 7000оборота.Така че мисля че част от спора е решен ако някой друг има да пише.
            макар че пак сигурно ще има хора който ще кажат:ма тя асконата сигурно е била сдухана я шофьора е бил слаб.......
            Renault Laguna 1,9 dci 2002

            Коментар

            Working...
            X