Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    emzo написа:
    Честито Жоре, сега ще се чудиш с коя да ходиш на срещите Много безаварийни километри, ще я чипосваме ли ?
    Измисли чип за 1.2 бензин 60 коня и ще я чипосаме ве!

    Коментар


      Що бензинова бе?Отклоняваш се от правия път,а?
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        Не, не, точно към правия път се е насочил! Човек един път като сгреши, после се ориентира във вярната посока! Честито, Жоро! Със здраве да си я караш!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          Като го накиприш и с лачени джантички и по-ниско окачване ще стане!Честита фичка!!!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            Irka_fihi написа:
            Не, не, точно към правия път се е насочил! Човек един път като сгреши, после се ориентира във вярната посока!
            Като си много отворена, що колите Ви са на метан и газ ?Бъди мъж/жена и карай на фабричното гориво Ама първо вземи книжка изкарай
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Търсеше се кола с минимална цена за поддръжка и points of failure. Дизели рязко се намират то тези пунтовци и са на твърде висока цена.

              Коментар


                Честито, Жоре! Безаварийни километри!
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  Irka_fihi написа:
                  Не, не, точно към правия път се е насочил! Човек един път като сгреши, после се ориентира във вярната посока! Честито, Жоро! Със здраве да си я караш!
                  съгласен!
                  FIAT Bravo Club Plovdiv
                  Con Asistencia di Veloce

                  Коментар


                    Цяла вечер карам и определено това се очертава новото ми лего - ще има доста неща за правене.

                    Коментар


                      emzo написа:
                      Irka_fihi написа:
                      Не, не, точно към правия път се е насочил! Човек един път като сгреши, после се ориентира във вярната посока!
                      Като си много отворена, що колите Ви са на метан и газ ?Бъди мъж/жена и карай на фабричното гориво Ама първо вземи книжка изкарай
                      Бензин срещу дизел, е като вечното дерби Левски - ЦСКА! Кoлега, закачката ми беше отправена към Жоро и Матей, кой те натиска, та звъниш?А Бравата ще си я карам на ФГ (за теб превеждам - фабрично гориво), когато почнеш да ми зареждаш резервоара! Нашите заплати не са като на IT специалист в Стара Загора!
                      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                      Ванга

                      Коментар


                        Irka_fihi написа:
                        Нашите заплати не са като на IT специалист в Стара Загора!
                        Чисто информативно , понеже си много отворена, тука вземат по 400лв.Ей за туй мразим София.И аре стига спами на хората темата с глупости.Аз бомба в колата си не искам, а съм сигурен, че и Жоро няма да сложи газ на Пунта Мара.
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          Ти започна пръв със спама и стига с тоя модераторски манталитет, аман вече!
                          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                          Ванга

                          Коментар


                            Раздавам пуканки.

                            Коментар


                              А кола няма ли към тях?Ай, че пак ще ме накажат зарад вас!
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар


                                Irka_fihi написа:
                                Ти започна пръв със спама и стига с тоя модераторски манталитет, аман вече!
                                То друго не му остана...и да се заяжда с дами в форума...ах , че мачо...

                                Got nos?

                                Коментар

                                Working...
                                X