Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tqnkata написа:
    tvard написа:
    Здравейте колеги, нов съм във форума със едно Bravo HGT, интересува ме събирате ли се някъде в Пловдив?Имам няколко въпроса по фиата, ако има някой колега да помогне със съвети.
    неделя 18:00 на стадион Пловдив (зала чайка)
    А! Нали от 16.00 часа беше? Откога е промяната на часа?
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      dobrujanetza написа:
      Tqnkata написа:
      tvard написа:
      Здравейте колеги, нов съм във форума със едно Bravo HGT, интересува ме събирате ли се някъде в Пловдив?Имам няколко въпроса по фиата, ако има някой колега да помогне със съвети.
      неделя 18:00 на стадион Пловдив (зала чайка)
      А! Нали от 16.00 часа беше? Откога е промяната на часа?
      ами от 3 години насам (от както идвам по срещи) лятното часово време за срещи от 18:00, а зимното е от 16:00 ... а пък според мен вече си е лятно...освен ако няма някъква промяна ама не съм чул нищо
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        Утре от колко часа ще е срещата- 16.00ч. или 18.00ч.?
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Mного застой на темата бре, пичолар...
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            малко нестандартно място за този стикер,но мисля че стана добре.Вие как мислите?
            Прикачени файлове
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              Колеги, имате ли достатъчно стикери и ключодържателчета за всички желаещи? Може би Жоро ще ми отговори най-точно? Не знам дали разбрахте, че имам от малките стикери - 6, 10 см, както и 6 см за външно лепене.

              Коментар


                ogi28b написа:
                Колеги, имате ли достатъчно стикери и ключодържателчета за всички желаещи? Може би Жоро ще ми отговори най-точно? Не знам дали разбрахте, че имам от малките стикери - 6, 10 см, както и 6 см за външно лепене.
                Все още имам стикери и няколко ключодържателя. Утре ще гледам да дойда в 18 часа на срещата, така че ще донеса каквото имам.

                Коментар


                  Оки, каквото трябва - пиши ми, пък като отпътувам за Китен, ще мина да ти оставя всичко .

                  Коментар


                    Tqnkata написа:
                    малко нестандартно място за този стикер,но мисля че стана добре.Вие как мислите?
                    Супер стои там бе Тянка.Нали знаеш,че и на моето Браво са отстрани големите стикери.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      popara801 написа:
                      Tqnkata написа:
                      малко нестандартно място за този стикер,но мисля че стана добре.Вие как мислите?
                      Супер стои там бе Тянка.Нали знаеш,че и на моето Браво са отстрани големите стикери.
                      супер да
                      FIAT Bravo Club Plovdiv
                      Con Asistencia di Veloce

                      Коментар


                        Ако има нещо за лепене отвънка обаждайте даже аз като мина някоя среща ще върна големия стикер че така или иначе няма да го лепкам .....
                        Bravo 1.6 16V GT `00

                        Коментар


                          а днеска ще има ли нещо? Ако ще се събирате свиркайте и аз да се дотътря
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            Колеги, като пътувам за Китен на 30-ти, някой ще има ли възможност да ме чака някъде покрай магистралата, да ви донеса разни форумски неща? Предполагам че ще нося фанелки от черните, стикерите и другите неща са ясни.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Колеги, като пътувам за Китен на 30-ти, някой ще има ли възможност да ме чака някъде покрай магистралата, да ви донеса разни форумски неща? Предполагам че ще нося фанелки от черните, стикерите и другите неща са ясни.
                              към колко часа?
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                Около обяд или рано следобяд. Ще тръгввам оттук сутринта към 10-10:30, и не мисля да бързам.

                                Коментар

                                Working...
                                X