Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чат за срещите в Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    PB 5989 MP написа:
    Айде момци 16:00ч. на стадиона!

    Коментар


      http://www.nightofthejumps.com/ ТРЪГВАМЕ В 16.00 ИМАМЕ 2 МЕСТА В КОЛАТА0898666075 ДИДО

      Коментар


        за утре ще има ли някои на срещата?

        Коментар


          Тези дни ще пратя пакет с рекламни материали към Пловдив, ако някой иска нещо - тениски, календар ан форума или други работи - да ми пише или да се запише в темата за календарите в раздел Общи приказки.

          Коментар


            Колеги на някои да му се намират стикери и някакви други рекламни пособия на фиат форум?Приятен ден

            Коментар


              той Оги28 трябва да прати скоро иначе може да питаш Airfan

              Коментар


                Има ключодържатели, химикали и карти за отстъпка от бензиностанции Еко. Имам и малко от малките кръгли стикери.

                Коментар


                  Добре кога може да се видим да си взема някой от рекламните материали?Приятен ден

                  Коментар


                    vforvrej написа:
                    Добре кога може да се видим да си взема някой от рекламните материали?Приятен ден
                    Ако се разберем в някоя неделя, че ще ходиш, ще опитам да дойда и ще ти дам. Иначе трябва да минеш през офиса, в който работя, но пак предварително да ми кажеш, за да нося с мен нещата. Офисът ми е в района на Сточна гара и ако избереш този вариант ми пиши ЛС да се уточним.

                    Коментар


                      Добър ден утре ще имали участници в сбирката?Приятна вечер

                      Коментар


                        то маи отдавна никои не ходи на срещите

                        Коментар


                          Кофти защо така?

                          Коментар


                            ми предполагам че сега ще е от времето че е хладно на пролет се надявам пак да се възтановят

                            Коментар


                              Срещи има,целият паркинг е пълен с коли.Само Фиатове няма!Всъщност днес имаше една Марея.
                              ex. punto elx 1.2i
                              Lancia Libra 1.6

                              Коментар


                                да пълен е ама от наще няма алфистите са по сериозни от нас

                                Коментар

                                Working...
                                X