Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Айде и ние чакаме за стикери, че внучката вече иска да кара.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      кво става бе оги. да не би сега да правят печатницата :D

      Коментар


        И аз искам стикер И да попитам нещо - като се лепят върху реотаните, няма ли опасност зимата да пламнат? И как ги отлепяте?

        Коментар


          Оги, да не си ги пуснал в Костинбродската печатница :DНяма да пламнат. Виж за отлепянето до сега не съм имал проблем, ама знае ли се...
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            xaerial написа:
            И аз искам стикер И да попитам нещо - като се лепят върху реотаните, няма ли опасност зимата да пламнат? И как ги отлепяте?
            Е как ще пламнат тва да не са реотаните на някоя Елва?Стоят си само с времето малко се свиват,но това е нормално.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              Не мога да доложа. Чакам да ми се обадят, като са готови.

              Коментар


                Обадиха ми се. Готови са. Подробности - в късната емисия.

                Коментар


                  Който желае такъв стикер, трябва да ми изпрати лично съобщение със своя пощенски адрес (пощенският код е задължителен ) и задължително ЛС да бъде само относно бебешкия стикер и адреса, и да бъде със заглавие "Адрес за изпращане на бебешки стикер". Това се налага, защото получавам не едно и две ЛС на ден и понякога ги чета през телефона. Когато е с видимо заглавие за стикера - ще ми е по-лесно да го намеря из ЛС-тата за да го обработя. Колегите от София - моля намерете време да дойдете на софийската среща и да си вземете стикер. Преди това задължително трябва да ми изпратите ЛС, най-малко 24 часа преди срещата, със заглавие "НОСИ СТИКЕРИ!", за да взема у мен стикери. Стикерите са за вътрешно лепене (на задно или странично стъкло). Наличните стикери са:----------------------------Модел 1: ----------------------------Модел 2:----------------------------Модел 3:

                  Коментар


                    Сефте:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      Айде да се похваля както обещах...Голямо благодарско на Ogi28b за стикерите
                      Прикачени файлове
                      Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
                      Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

                      Коментар


                        Чакаме доставка и за Старазагорако. Ще искам от модел 1 и 2 по 1 бр.
                        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                        Коментар


                          Пуснах поредните няколко пратки със стикери. Подсещам колегите, които вече имат стикери, да слагат по една снимка, за да могат другите по-лесно да преценят кой стикер им харесва най-много и да си поръчат от него.

                          Коментар


                            Аз да помоля Оги,ако не присъства на срещата на Китен,да прати бебешки стикери от 3-тия вид 3 броя за мен по Калин-Кик73.А ако не присъстваме на срещата ще се разберем допълнително как да си ги взема.Благодаря!
                            FIAT BRAVO 1.6
                            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                            Коментар


                              Вече имам стикерите.Благодаря на Оги за бързото съдействие.
                              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                              Коментар


                                Да вдигна малко темата е една снимка.
                                Прикачени файлове
                                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                                Коментар

                                Working...
                                X