Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Дай конкретен пример да видим и да се поучим къде какво е прието. Предложи точен и ясен регламент, по който трябва да се избере стикерът, според теб. По-еднакви условия и по-точно избиране на най-добрия от възможността за индивидуално гласуване за всеки модел - не мога да си представя. Но щом мислиш, че има - очаквам с интерес да прочета.

    Коментар


      #92
      След една седмица е последният ден, в който може да бъде предложен модел за стикер. След това пускаме анкетата и печатим стикерите. До момента всички сериозни предложения, с изключение на 4 предложения в началото на темата, са добавени в анкетата. Ако все пак видите някое, което го няма в анкетата - пишете, за да го добавя.

      Коментар


        #93
        Pecho написа:
        Струва ми се, че в някои от предложените варианти са използвани готови изображения (ако не е така, моля да бъда извинен!). Мисля, че е редно, който предлага вариант - нека да е авторски (т.е. създаден от него) или поне включените елементи да са свободни за употреба. Не че очаквам някой да ни подгони за нарушени авторски права, ама нека и да не излезе, че за да си накичим колите, сме чопнали оттук-оттам...
        Пепи, споко за авторските и сродните права аз ще отговарям

        Коментар


          #94
          ogi28b написа:
          Колеги, гласувайте, и моля - не пишете в темата нищо! Всяко мнение, написано тук, ще се счита за спам и ще бъде незабавно изтрито.
          А къде да се пише ,като другата тема е заключена . Sorry---ogi28b: Нали само се гласува, какво има да се говори? Ама айде ще я отключа, щом си рекъл. И местя мнението ти в нея, оная да си остане само за гласуването.
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #95
            Аз да попитам.стикерите са за външно или вътрешно лепене.
            първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
            Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
            Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

            Коментар


              #96
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Ми нали уж за стъклата са тея стикери? Не знам, не съм се замислял. Някой иска ли за външно?

              Коментар


                #97
                Каква е разликата м/у предложение 8 и предложение 9?
                Stop giving directions, just say "Follow me."
                Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                Коментар


                  #98
                  Никаква. Като правих темата - спрях до 8, после продължих и при копиране на шаблона за линка, съм пропуснал, че 8 го има два пъти. Съжалявам за грешката, но като гледам - никой не се е подвел.

                  Коментар


                    #99
                    Според мен е нужно да се направи втори тур гласуване. Между кандидатите с над 10% - толкова малко хора са гласували че ...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      kiro_of_the_day написа:
                      ... толкова малко хора са гласували че ...
                      Малко са форумските бебета в момента...
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        kiro_of_the_day написа:
                        Според мен е нужно да се направи втори тур гласуване. Между кандидатите с над 10% - толкова малко хора са гласували че ...
                        мда и аз си го мислех ама нали още не съм семеен и не смея да давам акъл а по темата нека и не семейните като МЕН да гласуват има найстина готини предложение
                        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                        Коментар


                          todorshalev написа:
                          а по темата нека и не семейните като МЕН да гласуват има найстина готини предложение
                          късно е чадо, Оги хлопна мандалото вчера.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            А къде изчена анкетата с предложенията?Мен скоро ще ми трябва стикер, но ако водачът към обяд вчера спечели ще се въздържа.
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Lane Staley написа:
                              А къде изчена анкетата с предложенията?Мен скоро ще ми трябва стикер, но ако водачът към обяд вчера спечели ще се въздържа.
                              анкетата изтече вчера, а Оги най вероятно ще направи два варианта. Съдя по думите му че иска и дата варианта на мейла си.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Дано поне единият ми хареса
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X