Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lane Staley написа:
    Дано поне единият ми хареса
    15 и 27 са вариантите за който е поискал проектите. Аз лично съм доволен че №15 е сред избраните
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      15-ката ще е. Другият е много "разпокъсан" и цветен.Оги, къде и как ще ги изработваш?
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        S_BANKOV написа:
        Lane Staley написа:
        Дано поне единият ми хареса
        15 и 27 са вариантите за който е поискал проектите. Аз лично съм доволен че №15 е сред избраните
        15ката беше като 19, но с емблема ФИАТ, вместо надписа ФФБ?Нали?Ако да - не, мерси.П.С.И стига си спамил Рено Форума П.С. 2Майтапя се
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          Не 27, а 25. Това, че е със 7 гласа ме е подлъгало и съм сбъркал. Вместо второ гласуване, по-добре да има повече от един модел. Анкетата не е изчезнала, просто вече не е важна и се е наредила в хронологичен ред в раздела.

          Коментар


            Lane Staley написа:
            15ката беше като 19, но с емблема ФИАТ, вместо надписа ФФБ?Нали?Ако да - не, мерси.П.С.И стига си спамил Рено Форума П.С. 2Майтапя се
            Мен пък ме кефи 15-ката, и с удоволствие ще си залепя един на задния джам.п.с. Дразня ли те, супер а? п.с. Майтапя се п.с. Сега съм на тема Рено ГЬОЛ, в неделя ще му сменям ангренажа
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Малко да бутна темата.Ще има ли скоро готови стикерчета, че вече от три седмици си имаме радост вкъщи и искам да лепна на колата от новите стикерчета.Имам един на Чико ама форумския ме блазни повече :D

              Коментар


                maikule написа:
                Малко да бутна темата.Ще има ли скоро готови стикерчета, че вече от три седмици си имаме радост вкъщи и искам да лепна на колата от новите стикерчета.Имам един на Чико ама форумския ме блазни повече :D
                Честито! Да ви е живо и здраво бебчето

                Коментар


                  С голямо съжаление днес установих, че мейлът, който изпратих на човека със стикерите, бил попаднал в неговата папка със спам. От това следва, че в продължение на над месец все едно нищо не се е случило. След задълбочена кореспонденция, вече всичко е наред, файловете са получени там където трябва и стикерите са пуснати в производство. Само че няма да ги взема преди 8-ми май, дори и да са готови дотогава.

                  Коментар


                    Нищо!Ще ги чакаме с нетърпение.
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      Хайде, че детето стана за женене :DЖената постоянно ми дудне да сложа някакъв грозен стикер, ама аз чакам от най-хубавите :}
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        И аз, и аз

                        Коментар


                          M5kov написа:
                          Хайде, че детето стана за женене :DЖената постоянно ми дудне да сложа някакъв грозен стикер, ама аз чакам от най-хубавите :}
                          Абе те вярно чуждите бързо ръстели Жених намерихте ли си имам нещо в предвид ? И на мен ми мрънкат за стикер даже са купили няколко и представете си някой е подарил един от фолцваген форума и ме карат него да слагам.
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            А стига, че ми е болна тема това, от сега се депресирам Ако всички мъже имаха по една дъщеря, светът щеше да е едно много по-добро място :DА за стикера, лепни си голфовия, какво му е :D
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              M5kov написа:
                              А стига, че ми е болна тема това, от сега се депресирам Ако всички мъже имаха по една дъщеря, светът щеше да е едно много по-добро място :DА за стикера, лепни си голфовия, какво му е :D
                              Не се ядосвай, това го пише в длъжностната характеристика на професията ТАТЕ. А голфовия стикер мога да ти го пратя по пощата, но при условие че публично обещаеш да го залепиш на колата и пуснеш снимка
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Ааа не искам да те лишавам от удоволствието да те освирква всеки втори гоуфър :D
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X