Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумски стикер "БЕБЕ В КОЛАТА"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Последните на колегата ми харесват :]Аз реших да ги принтирам да видя как ще се получи и ето резултата.http://store.picbg.net/pubpic/AE/AF/...еството на снимките не е много добро. иначе на "стикерите" ми хареса, но наистина логото на фиат на тениската на бебето няма да си личи от малко по-далеч
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #77
      Ако е 1.5 пъти по-голям, няма ли да е по-добре?

      Коментар


        #78
        GaTio2 написа:
        Последните на колегата ми харесват :]Аз реших да ги принтирам да видя как ще се получи и ето резултата.http://store.picbg.net/pubpic/AE/AF/...еството на снимките не е много добро. иначе на "стикерите" ми хареса, но наистина логото на фиат на тениската на бебето няма да си личи от малко по-далеч
        Станали са страхотни, Браво. Този на СОК1 също е страхотен. пп Айде правете ги по бързо че идва пролет и ще се ращъкаме с малките напред назад.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #79
          ogi28b написа:
          Ако е 1.5 пъти по-голям, няма ли да е по-добре?
          Ами това е по размера на малкия стикер. Да го направя ли по-голям?
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #80
            Прецени го, ти го виждаш наживо. Мисля, че поне 15 х 15 см трябва да е, все пак има надписи, които трябва да се четат ясно и от по-далеч.Ред: А с надпис "Возя бъдещ Фиат-фен" дали ще се получи нещо?

            Коментар


              #81
              варианти...ППвземете под внимание че предложенията на един трябва да се броят като едно предложение, а не отделни.
              Прикачени файлове

              Коментар


                #82
                Последното предложение изглежда доста добре! Браво колега.Ако го удобрят бих взел един за колата на брат ми.
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #83
                  kolev написа:
                  варианти...ППвземете под внимание че предложенията на един трябва да се броят като едно предложение, а не отделни.
                  Аз лично не разбирам какво искаш да кажеш. В горния пост имаш 4 предложения, както и да го гледам и броя. Не е едно. Ако имаш предвид нещо друго - моля да уточниш!

                  Коментар


                    #84
                    аз и колегата сок1 примерно сме дали по едно предложение с няколко варианта. тоест базата е една, но с дребни разлики. това трябва да се брои като едно предложение щото е точно такова и ако събере най-много гласове - да се подбере вече най-харесвания вариант на конкретното предложение.колегата xaerial пък е дал няколко различни предложения които нямат общо помеждуси - трябва да са като отделни позиции.разбираш ли. предложението е едно и имаме няколко незначителни вариации по него. няма смисъл да събереш 10 гласа за вариант 1 и 15 за 2

                    Коментар


                      #85
                      Прав си, ама става сложно. В случая ще трябва да се гласува за концепция. И ще трябва всичките три/четири, еднакви като концепция, стикери, да са под един номер, и да се гласуват като един.Има смисъл, ама ще има и сърдити . Иначе стикерите са ти супер.Много се радвам, че вече имаме доста добър избор от стикери, а има още доста време до 31 февруари . Избора става труден. От друга страна, както и Оги каза, може и два вида стикери да се направят.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #86
                        ок. то е вие както си решите, аз си споделям мнението. по принцип е прието първо да се избере концепцията както каза.

                        Коментар


                          #87
                          Ооо, няма Вие/Ние, ще се караме. Всички ние правим форума . Няма проблем да се направи така. Просто слагаме твоите предложения под един номер. Ако някой друг иска така, добре. Ако не отделно.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #88
                            kolev, обещавам ти, че ако твоите предложения съберат сумарно толкова гласове, колкото единичният модел с най-много - ще пусна анкета за балотаж между твоята концепция и не-твоят стикер. Къде пише, че е прието да се избира концепция? Все едно избираме нещо за во-веки-веков. Сега ще е един модел, след три месеца - ще напечатим нов. То така ако тръгнем - да си изберем първо концепция, после да избираме форма, после да избираме цвят, после да избираме надпис, после да избираме тези, които ще избират.... За да няма такава бумащина - всеки е свободен да предложи вариант така както той самия го вижда. Събират се вариантите, гласува се, които събере най-много... Пиче ли?Ако изберем концепция, след това кой ще каже какво да се промени по нея? Чие мнение ще е меродавно? Концепцията е нещо неясно, само идея, която после може да поеме в различни посоки. Мисля, че е по-разумно да има нещо готово, ясно, завършено. Харесва ти - гласуваш. Не ти харесва - не гласуваш.

                            Коментар


                              #89
                              Струва ми се, че в някои от предложените варианти са използвани готови изображения (ако не е така, моля да бъда извинен!). Мисля, че е редно, който предлага вариант - нека да е авторски (т.е. създаден от него) или поне включените елементи да са свободни за употреба. Не че очаквам някой да ни подгони за нарушени авторски права, ама нека и да не излезе, че за да си накичим колите, сме чопнали оттук-оттам...
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                #90
                                Нямам никакви претенции към начина на гласуване. Само споделям, че е прието по другия начин. За всички условията трябва да са еднакви. Все пак целта е да се избере най-добрия стикер.

                                Коментар

                                Working...
                                X