Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Удачен избор за първа кола ли е Фиат Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    София е на по-висока надморска височина от Пазарджик и в тази посока е по-лесно. Пробвай Пазарджик-София как е :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #62
      dikanio написа:
      София е на по-висока надморска височина от Пазарджик и в тази посока е по-лесно. Пробвай Пазарджик-София как е :D
      Мое те повозим до София,през седмица пътувам до Пещера и обратно По принцип не са му проблем и 180 на газ на това браво,но на баира преди тунела 140-150 повече не ще за това се ограничих до тази скорост
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #63
        София - Стара Загора го взех това лято с Браво 1.2 с газов инжекцион, 4 човека и багаж за море при каране около 160+На връщане отново, но път успях само до Пазарджик, поради обяснените от dikanio (ХХ) причини + натоварения трафик и глупаците, които ми изскачаха в лентата и заради които си губих инерцията Прекалено много го подценявате този мотор.

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #64
          За човек който обича да се занимава с колата си 1.4 с газ идеален избор според мен, вероятно и 1.2 16в е хубава но по трудно се спогажда с газта в момента. С тези цени на горивата в момента пак неслизам от нея Никога няма да съжалявам че точно Браво ми е първата кола, все пак е кола на 1995-та година. ФАКТ!
          with SGNote & HTC Wildfire 8G
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
          с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

          Коментар


            #65
            darkcat2005 написа:
            За човек който обича да се занимава с колата си 1.4 с газ идеален избор според мен, вероятно и 1.2 16в е хубава но по трудно се спогажда с газта в момента. С тези цени на горивата в момента пак неслизам от нея Никога няма да съжалявам че точно Браво ми е първата кола, все пак е кола на 1995-та година. ФАКТ!
            Мнооооооого добре си се погажда с газта!Естествено при добре монтирана и настроена уредба
            Bravo 1.2 16v
            Lancia Dedra 1.8 16v
            Suzuki GSXR250R

            Коментар


              #66
              Вземай няма да съжаляваш!Който и мотор да вземеш няма друга такава мека хидравлика като на Браво-то.Ще се родиш.А ако вземеш някой немска каска трудно ще маневрираш,а и трудно ще издържиш на напрежението!
              FIAT BRAVO 1.6
              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

              Коментар


                #67
                Повтарям се,но когато взех моето браво popara каза,че фиата е като наркотик и се пристрастяваш...Е ами така си е аз съм пристрастен към марката.Покарал съм доста различни марки коли,но наистина такава мека хидравлика като на бравото не съм виждал.Аз мисля че за първа кола 1,2 не е лош вариант,80 коня на 1000 килограма купе за първа кола-перфектно.
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #68
                  И моята първа кола която си купих миналата година април е браво тд100, цената и беше височка 3600 смъкнаха ми на 3100 с нови гуми тойо и без забележки по външен вид обслужих я както трябва масла ремаци ролки водна помпа термостат, друго което съм сменял е акумулатора и авансаторен клапан протече, но това си е слабо място на този мотор, друго несам пипал за сега доволен съм върви си доста като се настъпи а за jtd някой да каже как стои въпроса с дюзите цена ремонт една от причините за които търсех тд но пък и нямах голям избор а немисе обикаляше цяка България да търся
                  Fiat Bravo TD100

                  Коментар

                  Working...
                  X