Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-лъскавата Brava в Благоевград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега sev е сега ходих до гаража да видя дали моята е там ... хахаха ...Май си имаме близнаци във форума

    Коментар


      #17
      wwweb написа:
      Uneek написа:
      wwweb написа:
      Sven написа:
      Направо казвай с какво е полирана. Много лачена, обичам такива коли Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      Не е полирана, тая седмица мислех да я откарам да го направят ...
      Айде ще чакам пост от теб, че мойта е за такава интервенция, ама не знам нито цени, нито добри майстори
      Ами в Струмско се намират момчетата, по-точно Райко се казва пича дето прави нещата ... на мен ми ги препоръча майсторчето от Fiat сервиза. Като цена ми казаха 40-50 лв., днес трябваше да ходя, но ще го оставя за другата седмица. Като я направят ще ти кажа как са се справили ...
      Въпросното лице в струмско не работи качествено и взима много пари П.П Иначе тия пичове с автомивката до shell добре ли бачкат , че мисля да мия мотора и незнам де да я откарам
      Cupra Fr

      Коментар


        #18
        Освен цвета и полировката, и джантите Ви са еднакви! :D
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #19
          Speedster написа:
          Въпросното лице в струмско не работи качествено и взима много пари П.П Иначе тия пичове с автомивката до shell добре ли бачкат , че мисля да мия мотора и незнам де да я откарам
          Ти пробва ли услугите им или пак историята е приятел казал на приятел, той казал на друг приятел? Кажи ако познаваш някой по-добър, бих говорил и с него ...За миенето на мотора не мога да ти кажа, на моята не съм го мил, ако си се подлъгал по снимката Колата е на 91 000 км (реални), нормално е да изглежда така и да има такъв "тен" ...
          Crash73 написа:
          Освен цвета и полировката, и джантите Ви са еднакви!
          Като видях снимката на колегата и се замислих кога съм я снимал моята по тоя начин ... хахаха ...Колите са 1:1, само едно антикрило имам в повече ...

          Коментар


            #20
            wwweb написа:
            Колега sev е сега ходих до гаража да видя дали моята е там ... хахаха ...Май си имаме близнаци във форума
            Crash73 написа:
            Освен цвета и полировката, и джантите Ви са еднакви! :D
            абсолютно :D
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #21
              Колега, това двулентово шосе, дето си правил снмките, на къде води и от къде идва ?Много е яко :D

              Коментар


                #22
                156 m-jet написа:
                Колега, това двулентово шосе, дето си правил снмките, на къде води и от къде идва ?Много е яко :D
                E-79 е пътя, а самото място се намира в "дъното" на Благоевград, под квартал "Грамада" по път към София ...

                Коментар


                  #23
                  wwweb написа:
                  Speedster написа:
                  Въпросното лице в струмско не работи качествено и взима много пари П.П Иначе тия пичове с автомивката до shell добре ли бачкат , че мисля да мия мотора и незнам де да я откарам
                  Ти пробва ли услугите им или пак историята е приятел казал на приятел, той казал на друг приятел? Кажи ако познаваш някой по-добър, бих говорил и с него ...За миенето на мотора не мога да ти кажа, на моята не съм го мил, ако си се подлъгал по снимката Колата е на 91 000 км (реални), нормално е да изглежда така и да има такъв "тен" ...
                  Crash73 написа:
                  Освен цвета и полировката, и джантите Ви са еднакви!
                  Като видях снимката на колегата и се замислих кога съм я снимал моята по тоя начин ... хахаха ...Колите са 1:1, само едно антикрило имам в повече ...
                  Ми боядисва ми 1 неща за които ми зема страшно много пари при положение ,че матерялите всичко беше от мен и всичко беше натекло а и още няколко коли е боядисвал и пастирал и не ми харесва Лично мнение
                  Cupra Fr

                  Коментар


                    #24
                    За въпроса с миенето на двигателя. На две коли преебахме стартерите след миене на двигател. Като се намокри електрониката трябва да се чака дъъълго, за да не се натовари стартера при палене. На нас ни продухаха всичко с компресор, изчакахме около час да изсъхне и пак стана белята. И то на две коли (бмв и рено лагуна)!!!! По-добре с едни спрейове на SONAX , които има на всяка бензинотанция. Става идеално, но си трява време докато се почисти целият. А като знам и електрониката на браво колко е стабилна не виждам друг начин.
                    FIAT BRAVO 1.6 16V

                    Коментар


                      #25
                      Speedster написа:
                      Иначе тия пичове с автомивката до shell добре ли бачкат , че мисля да мия мотора и незнам де да я откарам
                      Внимавай като миеш мотора, има рискове... (имаше тема по случая)
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #26
                        Speedster написа:
                        Ми боядисва ми 1 неща за които ми зема страшно много пари при положение ,че матерялите всичко беше от мен и всичко беше натекло а и още няколко коли е боядисвал и пастирал и не ми харесва Лично мнение
                        Знаеш ли някой друг? На мен този Райко много ми го хвалиха ...

                        Коментар


                          #27
                          wwweb написа:
                          Speedster написа:
                          Ми боядисва ми 1 неща за които ми зема страшно много пари при положение ,че матерялите всичко беше от мен и всичко беше натекло а и още няколко коли е боядисвал и пастирал и не ми харесва Лично мнение
                          Знаеш ли някой друг? На мен този Райко много ми го хвалиха ...
                          Аз сум доволен от момчетата в vw сервиз имах 1 голф и го боядисах след тва го пастира 1 спецъалист и го надра адски много и никои не се наемаше да я пастира да придобие някакъв феис колата отидох в vw и момчетата я пооправиха доста добре Кирчо май се казваше едното момче
                          Cupra Fr

                          Коментар


                            #28
                            wwweb написа:
                            Speedster написа:
                            Ми боядисва ми 1 неща за които ми зема страшно много пари при положение ,че матерялите всичко беше от мен и всичко беше натекло а и още няколко коли е боядисвал и пастирал и не ми харесва Лично мнение
                            Знаеш ли някой друг? На мен този Райко много ми го хвалиха ...
                            Колега днеска те мернах пред Калисто беше се устремил пеша нанякъде...

                            Коментар


                              #29
                              Uneek написа:
                              Колега днеска те мернах пред Калисто беше се устремил пеша нанякъде...
                              Хех ... да, имах малко работа в тоя район

                              Коментар


                                #30
                                Утре ша хода при тия момчета и ако искаш ша ти драсна лично да ти кажа колко кинти ша ти вземат
                                Cupra Fr

                                Коментар

                                Working...
                                X