Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-лъскавата Brava в Благоевград

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Speedster написа:
    Утре ша хода при тия момчета и ако искаш ша ти драсна лично да ти кажа колко кинти ша ти вземат
    Няма проблем, макар че аз от VW сервиз не съм доволен много, но ще ги преслушам и тях преди да я пастирам ...

    Коментар


      #32
      wwweb написа:
      Speedster написа:
      Утре ша хода при тия момчета и ако искаш ша ти драсна лично да ти кажа колко кинти ша ти вземат
      Няма проблем, макар че аз от VW сервиз не съм доволен много, но ще ги преслушам и тях преди да я пастирам ...
      Е то как да си доволен, там сички са "яките" майстори и цените са като в Германия

      Коментар


        #33
        Само за сведение, смених ремък и накладки при тях ... в момента при натискане на спирачката при движение назад по наклон се чува "лупване" или някакво странно скърцане, шум трудно се описва с думи, така че направо ще кажа, че след като смених накладки във VW сервиз ги псувам всеки ден. Чакам ги да се сдухат напълно, че да ги хвърля някъде, така или иначе съм ги платил поне да им взема душата. Относно ремъка, майстора дето го смени за първи път виждаше Fiat Brava, гледаше в една книга и така го прави ... След проверка в новия сервиз на Fiat в Струмско ми казаха, че ремъка е за презацепване ... чакам момчетата да докарат тоя прословут "фиксатор", че да ми го направят както трябва ...Скоро брат ми ходи с VW Passat-а при тях, някакъв тампон смени и те го питаха, какъв да ти сложим, оригинален или ментак! Цената на двата беше съответно 15 и 55 лв. Брат ми разбира се избра "оригналния" по техни думи ... На следващия ден отиде в един магазин за авточасти да провери тоя "оригинален" тампон колко пари е. Като е показал на продавача "оригиналния" тампон от VW сервиз, ония се е хванал за главата, извадил му същия тампон за 10 лв., който всъщност е бил ментак ... т.е. на брат ми са му предложили във VW сервиз два едни и същи тампона ментаци на цена 15 и 55 лв. ... оригинален въобще не е имало ...Ако са така и с пастирането ...

        Коментар


          #34
          Абе аз тия отдавна съм ги отписал от списъка със сервизите Зимата закъсах с бравото до тяхния сервиз и исках да го погленат, защо не палеше и нещастниците ме изгониха, казаха че с други коли не се занимавали освен с VW. Както и да е, от няколко седмици карам поло, но обслужването си го направих при познат "гаражен" майстор, и ми взе смешни пари. Навремето бяха свестен сервиз, ама изглежда откакто Юнитрейд не е вносител занижиха яко качеството...

          Коментар


            #35
            В такива сервизи единственото, което могат да правят що годе като хората е да сменят масла и да доливат течност за чистачки :D :D :D Вие много сте ги надценили - смяна на накладки, смяна на ангренаж и т.н. Аз и чисто нова кола да си купя друг освен кумът ми няма да я пипне, ако ще и доживотна гаранция да има Такива нещастници са в тези "лицензирани" и "официални" сервизи, че нямам думи
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #36
              f (empty($post) == true){echo "No pics!";}

              Коментар


                #37
                wwweb написа:
                Айде още малко снимки на автомобилката ...
                Е сега вече окончателно и безвъзвратно ослепяхме! :D
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #38
                  eh kolko shteshe da e hubavo i moeto punto da izglejdashe taka, vse edno izliza ot magazina a puk to sled poslednoto prenasturvqvane po shipka osven kit i nova boq nqma da izglejda takaКолега в този форум пишем само на КИРИЛИЦА! По удобно е за всички, пък и сме Българи, нали? Поздрави kiro_of_the_day
                  ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВА НА ЧАСТИ!!!!! тел: 0878807692 по всяко време

                  Коментар


                    #39
                    Pecho написа:
                    wwweb написа:
                    Айде още малко снимки на автомобилката ...
                    Е сега вече окончателно и безвъзвратно ослепяхме! :D
                    Хахахахаха ...

                    Коментар

                    Working...
                    X