Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой SUV бихте избрали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ееее ти пишеш за
    krasio_79bs написа:
    ...Мартине загледай някое Daihatsu Feroza....
    Това е друга бира, макар да не намирам за много безопастно Иначе по принцип съм съгласен, че са проходими/здрави

    Коментар


      #47
      Е па на такова имам наблюдение за проходимост.Предполагам и другото си е стока,па и по "градско" изглежда.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #48
        Аз викам да купи на жена си една УАЗ-ка. Най-проходима е, особено в Бургаски условия. Баси, човека пита като човек, вие му се нахвърлихте като на 62 годишна родилка.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #49
          jenshen73 написа:
          Аз викам да купи на жена си една УАЗ-ка. Най-проходима е, особено в Бургаски условия. Баси, човека пита като човек, вие му се нахвърлихте като на 62 годишна родилка.
          Еййй голям трън ти е тоя Бургас.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #50
            Финалистите, около които е стеснил кръга на избора автора на темата, са малко странни. При такива условия тази задача има само едно решение според мен - Тойота. Не ме питайте защо, няма да кажа .
            Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
            Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
            Ex: Marea 2.4 JTD 2000
            Ex: Brava 1.6 1997
            Ex: Puntо 1.1 1994

            Коментар


              #51
              Значи, аз няма да гласувам, тъй като нямам поглед над останалите три, но мога да кажа за Санта Фе-то. Работех около 2 години в оторизирания сервиз за североизточна България на Хюндай. Значи това е лека кола 4х4. Направена е на базата на Соната, но със задвиждане и на задния мост и с малко по-голям пътен просвет. Смилали сме се да меняме съединители. Просто - някой с такова нещо направи ли се на на офроудър - влиза в сервиза за съединител. Много лесно го пали. Забрави да го караш туй извън асфалт или по неразчистени заснежени пътища. Иначе като лека кола, с готин дизайн - да закара жената до училище детето и после да го прибере от там - става. Но само до там.

              Коментар


                #52
                GTipo написа:
                Един пример е фиат 500, и в никакъв случай Седичи.
                Ейц, Ейц.... бихме попитали уважаемия администратор, защо толкова е ...."В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ СЕДИЧИ"..... може би е имал неприятни случаи с него или така е чул! Аз от 3 години карам близнакът на тази машина SUZUKI SX-4 с чистокръвен фиатовски дизел и нямам АБСОЛЮТНИ никакви забележки! Или може би на администраторът с ФИАТ "СТИЛО" КРИТЕРИИТЕ СА ПО МУ по извисени! Както и да е, да оставим предпочитанията на администраторът!Учудвам се ,че в анкетата не присъства FIAT SEDICI/SUZUKI SX-4.Макар, че новия фейстлифт с новите мотори и цени хич не са за пренебрегване!Възможностите които има тази кола с 4Х4, блокажа на диференциалите и други екстри са забележителни! Единствените неща които го отличават от чистокръвните "БЕЗПЪТНИЦИ" е липсата на БЪРЗИ-БАВНИ,ШАСИ (като камион) и сравнително малкия КЛИРЕНС 19 см ( ПРИ 20 СМ НА СУЗУКИ ГРАНД ВИТАРА )... НЕ ВЯРВАМ TOYOTA RAV-4 да е с по-голям клиренс.Съветвам започналия ТЕМАТА/АНКЕТАТА, да се свърже с ЕМО ФЕНИКСА - PHOENIX....И ДА ПОПИТА за някои неща при РАВ4.... Емо има доста голям опит с тези машини!Успех!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #53
                  Возил съм се доста на СантаФе-то и мноо дървено ми изглежда въпреки, че тази бройка специално за която говоря излезе доста здрава.
                  fiatmaniak написа:
                  Аз съм за Toyota Rav4, че тия корейски колички много не ми вдъхват доверие.
                  По въпроса със здравите Тойоти... Във форума на Пежо имаме един човек, собтвеник на фирма, кара 607 и когато веднъж стана въпрос именно за "здравите тойоти" човека каза следното: "-Хайде стига с тия митове и легенди. Във фирмата имам 17 авенсиса и 19 короли и който ви каже че били много здрави го пратете при мен да му обясня колко точно са здрави!". В смисъл не че ще ви пращам при него да ви обяснва , но мнението му изобщо не беше положително и то касаещо именно здравината.

                  Коментар


                    #54
                    [quote="ExGANDI"]Возил съм се доста на СантаФе-то и мноо дървено ми изглежда въпреки, че тази бройка специално за която говоря излезе доста здрава.
                    fiatmaniak написа:
                    Аз съм за Toyota Rav4, че тия корейски колички много не ми вдъхват доверие.
                    По въпроса със здравите Тойоти... Във форума на Пежо имаме един човек, собтвеник на фирма, кара 607 и когато веднъж стана въпрос именно за "здравите тойоти" човека каза следното: "-Хайде стига с тия митове и легенди. Във фирмата имам 17 авенсиса и 19 короли и който ви каже че били много здрави го пратете при мен да му обясня колко точно са здрави!". В смисъл не че ще ви пращам при него да ви обяснва , но мнението му изобщо не беше положително и то касаещо именно здравината.[/quotЕ, 1-2 да, ама да си купиш 36 Тойоти, и да кажеш, че не стават Относно темата, Тойота-та или Киата, за градско и за жена/и с добри, преки впечатления от двете марки/.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                    Коментар


                      #55
                      в петък карах жената на преглед във Варна, в клиника Младост, срещу училище Гео Милев, за 2 години Стилото нямаше 1 драскотина, а съм обиколил цяла България. Та в петък за 40 минути на паркинга на болницата някой келеш от яд на Бургаския ми номер ли не знам ми изкривил преден десен калник, и не с автомобила си ами с ръце, беше избутан 40-50 санта и калника е доволно изкривен Та вече се чудя за нещо по-сериозно от паркетниците в анкетата. 100% съм сигурен, че колкото е по голяма колата толкова по-голям респект лъха и по-малко келеши се пробват да ти правят номера. Ако бях с Q7 или Х5 едва ли келеша щеше да се осмели да бута и криви калници. И не никой не бях запушил, съвсем културно си бях паркирал.

                      Коментар


                        #56
                        mnpenchev написа:
                        в петък карах жената на преглед във Варна, в клиника Младост, срещу училище Гео Милев, за 2 години Стилото нямаше 1 драскотина, а съм обиколил цяла България. Та в петък за 40 минути на паркинга на болницата някой келеш от яд на Бургаския ми номер ли не знам ми изкривил преден десен калник, и не с автомобила си ами с ръце, беше избутан 40-50 санта и калника е доволно изкривен Та вече се чудя за нещо по-сериозно от паркетниците в анкетата. 100% съм сигурен, че колкото е по голяма колата толкова по-голям респект лъха и по-малко келеши се пробват да ти правят номера. Ако бях с Q7 или Х5 едва ли келеша щеше да се осмели да бута и криви калници. И не никой не бях запушил, съвсем културно си бях паркирал.
                        Определено някой те е натиснал с кола - ламарина с ръце трудно се гъне А на конкретната клиника, ако говорим за 1 и също място - от известно време входа и изхода са двупосочни, а шишовете (такситата) са си определено малоумни. Ако беше с Q7 щяха да те сгънат пак, само дето щеше да те боли повечко...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #57
                          За тези от темата - Тойота рав4.Извън тези от темата ти препоръчвам Тойота ланд круизър две врати. http://www.mobile.bg/21274860427804110 Сузуки сх 4 също е много приятен.Има много добра возия,нисък разход и вървежа е преличен.За жена мисля,че е перфектно.Компактно,пък и съм чувал,че подвизите им по "черни пътища" са също доста добри.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #58
                            Ако си с Q7 без каско!Сузуки Гранд Витара има доста предложения в този ценови диапазон!
                            F31 BMW 320d

                            Коментар

                            Working...
                            X