Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ ... Уиндоус !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    LiGuru написа:
    Jivko Georgiev написа:
    Значи има вариант да качиш XP , но той трябва да е с интегрирани SCSI контролери ... да ти кажа честно пробвах 2-3 варианта за моя лаптоп и не стана.. по - добре качи седмица аз съм много доволен както и всички около мен които я ползват Весело посрещане на новата година !
    Ограничи се в коментарите по подобни проблеми, подвеждаш потребителите!Поздрави
    Човека ме попита втори път ? И с какво го подведох , че ми е интересно ?

    Коментар


      #17
      Явно за седмицата е имал в предвид ... ама аз не знам как да избера Уиндоуса ... да има не знам си к’ви драйвери :DСвалих ... http://thepiratebay.org/torrent/5199...ED_GENUINEЩе свърши ли работа или ... нема да го бъде ... не за друго а от Замундата е тегаво свалянето ... Иначе от 7цата ... и аз съм със 7 и нямам ник’ви оплаквания до сега ... ама има време Като издържи 8 години без преинсталация и ник’ви формати и тем подобни както издържа ХР-то на кочината в нас ... тогава ще кажа евала П.П. : А похвалих ли се, че съм програмист
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #18
        Ichkin написа:
        Явно за седмицата е имал в предвид ... ама аз не знам как да избера Уиндоуса ... да има не знам си к’ви драйвери :DСвалих ... http://thepiratebay.org/torrent/5199...ED_GENUINEЩе свърши ли работа или ... нема да го бъде ... не за друго а от Замундата е тегаво свалянето ... Иначе от 7цата ... и аз съм със 7 и нямам ник’ви оплаквания до сега ... ама има време Като издържи 8 години без преинсталация и ник’ви формати и тем подобни както издържа ХР-то на кочината в нас ... тогава ще кажа евала П.П. : А похвалих ли се, че съм програмист
        Колега ако клониш към SP3 .... няма смисъл тотална щета е както казват застрахователите... с риск пак да те "подведа" направи това за което си говорихме по - горе или намери читаво XP SP2 Това е моето мнение П.П А пък к’ъв е тоя толко важен латоп та на връх нова година го правиш Тегли му една .... и догодина

        Коментар


          #19
          Ichkin написа:
          Ще свърши ли работа или ... нема да го бъде ... не за друго а от Замундата е тегаво свалянето ...
          Обърни се към някой друг специализаран форум, това сериозно! До сега да си забравил за тоя лаптоп. Тук всички разбираме от компютри и софт, което си е проблем... програмист != OS install

          Коментар


            #20
            LiGuru написа:
            Ichkin написа:
            Ще свърши ли работа или ... нема да го бъде ... не за друго а от Замундата е тегаво свалянето ...
            Обърни се към някой друг специализаран форум, това сериозно! До сега да си забравил за тоя лаптоп. Тук всички разбираме от компютри и софт, което си е проблем... програмист != OS install
            LiGuru немога да те разбера..... да пише в bgmama освен ? Какъв е проблема , че пише тук ?

            Коментар


              #21
              А е ... аре те помоля да дадеш няк’во линкче от този сайт дет показах, че ... много са уиндоусите и не знам ко да ги прая ... Иначе, Живко /На Вие говоря само на Майка ми :D/ В Кувейт съм и за т’ва ... тука нямат алкохол ... празнуват по друго време ... не е нова година кат нова година ... Ама виж друго си е ... утре кат стана ще отида на басейн Лигуру, програмирането ми е силно горе-долу колкото хокея на лед ... нито кънки съм обувал, нито стик съм държал ... Подочул съм от даскалката, докато играя Дота в час нещо като интежер и ... т’ва ми е
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #22
                Ichkin написа:
                А е ... аре те помоля да дадеш няк’во линкче от този сайт дет показах, че ... много са уиндоусите и не знам ко да ги прая ... Иначе, Живко /На Вие говоря само на Майка ми :D/ В Кувейт съм и за т’ва ... тука нямат алкохол ... празнуват по друго време ... не е нова година кат нова година ... Ама виж друго си е ... утре кат стана ще отида на басейн Лигуру, програмирането ми е силно горе-долу колкото хокея на лед ... нито кънки съм обувал, нито стик съм държал ... Подочул съм от даскалката, докато играя Дота в час нещо като интежер и ... т’ва ми е
                Имаш лично съобщение !

                Коментар


                  #23
                  Тези Тошиби би трябвало да имат емулация на IDE диск в БИОСа. Чел съм обаче, че ХР-то не работи добре с тази емулация. Виж тази тема: http://forums.computers.toshiba-euro...ssageID=166455

                  Коментар


                    #24
                    Jivko Georgiev написа:
                    LiGuru немога да те разбера..... да пише в bgmama освен ? Какъв е проблема , че пише тук ?
                    Не бе човек няма никакъв проблем, но погледни ти как влизаш в дискусията. "Не знам как е, ама и така не е " ... "Опитах не стана и се отказах" сега за каква помощ става дума, да се учиме на чуждите компютри ли...Обясни му със снимков материал, как се работи с nLite, какво е драйвер за сата контролер, от къде да го намери, кой релииз да дръпне с готова интеграция.... Истината е, че тук всички разбираме от компютри и се опитваме да даваме перфектни съвети, за съжаление повечето от писаното относно IT са пълни глупости ...Все едно в hardwareBG.com да искам съвет как да си оправя спирачките на Фиатката, ми сигурно има кой да знае.... ама като, че ли тук е по вероятно некой да ми свърши работа...Перфектна нова година ви желая...

                    Коментар


                      #25
                      Ichkin написа:
                      А е ... аре те помоля да дадеш няк’во линкче от този сайт дет показах, че ... много са уиндоусите и не знам ко да ги прая ... Иначе, Живко /На Вие говоря само на Майка ми :D/ В Кувейт съм и за т’ва ... тука нямат алкохол ... празнуват по друго време ... не е нова година кат нова година ... Ама виж друго си е ... утре кат стана ще отида на басейн Лигуру, програмирането ми е силно горе-долу колкото хокея на лед ... нито кънки съм обувал, нито стик съм държал ... Подочул съм от даскалката, докато играя Дота в час нещо като интежер и ... т’ва ми е
                      Оууу искам подарак от Кувейт Иначе слушай Тоз човек на име Живко,има хляб у него П.П Весело изкарване на всички!!
                      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                      Коментар


                        #26
                        Държа да отбележа, че въобще не държа на няк’ва голяма скорост на харда ... стига да е поносимо ... да не е 3 пъти по-бавно ... П.С. Имортале ... направо ... май ще трябва да дойда до Ямбол само да те черпя тебе П.П.С. Скоро пак ще помагаш, знам ... че до Австрия ще се ходи
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #27
                          А помогнах ли? Ако да - струва си да минеш покрай Ямбол ЧУвал съм, че в Кувейт правят хубав айрян Новата 1431 година в Кувейт е започнала преди 13 дена (сега направих справка)... закъснял си за тържествата

                          Коментар


                            #28
                            Е помогна ... не изцяло, но вкара няк’ва яснота къде ми е проблема ... и се отказах от ЕксПи-то май ... та търся сега седмица ... да върви по-бавно ама да върви ... доволен ще съм :DПък една броеница мисля, че по ще ти отива от айряна :D
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              #29
                              уф изписахте една камара глупостиКъде сте видели лаптоп с SCSI интерфейс?Интерфеиса се казва SATA, SCSI е нещо съвсем другоИ как според вас ще прехвърли информацията по ЛАН като не му работи windows?В биоса на въпроснииа лаптоп се влиза с клавиш Ф2.Стига писахте глупости имам почти същия модел лаптоп.
                              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                              FIAT БРАВО 1.2 16v
                              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                              Коментар


                                #30
                                infineon написа:
                                уф изписахте една камара глупостиКъде сте видели лаптоп с SCSI интерфейс?Интерфеиса се казва SATA, SCSI е нещо съвсем другоИ как според вас ще прехвърли информацията по ЛАН като не му работи windows?В биоса на въпроснииа лаптоп се влиза с клавиш Ф2.Стига писахте глупости имам почти същия модел лаптоп.
                                Ако кажеш и дали има проблем да сложа един обикновен прост ХР SP3 - цена няма да имаш
                                Fiat Forum Bulgaria

                                Прекаленият светец и богу не е драг !

                                Коментар

                                Working...
                                X