Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    нещо днес ме е налегнала музата и ми идват някви идеи. ако не е добра ме оплюите няма да се сардя та гледам че стикерите са много готини и като дизайн и като изработка. та мисалта ми беше не може ли да направим (или колегите които имат допир до разни фирми за изработка на подобни неща) същитет стикери само че умалени. примерно 100х40мм или нещо подобно (естествено нещо размуно като размери и да се вижда приметно от 4-5 метра за да може като се разминаваме да се познаваме по-лесно ). мисля че по страничните стъкла в ъглите ще стои добре. за броиките кои колкото иска или по тоцхно колкото си плати П.С.аз лични бих си лепнал 2 броики от мъничките на съклата на задните врати (така или иначе тези съкла само ги мия и не ги ползвам + - неколко квадратни самтиметра лепенка там няма да се усетят, но сложа ли голяма на задното стъкло е малко по различно). та казах и за оплюването ако има желаещи есествено приемам критики
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #92
      ами колега, то няма никакви проблеми да се направят всякакви размери, файла е наличен и идеята е добра
      За всички които имат свободно време, стикера е качен в http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ с името logo-cut.cdr теглите го на една флашка и във всяко рекламно студио ще ви го изрежат.
      така ч е който има свободно време и желание, тегли файла и както е описано по горе го прави.... не е сложно. А в рекламното студио ще кажете в какъв размер го искате. Няма никакви проблеми да ви го направят и 5 и 505 см. Просто аз наистина нямам много време, а за цената която ще ви искат в което и да е студио ще е както се досещате около левче. Така че си струва една събота да изтеглите файлчето и да се занимаете с украсяването на фиатката.....
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #93
        Благодарение на колегата "phoenix" и аз вече съм със стекер :Pлекичко е наклонен,но нямаше кой да помага
        Прикачени файлове
        RIP Bravo 100 16V
        Audi A4 2.5 TDI

        Коментар


          #94
          phoenix написа:
          ами колега, то няма никакви проблеми да се направят всякакви размери, файла е наличен и идеята е добра
          За всички които имат свободно време, стикера е качен в http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ с името logo-cut.cdr теглите го на една флашка и във всяко рекламно студио ще ви го изрежат.
          така ч е който има свободно време и желание, тегли файла и както е описано по горе го прави.... не е сложно. А в рекламното студио ще кажете в какъв размер го искате. Няма никакви проблеми да ви го направят и 5 и 505 см. Просто аз наистина нямам много време, а за цената която ще ви искат в което и да е студио ще е както се досещате около левче. Така че си струва една събота да изтеглите файлчето и да се занимаете с украсяването на фиатката.....
          мерси много, определено значи ще се възползвам, не съм се занимавал с подобни неща и не знах как стои въпросът пук и се съмнявах да ми направят приметно 4-5 броя. но ако е така си поръчвам в най близкото студио няколко да имам и за резерва Мерси още веднъж.
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #95
            Открийте на колко места пише ФИАТ върху тази ямболска ЛАНЧА
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #96
              Мерси Емо! Тъкмо се канех да слизам пред блока да снимам стикера Забравих че ти се правеше на фотограф около колата Ми по почти всяка част на колата пише FIAT/Lancia, така че са почти неизброими местата А и тя точно тази Ланча е само един добре замаскиран FIAT, тъй да се каже...А към колегите от Ямбол - намират ми се няколко стикера от тези големите (благодарете на phoenix), така че ако има желаещи да си разкрасят колите - да се обаждат.btw, утре съм в Хасково и Пловдив, ако някой от там изяви желание до късно вечерта днес - може да каже и да му го занеса на място!

              Коментар


                #97
                Емо,За стикера "отличен".Но защо не го направиш да се получава с наложено плащане по пощата?Определяш му някаква цена която да покрива и пощенските разходи и който ти се обади ,изпращаш му, той си плаща и го получава.чичо Нено
                Fiat Punto 1,1- 1996г.
                газ-бензин , "Lovato"

                Коментар


                  #98
                  няма проблем, с наложен платеж излиза около 5 лв....... не че е проблем за мен, щото аз само викам куриера при мен в офиса и го пращам, просто излиза по-скъпо. Иначе почти всички които са поискали съм им пратил. На Киро пратката до Кюстендил ми струваше около 2 лв. Абе не знам, то малко смешно пък да отидеш в банката и да кажеш ....искам да захраня тази сметка с Идно левчи Но няма проблеми. Ако някой иска, мога и с наложен платеж да ги пращам, или да се кооперирате по градове и направо 20-тина бройки, а който се ангажира да ги взема и да се разкарва и да събира левчетата, получава бонус стикер.....п.п.важното е да се събираме на маса и да си помагаме като се видим, пък стикерите, ще ги измислим как да дойдат
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #99
                    Само да кажа, че колегата Авео, утре ще тръгва за София, и ако някой иска стикер за задното стъкло сега е момента да казва.....
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      phoenix написа:
                      Само да кажа, че колегата Авео, утре ще тръгва за София, и ако някой иска стикер за задното стъкло сега е момента да казва.....
                      ...по скоро тази вечер, защото ще минавам през Габрово и реално ще мога да взема стикери за София днес до към 16.00-16.30, така че ако има желаещи, да свиркат....

                      Коментар


                        Благодаря на Авео и phoenix за стикера
                        Прикачени файлове
                        Peugeot 407 2.0 HDI

                        Коментар


                          стикер

                          ето и моето уно се здоби със стикер
                          Прикачени файлове
                          uno-1.5i понто 1.2i

                          Коментар


                            Здравейте,от скоро съм в форума,стикера е наистина много хубав и вече си го изкарах браво
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              ами време е да сложиш и снимка..... какво се ослушваш
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                трябва ли да качим снимки....... емчо ем ако е препоръчително...ще къчамойта ще е уникалнаще се уверите като я видите неска предполагам ще я кача
                                Fiat Brava 1.6 16V 2001

                                Не на войната по пътищата !
                                http://media.causes.com/ribbon/478500

                                Коментар

                                Working...
                                X