Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикер за задно стъкло "Fiat Forum Bulgaria"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    petar2202 написа:
    И аз моя го лепнах - много добре стои.Благодаря на колегата FaceLess,който дойде и ми даде стикера.
    оо Пешо и ти ли имаш стикер вече. И аз се сдобих с един миналата неделя благодарение на колегата FaceLess, за което му благодаря отново.
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #77
      колко санта са широки тея стикери???че на задното стъкло от стикери за тоя няма да има място дагое.... горе от едната страна - триъгълник с удивителна - ГАЗ, от другата - Бебе в колата - пак триъгълен - ейййййййй толкова голям.... отдолу в ляво един кръгъл на някъкъв фиат-форум п.п. Емо, другия петък - 23.05. след обяд може да мина през Варна да си го взема стикера на път за Русе. пиши дали ще има налични и дали ще може да се видим - към 18.00 - 19.00 ч., зависи дали ще мога да изчезна от работа - може и по-рано....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #78
        само звънни като тръгваш, че ще забравя. Иначе още от сега отделям един за тебе, и като минеш, веднага ти го давам, и щом ще ходиш в Русе, ще ти дам и още 5-10 да занесеш на Русенци.
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #79
          айде русенлии да звънкат за стикерите - 0889/425828 - Куни п.п. аз съм русенски зет, ще съм разквартирован в жк. Дружба, зад ОМВ
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #80
            nikki_sixx написа:
            dilyanski1977 написа:
            Даа май с прав ще излезем много несериозни.
            ...това не е несериозност бе пич. Погледни колко сме във форума варненци...и после погледни при алфаджиите да ги видиш колко са. В града ни се появяват все повече фиатки.., но явно хората гледат други форуми и по всяка вероятност изобщо нямат идея за срещите ни! Дори за мен в началото беше объркващо... има два форума ФИАТски в другия дори не съм се регистрирал, а в този попаднах благодарение на една приятелка... тя ми даде линк за тук..и така!Таааа, цаката е да популяризираме това местенце..и ше започнем да ставаме наравно не, че ме бърка дали са повече де - познавам се с алфаджиите...и с тях седим на една маса... все пак сме семейство (за съжаление на повечето от тях колите им бягат повече от фиатките)
            Точно товa исках да кажа и аз , че има много фиатки във Варна и ще е добре да се събираме повече. Нали все пак това е целта и на тези стикери. :D Нямам нищо против алфите разбира се . :D
            http://vbox7.com/play:1631a342
            http://www.vbox7.com/play:316f1b62
            http://www.vbox7.com/play:fccc2d41
            http://vbox7.com/play:a122a77b

            Коментар


              #81
              абе хора, доста хора са взели стикери..... сложихте ли ги, пуснете по някоя снимка.....Поръчал съм нови бройки, някой ще иска ли, тези дни ще отпатуват няколко бройки за Русе.... така че кажете колко бройки да пратя. Както и ще ходим в Бургас... та кажете и вие някой иска ли да носим ли?????
              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
              ИТАЛФЕСТ 2007

              Коментар


                #82
                phoenix написа:
                абе хора, доста хора са взели стикери..... сложихте ли ги, пуснете по някоя снимка.....Поръчал съм нови бройки, някой ще иска ли, тези дни ще отпатуват няколко бройки за Русе.... така че кажете колко бройки да пратя. Както и ще ходим в Бургас... та кажете и вие някой иска ли да носим ли?????
                Давай един насам...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #83
                  и аз бих искал за Русе един

                  Коментар


                    #84
                    Емо, приготви за утре 5 бр. за Русе, пък ако не ги похарча там, ще ги дам на някой в Бургас...п.п. MoHaX - телефона ми го има по горе...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #85
                      а , аз между другото се чудя дали да ми пращате стикер , ако може phoenix да ми прати файла пък аз да си го изрежа на работа на плотера... ?

                      Коментар


                        #86
                        Айде и аз да питам като новобранец....Как да получа такъв стикер?
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #87
                          kiro_of_the_day написа:
                          Айде и аз да питам като новобранец....Как да получа такъв стикер?
                          Кире писах ти на Ай Си Кюто..... " .... я кажи как и къде да ти пратя стикера, в смисъл на адрес в Кюстендил или се разхождаш до София за някоя среща"иначе даваш ми адреса си и аз ще ти пратя стикера на адреса, за тебе разбира се е безплатен.... , като дойдем някой ден да се видим, ще пием една бира за твое здраве....
                          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                          ИТАЛФЕСТ 2007

                          Коментар


                            #88
                            phoenix написа:
                            kiro_of_the_day написа:
                            Айде и аз да питам като новобранец....Как да получа такъв стикер?
                            Кире писах ти на Ай Си Кюто..... " .... я кажи как и къде да ти пратя стикера, в смисъл на адрес в Кюстендил или се разхождаш до София за някоя среща"иначе даваш ми адреса си и аз ще ти пратя стикера на адреса, за тебе разбира се е безплатен.... , като дойдем някой ден да се видим, ще пием една бира за твое здраве....
                            Ще взема да го махна това АЙСИКЮ от профила, че не го ползвам - ще ти дам адрес на ЛС.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #89
                              MoHaX написа:
                              а , аз между другото се чудя дали да ми пращате стикер , ако може phoenix да ми прати файла пък аз да си го изрежа на работа на плотера... ?
                              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=26366&start=0ей там някъде има линк от къде да си го свалиш, няма проблеми, иначе аз все пак ще пратя достатъчно стикери за русе.... както решиш, важното е да го има и да видят и другите къде е купона
                              СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                              бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                              сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                              ИТАЛФЕСТ 2007

                              Коментар


                                #90
                                абе за всеки случай аз да напиша пак, че явно на никой не му се чете първата страница, как да получите стикера....Иначе цената е левче. Ако си от Варна.... то става много лесно.... аз съм написал ама...
                                phoenix написа:
                                за Варненци:намирам се .... уф сложно.... ей тук:http://www.phoenix-em.com/za%20vruzka.phpтам имам и всички необходими телефони, звънкайте преди да дойдете иначе рискувате да се разминем.
                                за колегите от други градове
                                phoenix написа:
                                ами умувах и какво реших: Значи, давам си банковата сметка, и за колегите от София най-добре един човек да преведе примерно 20 лв. и аз му пращам 21 стикера, той ще ги раздава и ще си събере парите от колегите. За колегите от другите градове, могат да превеждат пари по сметката, като изрично да упоменавате, че става дума за стикер и за колко броя. Примерно: захранване за 1(2, 3, 10) стикера от НИКА и Трите Имена.и задължително след това ми пишете лично, че сте превели и адрес на който да си получите стикера. (добре че пощата ми е на близо), в отговор на лично ще ви пращам и извлечение от банката, че съм получил и става дума за същия човек.За всички които имат свободно време, стикера е качен в http://www.fiat-bg.org/Downloads/Sticker/ с името logo-cut.cdrтеглите го на една флашка и във всяко рекламно студио ще ви го изрежат.За Варненци.... до 2-3 дена, ще имам стикерите в офиса и можете да минавате директно през офиса да си ги вземате(само искам да помоля за прозвъняване по телефона предварително, за да не се окаже че ме няма и да се разкарвате напразно) или на сбирките.п.п.Иначе на никого няма да откажа да му пратя стикер.сметката:IBAN: BG40 PRCB 9230 4015 4427 14Емил Валентинов ПенчевBIC код : PRCBBGSFПрокредит Банк, Клон: Варна 2
                                само да до уточня, преди да минете през офиса ни, звъннете един телефон, че може да нямам налични стикери, или пък да сме излязли да хапнем някъде.
                                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                                ИТАЛФЕСТ 2007

                                Коментар

                                Working...
                                X