Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    170 ги направих с за първи път като се прибирах от Итал Феста ’05. Мръщеше се за повече пък и мен не ми се щеше.
    "What shall it profit a man, if he should gain the whole world and lose his own soul"
    Кара любимата червена Brava 1,4 12V

    Коментар


      velko_sz написа:
      моето Пунто повече от 150 неще има някво ограничение на 5000 оборота
      и аз имам чувството че на мойто тва му е лимита, а и няма смисъл да го насилвам повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_20
      Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

      Коментар


        icko PB7932XB написа:
        От С. Загора за Раднево една вечер напълних километража оборотомера беше над 7, но едва ли скороста е била 220 защото максималната на Брава 1.6 е 187км/ч, така че уместен е въпроса колко лъже километража?! А и дали грешката се натрупва със скороста или е постоянна?
        Естествено, че се натрупва със скоростта. Т.е. ако при 100 те лъже с 10, то при 200 вече са 20 км/ч. Друг е въпросът, че може да имаш и постоянна като добавка де , на брачеда старото москве едно време в спряно положение показваше, че се движиш с 40км/ч

        Коментар


          paparac написа:
          icko PB7932XB написа:
          От С. Загора за Раднево една вечер напълних километража оборотомера беше над 7, но едва ли скороста е била 220 защото максималната на Брава 1.6 е 187км/ч, така че уместен е въпроса колко лъже километража?! А и дали грешката се натрупва със скороста или е постоянна?
          Естествено, че се натрупва със скоростта. Т.е. ако при 100 те лъже с 10, то при 200 вече са 20 км/ч. Друг е въпросът, че може да имаш и постоянна като добавка де , на брачеда старото москве едно време в спряно положение показваше, че се движиш с 40км/ч
          хах... на дядо ми пък старото возило беше с много "фиксиран" километраж... та имаше информация че се движи някъде между 50 и 100 км/ч
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            150 км. ч. на газ - вдига ги бързичко и без проблем, след което приятелката ми почва да пищи, така че не знам до колко може да стигне .
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              Ето и от мен

              190 със колата от подписа повече не иска.На 4300 оборота най вероятно изключва помпата таке е направена.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                И аз се пробвах-180 на четвърта скорост,ама свърши булеварда.Като си купя винетка ще се пробвам на магистралата.Съмнявам се,че няма да напълни километража.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  аз сЪм стигал до 140 с моя звяр Уно 45, ама повече не посмях, а и Фичо едва ли ще иска
                  FIAT Uno 45 FIRE

                  Коментар


                    kiro_of_the_day написа:
                    150 км. ч. на газ - вдига ги бързичко и без проблем, след което приятелката ми почва да пищи, така че не знам до колко може да стигне .
                    тя май приятелката ти повече е влюбена във Фиатката от тебе ,след като не може да я пробваш сам колко вдига ,явно не слиза от нея
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      180можеше още :D
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        Днес с новия Seat Leon - 200 км/чдизел 1,9 TDI - 105 к.с.

                        Коментар


                          160 км/ч повече не посмях.

                          Коментар


                            180 с мойто конче, по едно леко нанадолнище И разбрах как се чувстват пилотите на Буран, като кацат на пистата в Байконур

                            Коментар


                              Stilo написа:
                              Днес с новия Seat Leon - 200 км/чдизел 1,9 TDI - 105 к.с.
                              Аз ще му кажа на Златев как безмилостно го дъните по тестдрайвовете горкото Леонче :D :D :D Аз в понеделник ще го юркам Сеата Иначе по темата - с Уното около 150, с Капата 230 км/ч
                              Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

                              Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

                              ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

                              Коментар


                                Ами да ти кажа, най-слабото място на Леона беше шума от двигателя на VW и нестабилността при завоите - окачването е също на VW Golf V.

                                Коментар

                                Working...
                                X