Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    koolio написа:
    lazzar написа:
    192 !!! croma dvuvla s 170 skorosten indeks na gumite!!! stra6no EEEEEEEEE!!!!
    Колега извинявай, ама как ги видя точно толкоз? Щото като караш с над 180 почти не можеш да си погледнеш километража, та камо ли да броиш чертичките.
    Свиква се

    Коментар


      #92
      имам снимка, ама нямах взможност да я приложа

      Коментар


        #93
        повече от 230 на гас не може мойта иначе на бензин залепвам стрелката ,лошото е,че 100 км превишена скорост много зле се отразява на джоба (а и разхода е към 20 гас)
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #94
          ivo098 написа:
          с двама човека и багаж стигам до 195 и не мога да ударя 200, явно ми трябва жокер нанадолно за по-гголеми скорости..странното е че със 190-195 сам на около 5600 оборота само
          Същата работа с мойто Браво GT.След като го взех отидох до морето бавничко (100-110), но на връщане реших да видя що за кола е.Качих 190-195 еднократно, не пожела повече, а и отпред имаше 2 точки на магистралата Пловдив-София...Едвам убих скоростта преди двете точки да се превърнат в два тира, които се изпреварваха с към 70км/ч.Даже накрая ABS-a прорита ... голям страх брах тогава.Иначе сега си карам нормално със 130-140 на магистрали, 100-110 на междуградски, 65-60 градско. Над 160 само този един път съм вдигал, не мисля да пробвам пак.
          Fiat Bravo GT -> дзверчето

          Коментар


            #95
            185 - с типо 1,6 карбуратор - на газ
            The world belongs to those who dare to be first

            Коментар


              #96
              сега със зимните 14ки на хемус на баира със трима човека вътре прескачам 200
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #97
                140 с Темпрата на Хемус някъде след Богров в посока Варна гаджето ми я хвана страх, а и мен малко и 110 с 127-цата като беше в движение на околовръстното някъде около Филиповци по баира
                Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                Совалката средно на LPG
                Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                Коментар


                  #98
                  Сега като се връщах от Коледа с бурканите и двама човека стигнах 200 без проблем със зимни гуми 185/60/15. Лятото пак там 225 с летни гуми и пак с още един човек с гуми 195/55/15 . А пък иначе там си карам редовно в диапазона 140-180 км ч :D Нямам никакви вибрации дори и при 220 км ч и мога да подпра волана с един пръст дори (не че смея де)може и да лъже километража те и дават по книжка 210кмП.П. Има човек в форума които с моита кола като я пробва без да усети напрежение дигна 180 на 4-та скорост - достраша го да продължи на пета :D :D :D :D :D
                  Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
                  Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
                  Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
                  Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
                  MB CLK - 430 V8

                  Коментар


                    #99
                    210 км/h при 5400 обор./мин. с колата от подписа на ГАЗ, на бензин не съм вдигал повече от 200 Иначе 260 км/h с GMC Sierra 545cc на една щатска магистрала Сега не бих вдигнал толкова, дори и там
                    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                    FIAT Punto 99' 1.7 TD

                    Коментар


                      180 с Алфата150 с ФиаткатаИ при двете имаше още възможност!
                      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                      Коментар


                        Аз повече от това не вдигам
                        еx Fiat Coupé 1.8 16v '99
                        Fiat Tipo 1.6 i.e Suite '94

                        Коментар


                          моето Пунто повече от 150 неще има някво ограничение на 5000 оборота
                          PUNTO 1.1 94г.

                          Коментар


                            аз и оше трима на път за пловдив 185км/ч на около 4600-4700 оборота, на 5-а.можеше още много но пича зад мен започна да ми чучунижи и аз отпуснах газта, пък и ме е страх когато возя други хора.иначе бравото (1.6 16в) се държеше изключително стабилно.мисля че 200 ще ги пипне без особен проблем.

                            Коментар


                              diyan123 написа:
                              аз и оше трима на път за пловдив 185км/ч на около 4600-4700 оборота, на 5-а.можеше още много но пича зад мен започна да ми чучунижи и аз отпуснах газта, пък и ме е страх когато возя други хора.иначе бравото (1.6 16в) се държеше изключително стабилно.мисля че 200 ще ги пипне без особен проблем.
                              Така е. И моята е 1.6 и вдигнах 200, но пък влиза над 6000 оборота и мисля, че не е много добре за двигателя да се кара постоянно с толко.. Иначе 160 - 170 си ги държи без проблеми и е доста увличащо, като няма ограничение на скоростта . Но пък разхода отива към 8,5 - 9
                              FIAT BRAVO 1.6 16V

                              Коментар


                                Колкото газ и подавам толкова върви Може би да напълни километража е аз не съм го пълнил. На градско обикновено се движа 50-60км, извънградско - 140-160км, а по магистрали средно 190км.
                                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                                Porsche 944 S2
                                http://www.valmcrae.snimka.bg/
                                http://vbox7.com/user:val_mcrae
                                http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                                Коментар

                                Working...
                                X