Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко км\час сте вдигали с Фиатките?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    prog написа:
    това е преди 1 седмица на магистралата за Пловдив. сори че е така размазандо ефект...
    нема да е лошо да се пробваме на макс спиид
    с удоволствие... :D аз досега за втори път достигам тази скорост с колата...между другото си мислех едни неща... значи, ако не се лъжа където съм гледал характеристики за моята кола на всякъде пише, че максималната скорост е 178км/ч (нищо че на километраж е 200). та, възможно ли е това да е някакво несъответствие на километража? по-принцип съм с оригиналния размер гуми-175/65/14. та ще съм благодарен ако някой може да ми даде отговор на съмненията ми. :D :D :D
    ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

    Коментар


      #77
      Ето ме е мен с нов рекорд (дори са 2)

      Та както знаете доста време бях в Плевен!На клетвата (на връщане) за София по магистралата с мойто типо вдигнах за първи път 199 км/ч и беше на 5800 об/мин (незнам защо наколегата му е показвало 6500 с 1.8/16v-малко е странно!!!А и както ви се похвалих имаме в семейството нова "Италианка"-много чаровен голям и всичко което ти душа пожелае го има!!!Та с него получих изпотяване по дланите - около 260 км/ч-супер странно нали?Едно приятелче с едно БМВ 520 ми се хвалеше колко много му върви колата- е като стъпнахме на магистралата вече не искаше да ми говори за колихехеххехОстана още 1 месец момчета- ТОГАВА ЩЕ БЪДА ВЕЧЕ СВОБОДЕН И ЩЕ МОЖЕМ ДА СЕ ВИЖДАМЕЕ до скорои дано да не ви прозвучи това малко смешно защото се чудех дали да го пиша поради тази причина!!!Пак някой ден ще се видим и ще си поприказваме и ще се повеселиме отново нали?
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #78
        с двама човека и багаж стигам до 195 и не мога да ударя 200, явно ми трябва жокер нанадолно за по-гголеми скорости..странното е че със 190-195 сам на около 5600 оборота само
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #79
          165 км/ч с пет човека и багаж,и още мегдан имаше,но няма да мача количката я
          Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
          ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

          Коментар


            #80
            Преди 4 год. 180 km/h с Типцето на нанадолнището на Цариградско пред пресцентровете и редакциите на вестниците в 19 h. вечерта. Обаче нямаше мегдан за повече щото на ’орловия’ се събираха вече коли. Пък и возих приятел, който ми каза: ’Още малко и ще ти намокря тапицерията!!’
            Shumi's trainer! /Tipo 1.6 i.e. DOHC 90hp/
            /Dedra 1.8 i.e./

            Коментар


              #81
              Е това може количката макар че беше с 4 човека и с лек наклон на патя надолу. Все пак е 45 дизелови коня които кам 150 почваха да понакуцват нещо. След като снимаха хвана 152км/ч но да си кажа истината не са реално защото съм я засичал с GPS и над 100 започва да дава отклонение с 10км/ч повече. Значи реално съм се движел с 140. Толкова мога да изцедя

              [Skype - FIAT_FREAK

              Коментар


                #82
                172 около Ихтиман в посока към София.Имаше мегдан за още,поне според положението на педала на газта,ама ме хвана страх.Вакарел го изкачи със 150.
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #83
                  NIGHT^WALKER написа:
                  Е това може количката макар че беше с 4 човека и с лек наклон на патя надолу. Все пак е 45 дизелови коня които кам 150 почваха да понакуцват нещо. След като снимаха хвана 152км/ч но да си кажа истината не са реално защото съм я засичал с GPS и над 100 започва да дава отклонение с 10км/ч повече. Значи реално съм се движел с 140. Толкова мога да изцедя
                  обаче снимката е много яка!!!
                  ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                  Коментар


                    #84
                    Все пак не съм я снимал аз бях зает да държа волана защото имаше въпрос ще вземем ли този завои и едно момиче снима. Ама снимката е станала така че още малко и километража ще си трагне

                    [Skype - FIAT_FREAK

                    Коментар


                      #85
                      197 kм/ч По пътя от Девня за Варна по магистралата - след Повеляново - там пътя супер. Аз сам с Типо 1.6 двувалка. Дигитал е обаче и моя километраж завишава - след 130 - 140 - започва да си измисля още поне 5-7 километра отгоре. Така че реални около 190 км/ч. Иначе си спи на пътя - е то и гумите ми са малко излишно големи - Dunlop 300 Sport 195/60/14 отпред , а отзад 175/60/14.
                      Fiat Tipo 1.6 DGT dvuvalkata

                      Коментар


                        #86
                        Re: Прекъсвач

                        Mitko написа:
                        Всички Tipo 1.6i DOHC, които съм виждал си пълнят оборотомера и няма и наченки да прекъсват. 8000 оборота и двигателя продължава да си работи.
                        Абсолютна вярно. Потвърждавам го от опит. Даже преди година -две го бях постнал като въпрос !!!
                        Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
                        Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
                        BlueStorm transforms . . .
                        . . . !!!

                        Коментар


                          #87
                          Със служебния Ситроен Берлинго 2.0HDi - 195 км/h по магистралата към Варна с четири човека и лек наклон надолу, иначе наравно с 2 души 170-180 може да се кара. Иначе с Бравото 2.0 ХГТ с гуми 205/55/15 съм правил 220 по равното на магистралата София-Пловдив с двама души в колата и имаше мегдан за още, ама ме достраша. А по баира за Вакарел на магистралата от София на климатик и сам в колата 200+, ама излезна един ТИР да изпреварва та много бързо намалих.....
                          Bravo HGT

                          Коментар


                            #88
                            190 с BRAVA ELX 1.8 в преследване на друга BRAVA, само че 1.6 Можеше още, но беше същия ден, в който я бях купил...
                            Don't drink and drive,
                            better smoke and fly!

                            Коментар


                              #89
                              Колега извинявай, ама как ги видя точно толкоз? Щото като караш с над 180 почти не можеш да си погледнеш километража, та камо ли да броиш чертичките.
                              Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                              Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                              Volvo S60 Sport 2.4D

                              Коментар


                                #90
                                koolio написа:
                                Колега извинявай, ама как ги видя точно толкоз? Щото като караш с над 180 почти не можеш да си погледнеш километража, та камо ли да броиш чертичките.
                                що бе аз с 195-200 си гледам километража, температурата, оборотите....къв проблем
                                ex Fiat Bravo GT

                                Коментар

                                Working...
                                X