Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Инес, браво за рибите. Кажи сега къде ги лови на Дунава ли?
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      Никой ли няма да открива сезона? Аз мисля единия от двата почивни дни да ходя на Искър. Ако ме посъветвате за някое добро ( и лесно достъпно място ) ще съм много благодарен.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        Lane Staley написа:
        Никой ли няма да открива сезона? Аз мисля единия от двата почивни дни да ходя на Искър. Ако ме посъветвате за някое добро ( и лесно достъпно място ) ще съм много благодарен.
        Шипоченския залив - минава се през Ихтиман. Има много добри места и по това време там се събира рибата на топло. Там е лесно достъпно с кола, но е сравнително плитко. Друг вариант по пътя за Самоков през Пачарево и Щъркела - на устието на р. Искър. Там обаче е трудно достъпно и трябва да оставиш колата далече.

        Коментар


          Благодаря колега. Второто сякаш ми звучи по-добре.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            Lane Staley написа:
            Никой ли няма да открива сезона? Аз мисля единия от двата почивни дни да ходя на Искър. Ако ме посъветвате за някое добро ( и лесно достъпно място ) ще съм много благодарен.
            Eй бракониер такъв ...Като ще газиш водата давай на "Ренов Дол" ---> Платика ~ 1.5 кг.Аз ти препоръчвам, Душанци ---> Глей ко става сега... Пастърва (Дъгова), Платика, Червеноперка (май си е Бабушка), Клен, ШАРАН, Щука, Сом Всички видове са Уловени лично от мен и гаранция ги има... Има и тънкости ....

            Коментар


              Точа куките цяла седмица :D
              brava 1.6_v16 elx

              Коментар


                LiGuru написа:
                Lane Staley написа:
                Никой ли няма да открива сезона? Аз мисля единия от двата почивни дни да ходя на Искър. Ако ме посъветвате за някое добро ( и лесно достъпно място ) ще съм много благодарен.
                Eй бракониер такъв ...Като ще газиш водата давай на "Ренов Дол" ---> Платика ~ 1.5 кг.Аз ти препоръчвам, Душанци ---> Глей ко става сега... Пастърва (Дъгова), Платика, Червеноперка (май си е Бабушка), Клен, ШАРАН, Щука, Сом Всички видове са Уловени лично от мен и гаранция ги има... Има и тънкости ....
                Абе аз наистина малко побракониерствах От Петък до Неделя бахме на тиймбилдинг на Голям Беглик. Та както валеше здраво някои занятия отпаднаха и аз малко порибарствах, та се отчетох с няколко костура и бабушки - общо 12 парченца.На душанци става ли за пикник за нерибарите?
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  Lane Staley написа:
                  На душанци става ли за пикник за нерибарите?
                  Ухаааа! Отделно на стената има и кръчме, ако го закъсате за бирички

                  Коментар


                    LiGuru написа:
                    Lane Staley написа:
                    На душанци става ли за пикник за нерибарите?
                    Ухаааа! Отделно на стената има и кръчме, ако го закъсате за бирички
                    Ей т’ва е приказка. Вече мобилизирах кибиците
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      Очаквайте инфо от 06.06.2009 Или капо или с някоя риба, обещавам да открия сезона. Призовавам и другите, които го направят да драснат някой ред и сложат някоя снимка НАСЛУКА!
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        Малии как ми се ходи и на мен за рибоци. Ама няма кой да ме заведе

                        Коментар


                          tyson написа:
                          Очаквайте инфо от 06.06.2009 Или капо или с някоя риба, обещавам да открия сезона. Призовавам и другите, които го направят да драснат някой ред и сложат някоя снимка НАСЛУКА!
                          Ники ти къде ще мислиш да откриеш сезона?

                          Коментар


                            това малко като намек прозвуча

                            Коментар


                              Днес ми пуснаха мухата да ходим за акули скоро,та ако закача някоя ще се похваля
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар


                                Инес за съжаление ще откривам сигурно на Текето. Братовчед ми ще пази места от четвъртък. Ако искаш си добре дошла. Все ще намерим място и за твойте въдици. Таксата е 3лв. на въдица. Ще бъда там от събота следобяд (16-17ч.) до неделя на обяд някъде. Ще имаме барбекю, ракия, бира и т.н.
                                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                                Коментар

                                Working...
                                X