Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Така, значи на Текето не е добре Уловът ни беше около 7-8 кг. таранки и 1 шаранче около 500-700 гр., което плува на свобода. Ловихме само на консервирана царевица и бял червей. Направи ми впечатление, че рибата още си хвърля хайвера (поне таранки видях много). Те това е. До нас имаше група, които хранеха с радио лодка само таранки и те. Плъзна слух за извадени 3 амура единия 7, 3 и 5 кг., но лично аз не вярвам защото не съм ги видял с очите си. Пускам 2 снимки (за качеството съжалявам). Айде и наслука! Очаквам още включвания от колегите/колежките
    Прикачени файлове
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    Коментар


      хоби

      Днес разбрах каква е раликата между рибаря и ловеца,а тя е ,че единия гонел Михаля,а другия го чакал.Наслука колеги.
      Marea HLX 147ps

      Коментар


        Абе барбекюто поне стана мнооого добро И в целия я. Искър все пак се намери едно глупаво невръстно костърче да се закачи на кукичката. П.С. Браво колега, ти поне си ни отсрамил.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          Тааакааааааа....... Вчера ходихме на Текето, но нищо не хванахме (рибите бяха мъжки) . След това на Чифлика - там даже не си извадих въдицата. Поне си починах под една дебела сянка. Колегите ловяха някакви миниатюрни таранчици - като цяло мноооого слаба работа. Не съм доволна. Май трябва да си извадя билет и да ходя на по - качествени гьолове, че срамота!!!

          Коментар


            Айде и аз да открия сезона тази година... Ето малко пресни снимки от гьола до с.Борика, Ихтиман. До към 10ч. хващах таранки и тук там някой костур... после само тен
            Прикачени файлове
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              Събота - 13.06.2009. В 6:15 въдиците бяха в реката. Условията перфектни, хладничко без вятър... Имахме до 8:00 3 удара, 2 на попово прасе и 1 на царевица, но не бяха реализирани. Предполагам, че на прасето бутаха някакви мренки. След 8 ч. шибан вятър. Ужасен. Размъти всичко. Затихна по обяд за около 1ч. тогава имах хубав удар на царевица, но не ми даде шанс да го изкарам от чуканите... Всичко остана там. За целия риболов 5 платики по около 600 гр. Това е.Така беше през повечето време А така започна деня
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                ловите ли я ... ше я следа тая тема ... съвсем случайно попаднах на нея .... немам сега време за повече писане ше разгледам после кои какво хваща

                Коментар


                  Не я гледай само, а и ти пиши, когато ходиш за риба Айде другите рибари, няма ли да се включат? Не мога да повярвам, че само аз съм ходил за риба миналата събота и неделя
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    Днес се върнах от Широка Поляна, риба немаше много, ама за шест дена си починах много добре ....Ето и малко снимки да се види как ме е била градушката и к’ва риба се ловеше чат пат (червеноперка, клен, костур)

                    Коментар


                      От тази събота, поначесахме крастата.http://www.snimka.bg/photo.php?photo...to_id=13055642
                      brava 1.6_v16 elx

                      Коментар


                        LiGuruГолям кеф ми е да гледам така някой като си прави пофтичка с лагеруване и за рибка motikas Колко кг е толстолобчето и на плувка с пружина отдолу ли го хванахте?Аз ходих до яз. Ивайловград в неделя вечерта хапнахме пийнахме и метнахме по някоя въдица, но само 1 таранчица Все пак няколко снимки:
                        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                        Коментар


                          Измъкнахме 5 броя, между 1-1.5 кг. Да на щукарска плувка с пружина отдолу, на около 30 см. под плувката с куки и стиропор на тях.Голям бой се бие рибока докат го извадиш.
                          brava 1.6_v16 elx

                          Коментар


                            tysonградски кажи къде мятате по дунава че аз съм малко залюпен рибар несъм чак такъв върл фен пък ако решите да ме поканите някой път с ваз може и да не откажа стига лукой да неса надули много цените

                            Коментар


                              Лично аз от брега знам само 2 места които са долу горе добри. Там съм имал слука, но напоследък ловим само около един остров с тъста и не съм стъпвал от брега.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                да не е на острова на ряхово ?

                                Коментар

                                Working...
                                X