Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Точно Дунав,ако не се лъжа е забранен!Все пак да доуточня,мисля че наредбата важи за промишлен риболов- с мрежи,но не съм 100% сигурен.Погледнете наредбата.
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      dudulia написа:
      .После да няма разправии с горските стражари
      Такива няма.Някой път гранична полиция си превишава правомощията и иска билети за риболов.Иначе повече от 5 години никой горски или от ИАРА не ми е искал билета.Инфо за водоемите има в сайта на ИАРА www.nafa-bg.orgАз още не съм ходил тази година и като гледам какво е навън най-много два три пъти да ида преди забраната.

      Коментар


        А от кога влиза в сила забраната? И до кога?

        Коментар


          http://www.nafa-bg.org/BG/Files/Mess...00-1.pdfЕто я тук.Става въпрос основно за стопански риболов,но има и за любителски!
          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

          Коментар


            При мен забраните не въжат понеже язовира си е мой.Друго си е шаранче на скара.

            Коментар


              бакеро написа:
              При мен забраните не въжат понеже язовира си е мой.Друго си е шаранче на скара.
              Браво колега. Значи е ясно къде ще ходим за риби това лято? Дори си наблизо - има няма един час път.

              Коментар


                Inessita Ти къде ходиш за риба и какъв риболов предпочиташ? Покажи някоя снимка от 2008
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  майстори дизелджии са със предимство
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    Никой ли не ходи за риби???Много ми се ходи на мен, но нямам билет. От нашия регион никой ли не е направил сефтето за тази година, или няма нищо за хвалене??? Чувам, че на Дунава хващали, на Лома нищо.

                    Коментар


                      На Дунава вадят периодични морунажи и скобари след захранка и повече на плувка, на дъно голям късмет ако ти се обади нещо. Дунавът е голям, влачи клони, дървета, мизерии, течението е силно, повечето места са заляти. След забраната ще го пробваме. Ходих тази събота на Текето. Имах информация от миналия четвъртък, че вадят хубави таранки над педя на монтаж пружина с 2 куки една горе и една долу и стръв само бял червей и бяло стериопорче. Та в събота 5:53 бях на позиция уж да заема място, а бях единствения луд по това време там. Захраних намятах 5 дънни и с 1 директен цял ден лових попчета и часовници 1 таранка за целия ден. Имах 2 удара на попче, но не се хвана нищо. Май щели да го забраняват за 2 години това Теке и да зарибяват, ако е така ЕВАЛА. Мисля след забраната да почна Дунава, другото е ташак.П.С. Инес дай някои снимка с риби от 2008 .Забраната е от 21.04.2009-05.06.2009.
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        ееееееееееее любимото ми хоби .практикувам го във всеки удобен момент . миналата седмица обикалях по река тополница цял ден ,а на др ден на язовир бошуля на реките марица и елидерката и изгорях и стнах кат рак червен ,за нищо реките бяха спряни и 3-те а на язовира само дребни мухари .мн ме беше яд Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 ,а с такъв мерак отидох.но преди забраната на рибата ще ида пак някаде за събота и неделя .

                        Коментар


                          tyson написа:
                          П.С. Инес дай някои снимка с риби от 2008
                          Имам проблем с качването на снимки. Иначе съм нагласила 2 много яки.

                          Коментар


                            Тези снимки са от 2007г. Миналата година не бях тук.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              На риболова сега е наложен БАН :D

                              Коментар


                                Humppa написа:
                                На риболова сега е наложен БАН :D
                                Баннат беше оня ден от някакъв си министър
                                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                                Коментар

                                Working...
                                X