Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Риболов

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Понеже не знам за коя река питаш, ще ги изредя и трите :DНа Искъра при Карлуково чат-пат излизат скобари, ма тая риба нещо все бяга от мен...На Панега предполагам пъстърва гонят.На Вита пак скобарчета и чат-пат някой клен.Около Ясен на блатата преядоха със щуклета по педя...Като цяло лекия речен риболов нещо не ми се отдава... Обичам по-мързеливата работа - или на дъно или на плувка в тиха вода.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      Младеж бях забравил че си на три реки. Що не прескочиш на Гиген, и попчета ще може да чешиш, и някоя зъбатка може да се покаже
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        M5kov написа:
        На мен пък ми е студено, а много ми се ходи някъде... ;(
        Значи не ти се ходи достатъчно за риба Никога студа не ми е попречил да си направя густото... Рекорда ми е 10-часов риболов на костури на яз.Широка поляна при минус 12 градуса Целзий Все още язовира не беше замръзнал нацяло, а бъркането в кофичката с рибките беше направо болезнено. Зимата риболова е в пъти по - приятен отколкото през лятото... Няма мухи, няма комари, няма пот... През зимата няма толкова рибари, иска се фин такъм и тези с гьостериците, влакно 0,25 и пера за мамути ги няма или ако ги има се отказват бързо... На всичко отгоре зимата се ловят риби, за които лятото можем само да си мечтаем... Е верно,че е хладничко, но с подходящо облекло, силен мерак и добро вино се преудоляват минусовите темперетури...
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          Здаравейте ! Снимки от гръцко няма ,защото нещо пропадна ходенето в последния момент . Иначе и аз като Мишо реших да ходя за риба или по точно на платен гьол за пъстърва. Тъкмо почна да кълве и времето реши да се е..бава. Резултата две откачания и една извадена около 500 грама. Вятъра беше ужасен.Помъчих се още половин час,събрах и си тръгнах. Понеделник или вторник другата седмица смятаме с агитката да посетим Струма около Благоевград -да видим как са скобарите.tyson- Пролетта или лятото трябва да се организираме и ще дойдем с кемпера и лодката и да ни водиш за риба на Дунава,или може да си направим Фиатски риболовен излет и с Банков и други желаещи.
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            Аз винаги правя фиатски риболов , чест и почитания на СОК1, с който винаги си изкарваме добре край водата. А иначе вярно може да се организираме и да се завлечем в посока Русе, от там до Попина има много хубави места, даже може да отвлечем и Мишо с нас А за риболов около София освен Панчерево и Кътина, май друго не си заслужава. Поне мястото е приятно за риболов, скара и бира.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              kik73bg написа:
              Здаравейте ! Снимки от гръцко няма ,защото нещо пропадна ходенето в последния момент . Иначе и аз като Мишо реших да ходя за риба или по точно на платен гьол за пъстърва. Тъкмо почна да кълве и времето реши да се е..бава. Резултата две откачания и една извадена около 500 грама. Вятъра беше ужасен.Помъчих се още половин час,събрах и си тръгнах. Понеделник или вторник другата седмица смятаме с агитката да посетим Струма около Благоевград -да видим как са скобарите.
              Ако ходиш по Благоевград отивай на местата след Монцата, ако не ги знаеш - звънни ще ти ги обясня в подробности. Тел-а ми го има в темата за взаймопомощ. Миналата година ходих два пъти - единия почти капо(4 карагьоза), втория, обаче, беше СЕЧ - по 60-70 алая на човек... рибите бяха между 35-45 санти /за мен това са хубави цапки/... уникален кеф. Въпреки, че ми е далече, мисля тази зима да направя поне 3-4 риболова по Струма.
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                Банков аз с удоволствие бих се присъединил към фиатската агитка ,но предполагам ходите събота или неделя,докато аз гледам да е през седмицата ,когато няма паплач.Мишо ,наистина тези места не ги знам.Ние ходим на едни места около Крупник или Бобошево. Може да ти звънна ,ако решим да сменяме мястото.
                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                Коментар


                  kik73bg написа:
                  Банков аз с удоволствие бих се присъединил към фиатската агитка ,но предполагам ходите събота или неделя,докато аз гледам да е през седмицата ,когато няма паплач.Мишо ,наистина тези места не ги знам.Ние ходим на едни места около Крупник или Бобошево. Може да ти звънна ,ако решим да сменяме мястото.
                  О и ние гледаме да сме през седмицата и бягаме от паплачта.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    За риболова е по-удачно да е през лятото, след забраната.Призовавам Ви - качвайте снимки, да плакнем очните дъна.Аз наблягам на винцето и вече съм зазимил инвентара,
                    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      kik73bg написа:
                      Банков аз с удоволствие бих се присъединил към фиатската агитка ,но предполагам ходите събота или неделя,докато аз гледам да е през седмицата ,когато няма паплач.Мишо ,наистина тези места не ги знам.Ние ходим на едни места около Крупник или Бобошево. Може да ти звънна ,ако решим да сменяме мястото.
                      О и ние гледаме да сме през седмицата и бягаме от паплачта.
                      Свиркайте,когато имам възможност с най-голямо удоволствие ще се присъединя :D
                      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                      Коментар


                        tyson написа:
                        Аз наблягам на винцето и вече съм зазимил инвентара,
                        Ники, можеш да наблягаш на винцето и мезетата и докато чакаш примерно за някоя михалца или бяла риба. С огън и паржоли и 5л. тертерско или сяновско вино.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Ето малко снимки да оплакне очи онуй момче боксьорчето Снимките са на мой познати, големи риболовци.
                          Прикачени файлове
                          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                          Коментар


                            Ахаха горкото рибе :DАз планувам да хвърля за щука другата седмица, стига да не е -200...
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              Тая попадия директно за стръв Ще чакам топлото аз. Така стана.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                Офф завчерии ми е изтекъл билета... Ще гледам да не се набивам много на очи :D
                                "Без сърца, сме просто машини"
                                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                                Коментар

                                Working...
                                X