Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е как нямаше да не е сърдит Гришата след като футболистите му устроиха тоя капан.А и мисля че вие всички сте наясно ,че треньорите не ги сменят президентите а самите футболисти.Те са си на групички ,всеки си има предпочитание с кого да е на терена и не е ли неговата няма игра.Венци Христов е нагледен пример и за това го махнаха.
    Дунав за сега са отличен колектив ,но и там ще се изявят двама,трима като тартори и ще почнат да се давят в Дунава.
    Футбол в нашата държава отдавна няма .Всичко е пари ,купуване , продаване и алъш-вериш.
    Когато видя толкова хора на стадиона както на култовата снимка на 66 страница ,тогава мога да повярвам че съм на истински мач.
    Най радостното е че вече няма такива груби нападки по между ни в последните страници .Нека така и продължим споровете и в бъдеще .Каквато ми е загубата от това че Дунав претрепа ЦСКА ,то такава щеше да ми е и печалбата ако ЦСКА беше било Дунав.Футболистите си вземат между 10 и 20 хилядарки на месец и нека те да се тревожат ,че може и да им секни кранчето .
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      https://www.youtube.com/watch?v=ouiN2bHH4Rw

      пуф-паф-пуф-паф ТУТУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
        https://www.youtube.com/watch?v=ouiN2bHH4Rw

        пуф-паф-пуф-паф ТУТУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
        ЦСКА поведе хорото, след него се закачиха Берое и Славия и пак я някой отбор от В група /примерно Литекс/ ще вдигне купата напролет.
        Изпълниха ме момчетата от Литекс тая вечер срещу Славия. Всички са от школата на Литекс и не дадоха на Славия да мръдне по терена .


        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          И какво излиза накрая ? Истинските отбори играят по В групите и зоните, а копията им в профи лигата.
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            Ами излиза си ачик ,ачик българската му работа.И Левски за малко да опусне влака ама добре че са вземали мерки овреме.
            Като ги гледах снощи звездите на Славия как бяха минавани като все едно са забити колчета ,та се чудя имаме ли ръководство в БФС та да прогледне и спре тоя наплив на чужденци у нас .Ама ще спре и далаверата и тогава всичко се разпада .
            Кръстник съм на оранжевата осмица и снощи момчето минаваше славистите като бърз влак и само с нарушения го спираха.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              Буфон е невероятен, просто няма такъв вратар!!!
              Утре да видим Влади Стоянов ?! Успех.

              п.п. и гол за Юве ... баси, лудница
              Последна редакция от Jimy; 18.10.2016, 22:19.
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                Click image for larger version

Name:	CvI5KV1XEAANm1M.jpg
Views:	1
Size:	81,0 KB
ID:	2093948


                Разбиха паролата на мейла на Владо Стоянов!
                Била цифрите от 1 до 6.
                Последна редакция от dikanio; 20.10.2016, 17:15.
                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                Коментар


                  Интересно ми е откъде Луис Енрике още на пресконференцията преди мача знаеше, че ще вкарат 6 гола и че съдията ще даде продължение 5 мин.
                  Само не каза колко дузпи ще даде... или аз съм изпуснал. хахаха
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    Губя вече интерес към играта футбол. ШЛ ми беше последния остров надежда, но след снощната срамотия, вече и тя не ми остана.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Абсолютно същото казах на един приятел вчера след мача. Мисля да спра да гледам мачове от типа ШЛ. Спестиха изгонване на Пике, като не му показагха втори жълт. Симулациите на Неймар и Суарез....нямам думи. Язък, че веча раздадоха оскарите.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        В крайна сметка направиха шоу, нали затова ги гледаме. В интерес на истината след световното 1994 г. нещо понамразих франсетат, визирам отношението на френски съдии свирещи на български тимове, абсолютно прстрастни от тогава, така че се радвам, че ги посякоха.
                        Като малък много ги харесвах като нация, имаха страхотни филми и артисти, Жан Маре, Луи дьо Фюнес, Ален Делон и т.н. харесвах им и колите, след години си промених мнението за колите.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          Доживях да гледам мач от китайската суперлига. В момента гледам двубой между два отбора с нещо подобно, като звучене - Дзяндзин - Джанджун.
                          Нямам намерение да помня имената на отборите, камоли на играчите им, но в тези отбори има и лъч "надежда" за мен. Единия трЕнер е Фабио Канаваро, а другия Густаво Пойет. В единия отбор се подвизават Витцел и Пато, а в другия Карлос Тевес, всичко останало е китаец с имена, като Пинг-понг, Шао-джун и каквото ви дойде на фантазия. Публиката им обаче е гледала много мачове от Юръпа и се опитва да подражава...Ама, и мач, и публика и мерак на китайците да си пласират първенството чрез много пари, за сега забавляват и будят насмешка.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Радвам се, че вечният съперник Левски има "треньор" като Митов. На челото му е гравирано с големи букви, че е тъп като г.з. Финият господин от Лондон Спас Русев, който се афишира като собственик на клуба, май наистина ще се окаже синият Лупи. Което в крайна сметка е много жалко. Без силни ЦСКА и Левски няма бг футбол.
                            Последна редакция от snake; 17.03.2017, 18:52.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              Радвам се, че вечният съперник Левски има "треньор" като Митов. На челото му е гравирано с големи букви, че е тъп като г.з. Финият господин от Лондон Спас Русев, който се афишира като собственик на клуба, май наистина ще се окаже синият Лупи. Което в крайна сметка е много жалко. Без силни ЦСКА и Левски няма бг футбол.
                              Е, това наистина, много ми хареса !!!
                              Последна редакция от Flow; 20.03.2017, 21:30.
                              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                              Коментар


                                Правилно ли разбирам, че билетите за мача България - Холандия са 50 лв ???
                                Инфото ми е от един сайт, в който заповядват да напълним националния стадион под заглавие:
                                "Всички на стадиона ! Силни, слаби, това са нашите момчета". Четейки коментарите отдолу ( не ми е удобно да ги цитирам ) научавам за
                                тази цена на билетите. Е, как да стане, ако е истина ? 50 лв. не са много пари, ама да ги дадеш за да гледаш отбор, а не манекени със самочувствие,
                                които преди двубоят казват: "Излизаме, играем пък каквото - такова. Нека сме реалисти"...Та в тази връзка, колко според вас оптимисти в съботната вечер с цена от 50 лв. за билетче могат да съберат
                                пиянките от БФС ?
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X