Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://www.sportal.bg/news.php?news=654422
    Една интересна статия, която освен спортната страна на нещата, може да се погледне и под друга страна - как много искахме демокрация, ама нямахме желание за нея
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      https://topsport.bg/national/interes...ampaign=footer
      Уау...Бих казал. Такъв небивал интерес не съм очаквал. 7 хиляди, насред 45 хиляден стадион ще изглеждат, като поканени за частно парти с маски и балони,
      "организирано" от 100 ВиП персони, които по принцип стоят с гръб към терена и с лице към чашите и Йеденето. Тези 7000 + 22 - мата гонещи топката + ония с флагчета и свирки в уста, ще им бъдат приличен фон.
      ПС: За мен най-интересното от такива домакински мачове е интервюто с Бобито Михайлов, след 105 минути ( с полувремената) кетъринг...Прави ми обаче впечатление, че дори трудно да говори и трудно да се задържа
      перпендикулярно на земята, винаги му се разбира, че...всъщност не знае, къде се намира.
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        С оглед победата дошла с мъжката игра и себераздаването на нашите момчета, по-горе изложената от мен ирония е неуместна.
        За мача: Победихме с хъс и с... Делев. Силиците ни свършиха към 65-тата минута, но благодарение на безидейните холандци и мъжеството
        на нашите момчета - успяхме. Браво, дано сме постоянни от тук насетне.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          ntodorov написа: Преглед на мнението
          С оглед победата дошла с мъжката игра и себераздаването на нашите момчета, по-горе изложената от мен ирония е неуместна.
          За мача: Победихме с хъс и с... Делев. Силиците ни свършиха към 65-тата минута, но благодарение на безидейните холандци и мъжеството
          на нашите момчета - успяхме. Браво, дано сме постоянни от тук насетне.
          Бих добавил и с Хубчев, което се подразбира от мъжката игра и себераздаването на отбора.
          Браво!
          FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

          Коментар


            Не помня кога за последно съм виждал български национал така да изорава терена като Делев! Признавам си, че преди мача бях озадачен от включването му и дори не знаех в кой отбор играе в момента Като му прочетох скорошната история, се чудя що за олигофрени са го изгонили от Берое?!
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              dikanio написа: Преглед на мнението
              Не помня кога за последно съм виждал български национал така да изорава терена като Делев! Признавам си, че преди мача бях озадачен от включването му и дори не знаех в кой отбор играе в момента Като му прочетох скорошната история, се чудя що за олигофрени са го изгонили от Берое?!
              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

              Коментар


                Младите ни лъвчета U19 на треньора Ангел Стойков се класираха за европейското първенство в Грузия.
                След като завършихме наравно с Израел 1-1, победихме сензационно домакина Франция с 2-1, снощи само за едно
                полувреме смачкахме фаворита Босна и Херциговина. До 45' минута поведохме с 3-0, след като имахме регистрирани
                само 3 удара към вратата на съперника ( всички голови, единия от дузпа) и отразихме цели 11 насочени в рамките на нашата врата.
                През втората част не се огънахме, но и младоците на Босна и Херцеговина се бояха да не допуснат разгром, ако...атакуват.
                В крайна сметка - краен резултат 3-1 и сме в Грузия през месец юни. Искрено се радвам за този отбор, защото помня как преди 30 (тридесет)
                години нашия U19 с Емо Костадинов, Л. Пенев и сие направи фурор, а след това тези играчи ни радваха дълго.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  dikanio написа: Преглед на мнението
                  Не помня кога за последно съм виждал български национал така да изорава терена като Делев! Признавам си, че преди мача бях озадачен от включването му и дори не знаех в кой отбор играе в момента Като му прочетох скорошната история, се чудя що за олигофрени са го изгонили от Берое?!
                  Наистина в националния отбор такова себераздаване не сме гледали отдавна. А колкото до Спас Делев - просто му се получи срещу Холандия. Първият гол беше чиста случайност, а вторият наистина беше майсторско изпълнение. Което едва ли би повторил, ако се пробва 10 пъти . Спомням си първите му мачове в ЦСКА, ако не греша през 2009 г. под ръководството на Любо Пенев. Играеше по подобен начин, обикаляше по терена като моторетка, вкара и важен гол на Динамо Москва. И ... толкова. Тогава някои прибързано го определиха за новия Стоичков, но за 8 г. Спас Делев не постигна практически нищо. Той просто няма маята на истински големите. Двата му гола срещу Холандия ни накараха пак да мечтаем, което не е лошо, но аз съм песимист.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    Е няма какво да се заблуждаваме.... момчетата играха добре (за техните възможности), бяха нахъсани, имаше себераздаване, а Холандците бяха отчайващо зле.. Но за да започнем да мечтаем за класиране на големи първенства, доста време ще мине и поне с това поколение няма да е
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      Малките лъвчета се класираха за Евро 2017.
                      http://www.sportal.bg/news.php?news=656093

                      Коментар


                        Малките лъвчета се класираха за Евро 2017.
                        Браво на момчетата!
                        Дано настигнат, нека и задминат успехите на "американските" лъвове!
                        FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                        Коментар


                          Ще вдигна позабравената тема.
                          Иницииран съм от Никито Митев, тренЕр на Левски. Слушах му изказването днес, докато пътувах в колата и съм се смял сам.
                          Та... На рутинния въпрос, какво ще каже за загубата от Хайдук, Никито каза: ( цитирам по памет):
                          "След това 0-1 шансовете ни са класиране са на 50%. Загубихме мача, защото играхме на 70 %. В София ще играем на 200 % и почти на 100% съм сигурен, че ще се класираме."
                          ....Каквито мислите на треньорите ни, такъв е и футболът ни днес - абстрактен, глупав, нелогичен и неразбираем.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            Имаме примери за далеч по-фрапиращи тренЕрски изказвания. Лично на мен ми хареса играта на Левски, особено последните 10 минути. Харесаха ми и Ботевъ. Само отборът с най-големите очаквания разочарова с много слаба игра. Обаче имаше мигновена реакция със закупуване на защитник. Освен да си пожелаем успех на всички, защото имат много добри шансове в реваншите.
                            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                            Коментар


                              wwalker написа: Преглед на мнението
                              Имаме примери за далеч по-фрапиращи тренЕрски изказвания. Лично на мен ми хареса играта на Левски, особено последните 10 минути. Харесаха ми и Ботевъ. Само отборът с най-големите очаквания разочарова с много слаба игра. Обаче имаше мигновена реакция със закупуване на защитник. Освен да си пожелаем успех на всички, защото имат много добри шансове в реваншите.
                              О, да. Пената е първенец в това отношение. Никито и кликата в БФС са "рожба" на новото време. Милите, толкова са "заиграни" в процентите покрай мениджърските си интереси, че дори мислите им са обсебени с тях.
                              За мачовете на Левски, Лудогорец и Ботев...Трудни ще са реваншите. Яд ме е за Левски, защото на практика загубиха мача сами, след като в голяма част от двубоя надиграваха Хайдук. Особено в последните 30', когато на 2-3 пъти топката като по чудо не влезе във вратата на хърватите. За реванша обаче Хайдук ще изглеждат по-различно. Ботев и Бейтар пък изиграха такъв мач, в който хем домакините можеха да победят с 3-4 гола, така и Ботев можеше да си реши нещата още там. Въпреки всичко класата на евреите си личеше и в реванша ще е много, много трудно. Лудогорец са ми енигма. Подценяване ли беше, какво ли - не знам, но за 90' да не успееш да противодействаш по никакъв начин на фланговите атаки и извеждащи подавания от тази зона не е добър атестат за крайните бранители. С тази защита лудите ще страдат много. Дано с новия защитник дефанса им се сработи, но не вярвам това да стане от раз. Така че в реванша, освен че трябва да бележат голове, трябва и да се сработват...Пък и чич' Гошо ми издиша от време на време.
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                Чета ви и се чудя, аз вчера друг мач ли съм гледал. "Играта" на Левски е просто фантастична. Направо ме върна във времената когато Топчо с центриране 50-60м търси Гонзо и ско стане нещо - Браво. Първо защитниците са супер тромави и бавно повратливи, крайните се опитват да се изнасят напред, където нз какво да правят и бавно се връщат защита. Халфовата линия...ами то нея я нямаше. Цялата игра беше -хване топлата Пиргов и леки танцувални стъпки тип " чукче, стъпка, чукче" и вдигане на ръце се опитва да подаде на някой. А всички други се скрили зад играчи на противника или са се залепили за тъча. Нападението не искам и да го коментирам, то при липса на халфове, няма смисъл от нападение. Всичките положения бяха от центрирания или статични положение ( а те бяха малко). Абсолютно нулева комбинативност, движение без топка и ясна концепция за играта. Разбирам да се опитват да налагат стил и той да не им се получава, но аз не видях нищо освен едно мърляне на топката. И ако ни хване някой малко от малко тактически и спортно грамотен отбор, ще ни разпилее. На Левски полузащитата и защитата е такава, че с три паса по земя на контра атака и ще има човек един на един с Митрев.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X