Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Говеда ще викаш на майка си и на баща си, дъщеря ли си къв си...
    Ти от кое цесека си А?

    "две, три ракий" - това какво е? хахахаха
    Аман от неграмотници...
    Последна редакция от kiro_of_the_day; 12.09.2016, 20:30.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      Щом се определяш на говедо си е твой проблем.само не ми намесвай семейството.
      Ама то си е до човека,тя простотията по такива като теб ходи.
      Шибни две,три ракийки и си глей обора.
      Е46 330d 2++

      Коментар


        dasteri777 написа: Преглед на мнението
        Щом се определяш на говедо си е твой проблем.само не ми намесвай семейството.
        Ама то си е до човека,тя простотията по такива като теб ходи.
        Шибни две,три ракийки и си глей обора.
        Ся ме нахрани и си отгоре А! Баси кефа!
        Кажи от кое цесека си - не се праи на улаф!
        И най-вече ме интересува защо си от конкретното цесека? хахахаха
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          От това същото дето падна от Дунав,Верея и направи равен със Пирин.
          Защо ли,ами така ми харесва,и съм си познал или припознал отбора.
          Е46 330d 2++

          Коментар


            dasteri777 написа: Преглед на мнението
            От това същото дето падна от Дунав,Верея и направи равен със Пирин.
            Защо ли,ами така ми харесва,и съм си познал или припознал отбора.
            Аз те питам от кое цесека си - ти ми казваш,че си фен на Литекс. хахаха
            Да не си се припознал?
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              Момчета нека не превръщаме коментирането тук подобно на коментариите във спортните вестници .Просто там не ми се четат като гледам какви цинизми употребяват .Нека тук в шеговит тон се забавляваме и левскари и цесекари .Ето аз се пиша левскар и ме е яд че ЦСКА ни подля пак вода само и само да не сме на първо място в класирането .
              Нарочно паднаха от Дунав .
              Вашето мнение какво е ??
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                Моето мнение е, че bTV трябва да купи правата за мачовете на професионалната ни лига и да ги пусне по comedy канала.
                The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                Коментар


                  Подкрепям колегата Коцев. Нека в този форум да приемаме всичко на майтап, защото виждате, че
                  футболът ни Роден не трябва да се приема сериозно.
                  Аз изтървах нишките на това, кой отбор, кой е в момента. Съсредоточил
                  съм вниманието си само върху бургаските отбори, защото я съм се разсеел за 3-4 дена и току виж единия се е припознал
                  отново в някой друг тим от региона, а другия пак се е "регенерирал" и/или клонирал...Добре, че им "гиздим" абстрактни абревиатури след и пред имената за ориентир.
                  Докарахме я до там, че ПСФК-то и 1919 - то да играят градско дерби на ниво А областна помежду си, а в А група да ни представлява пребоядисания фирмен отбор "Мастерс".
                  Като за капак пък, група отцепени ентусиасти обединиха усилията си и под надслов "Една легенда се завръща" и вдигнаха кокалите на отдавна умъртвения Локомотив Бургас, като към активите
                  на клуба добавиха пет цифрена Общинска субсидийка и 12 раирани фланелки, размер - XS...При това - никой от гореизброените отбори няма собствена база. ВЕЧЕ. Да сА смеЙш ли ? Да плачеш ли ?
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    Я вчера след работа отскочих до стадиона в Драгалевци и отдалеч мятах по едно око на последните 10 минути на Септември-Етър. Даже и 2 гола видях или по скоро чух реакциите от тях. Та бих казал само: " На Уембли на Ивайло и на кой да е стадион...само Етър Шампион"

                    И аз съм на мение да не се дърляме по цветове, че се излагаме. Да приемаме всичко на майтап и самоиронията да е на високо ниво То нашето е Първа лига по лумпениада. Сините фенове събличаха Петев, Ботев (пак "фенове") изгониха Митов, Нафтата ( пак работа на лумпени) бият репортерка на стадиона. А с ЦСКА и закриването на така нареченото автентично ЦСКА, се получи малко " Царя умря - да живее Царя". Нищо, че едно ЦСКА закриха, то има още много...

                    И понеже всичко е най-жалко за феновете, точно за това не трябва да се караме. В Левски преди година- две Гонзо обясняваше как само Левски играели с млади момчета от школата, а другите ги било страх да залагат на младите. Само Левски давали път на младите...да, бе да. Дойдога Виваком и Щрабак и купиха - Бабатумбе, нар, мар, дар, зар, анити, аниети, Бурабия, Деса, Меса и други подобни.

                    ЦСКА миналата година, въпреки,че бяха насрани с 14616361млн задължения и отидоха в "В" група и трябваше цяла година да чета из спортните журнал за Чико (Бяга), Струмска слава, Царско село и други такива колоси, които са съперници на ЦСКА, управата и феновете им бяха много надъхани: Млад тренер (Янев е голям пич и аз го харесвам много), млади момчета от школата. И се тупаха в гърдите, че само те дават път на младите и ще направят отбор само от млади момчета и ще мачкат яко. Даже и купата взеха. Сега с малката уговорка, че играха с отбори като Созопол, Несебър, Монтана, Чипровци и т.н. но пък взеха купа. Оставяйки прекупването и узряването (почервеняване) на един оранжев отбор, всички млади момчета (барабар с Янев) ги изхвърлиха и си извикаха техните Перез, Нунеш, Джордан и т.н.

                    Луноходец и те от своя страна уж щяха да залагат на българското, но им се получи на бразилското. Даже и Домус Ага е издействал да се махне правилото за играч под 21г., а Голямата Перука обясняваше как от тая и следващата година квотата за задължителни играчи щяла да се вдига....да, бе да.

                    Та да питам пак докачливите, заслужавали си да си тровим нервите и да се ядосваме и караме за това?
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Легендарният капитан на ЦСКА Георги Димитров отново е безпощадно точен: "В много тежко време сме в момента. Едно ЦСКА, второ ЦСКА. Едните ритат в селската група, другите в по-малко селската. Освен това като ги гледам снощи с черни гащи ми излизат и с червени фланелки. Да не са Локо (София), та да играят с такива екипи? Не виждате ли, че нищо не играем. Нещата трябва да се оправят някак си, защото това не е ЦСКА. Ако работата не тръгне, да ги прекръстят на Кърпачев (Ловеч), та да не берат срам "червените" фенове."

                      А ето го и моето скромно мнение по темата ЦСКА. ЦСКА фалира, виновниците всички ги знаем. И Левски не е далече от фалита, не си правете илюзии. Задълженията им са подобни на тези на фалиралия ЦСКА, но ЦСКА го побутнаха да фалира - съвсем умишлено. ЦСКА-София не е старият ЦСКА, а преименуваният Литекс, закупен от Етрополе ли беше, кой беше, че им загубих дирите. То това е целта, де...
                      Но пък България има нужда от ЦСКА! Пълните трибуни на националния стадион го доказаха! Така че на червените фенове им остава да изберат кой отбор да подкрепят - ново сформираният "Централен спортен клуб на армията 1948", който започна от селските групи, или прекръстения на ЦСКА-София Литекс. Имам кофти предчувствие за ЦСКА-София и рядко греша. Вече започнаха с глупостите, като изгониха ВСИЧКИ БЪЛГАРИ, които донесоха такава радост на червените фенове, спечелвайки купата на България. И замениха неопитния, но спечелил Купата на България Янев, със световно неизвестния Йорданеску?! И защо - защото простакът-бияч на журналя бил чул от приятели-мамалигари, че Йорданеску бил перспективен.
                      Последна редакция от snake; 13.09.2016, 10:50.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Помогнаха им много ясно. Такава спортна база и толкова отбори да съсипеш не е малко. И то не говорим само за футбола. Като почнеш Лека атлетика, волейбол, баскетбол, гребане и какво ли още не - всичко потъна и се изсмука. Щот ЦСКА не е само футболния отбор, а беше марка. Тренираш различен вид спорт...къде? В ЦСКА. Това е било топ оф дъ топ. Лека полека всичко си отива. Няма бази, няма специалисти, няма и деца.

                        То сега като се замисля и оня цирка между Левски и Литекс изглежда режисиран. Първата стъпка беше това.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          ЦСКА е постигал най-големите успехи в историята си с 11 българи в състава.

                          Това е моят ЦСКА!


                          А този с наднорменото тегло, който играе в червено-черен екип, нито го знам от кой отбор е, нито ме интересува.





                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар



                            То сега като се замисля и оня цирка между Левски и Литекс изглежда режисиран. Първата стъпка беше това.
                            В това бях убеден веднага след "цирка". Дори в един форум със спортна насоченост, още преди да извадят Литекс от групата го бях написал.
                            Мнозина не виждаха логиката, но повечето от тях бяха забравили, как преди години една мнима прищявка на Гришата щеше да завърши преждевременно проекта му в Ловеч. Не помня и не съм сигурен обаче дали тази негова прищявка не съвпадаше по време, когато Божков се канеше да встъпи на Армията в края на 90-те.
                            Само помня, че Гришата имаше апетити там...А първата му крачка за отчуждаване от футболния Литекс беше, когато реши клубът да носи името на града (за един сезон беше), а не това на фирмата му. Случи се след един Евро мач с Видзев, когато в Ловеч Литекс победи с 4-1, а в реванша загуби със същия резултат и отпадна след дузпи. Странен мач, в който само Светльо Тодоров не знаеше, че трябва да се губи в Полша.
                            ПС: Колегата Коцев може да помага.
                            Последна редакция от ntodorov; 13.09.2016, 13:19. Причина: Допълване на текст
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Колегата Коцев има друга мисла в главата за тоя мач с поляците .
                              Паднахме от поляците ,защото след като ги бихме в Ловеч с 4:1 Гришата се изцепи че ще вземе нови 7-8 играча за груповата фаза мислейки че в Полша няма да загубят катастрофално .Обаче играчите които знаеха че ще са първите коите ще ги смени Гришата му направиха номера със загубата . Така и така няма да играят в групите а други ще играят на готово , направо му подляха вода .
                              Едно не може да му се отрече на Гришата ,че е цесекар и в мозъка си и има желание да направи силен отбор . Грешката е че всички в ЦСКА приказват празни приказки , че още тази година ще стават Шампиони.Играчите имат класа но трябва поне една година обиграване и догодина да играят както Дунав.Просто трябва да кажат че обиграването е на първо място а в класирането каквото се получи . Когато играчите не са под напрежение играят с лекота . И нищо чудно да загубят две или точки от Черно море започвайки мача под напрежение че трябва обезателно да победят .

                              ПП интересно защо не получавам мейл за отговори в темата ? В настройките на форума съм дал отметка да ми изпраща мейл при нов пост в темата а такъв не получавам .
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар


                                Да Коцев. Може и така да е било. Помня само, че Гришата беше много сърдит, дори имаше интервю, в което заяви, че
                                се оттегля от клуба и оставя властта в ръцете на Ангел Бончев. Беше казал, че пари ще продължава да дава, но само под формата на спонсорство, а
                                клубът е трябвало да поеме модел на развитие, в който сам да се издържа...
                                Беше време, в което Литекс се изявяваше, като Лудогорец в момента, само че с разликата, че тогава и сега Гришата демонстрира непостоянство и нетърпеливост в желанията си. Може би, защото
                                е гледал в друга посока, но жалко. Хубав - лош, Литекс се беше превърнал в марка и без този отбор, първенството ( силно казано) ни осиротя. Пък за чиЙ реновира преди 4 години стадиона - не знам, но като че ли с този си акт, затвърди впечатлението ми, че е човек, който подобно на 2 годишно дете много бързо се отегчава от "залъгалките".
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X