Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега morfein_a. Засегна един болен за мен въпрос. Аз съм свързан с футбола в родния ми град чрез Черноморец Бургас.
    Болка ми е през какви еквилибристики го вкараха за да ни докарат до днешното дередже. Най-далечен ми беше клуба по Краси
    Балъково време, когато всичко, каквото можеше да се окраде се окраде и то с такава помпозност, че ме срам и яд. Мръсотия и борба за едни земи, които бяха собственост на ФК Черноморец. Както и да е. В момента тази огромна база има друг собственик, както и стадион Лазур, който навремето създателя на явлението Нефтохимик продаде на съсипника за местния футбол - Събев.
    В момента Лазур се ползва под наем, а двата най-известни в града отбори нямат собствени стадиони. Дърво без корен не е дърво...Сега създадохме нов ФК Черноморец 1919, чийто нематериални активи се надяваме да придобием от първия му съсипник - Дражев. Отвратих се от БГ футбол , а Първа лига ( наистина си е лига от лигавене) не гледам, но пък ходя по села и паланки в А окръжна ( започнахме от Б окръжна )с Черноморец. Този отбор се издържа от фенове с възможности, стари "акули" и бивши играчи на клуба. Засега всичко е истинско и прилича на старото сакрално време...До кога обаче - не знам.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      Каква е тая зала? Да не говориш за оная плюмка на място на малкото игрище в двора на Ем. Станев? Ако е тя, само отвън съм я виждал и нз за какво е пригодена. Но тя е малка..рамкова конструкция от стомана и панели. Сигурно няма и места за сядане, а е по скоро тренировъчна. Но ми е много любопитно кой тренира вътре.
      Пак българска работа, като не се поддържа така става. Залата на Юнак е мн хубава, но там още от 2001/02 нямаше ток, вода и парно. Нз дали си влизал в нея, там тренираха и спортна стрелба и бадминтон. Жените на хандбала традиционно са си силни и само там се влагат всички средства. Но за футбола е жалка работа. 90% от децата за позьорчета с прически, малко са тия които игратя, а колко им се дава шанс... или е с връзки, вече нз.
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        ntodorov написа: Преглед на мнението
        Колега morfein_a. Засегна един болен за мен въпрос. Аз съм свързан с футбола в родния ми град чрез Черноморец Бургас.
        Болка ми е през какви еквилибристики го вкараха за да ни докарат до днешното дередже. Най-далечен ми беше клуба по Краси
        Балъково време, когато всичко, каквото можеше да се окраде се окраде и то с такава помпозност, че ме срам и яд. Мръсотия и борба за едни земи, които бяха собственост на ФК Черноморец. Както и да е. В момента тази огромна база има друг собственик, както и стадион Лазур, който навремето създателя на явлението Нефтохимик продаде на съсипника за местния футбол - Събев.
        В момента Лазур се ползва под наем, а двата най-известни в града отбори нямат собствени стадиони. Дърво без корен не е дърво...Сега създадохме нов ФК Черноморец 1919, чийто нематериални активи се надяваме да придобием от първия му съсипник - Дражев. Отвратих се от БГ футбол , а Първа лига ( наистина си е лига от лигавене) не гледам, но пък ходя по села и паланки в А окръжна ( започнахме от Б окръжна )с Черноморец. Този отбор се издържа от фенове с възможности, стари "акули" и бивши играчи на клуба. Засега всичко е истинско и прилича на старото сакрално време...До кога обаче - не знам.
        Дано всичко е наред и за напред колега пожелавам успех на Черноморец и го чакаме при нас! В нашия клуб е същото стария клуб Етър го няма дружеството фалира и сега всичко на ново, но феновете и привържениците са същите, а любовта към отбора, никой не може да ти я отнеме!
        link

        Коментар


          Каква е тая зала? Да не говориш за оная плюмка на място на малкото игрище в двора на Ем. Станев? Ако е тя, само отвън съм я виждал и нз за какво е пригодена. Но тя е малка..рамкова конструкция от стомана и панели. Сигурно няма и места за сядане, а е по скоро тренировъчна. Но ми е много любопитно кой тренира вътре.
          Пак българска работа, като не се поддържа така става. Залата на Юнак е мн хубава, но там още от 2001/02 нямаше ток, вода и парно. Нз дали си влизал в нея, там тренираха и спортна стрелба и бадминтон. Жените на хандбала традиционно са си силни и само там се влагат всички средства. Но за футбола е жалка работа. 90% от децата за позьорчета с прически, малко са тия които игратя, а колко им се дава шанс... или е с връзки, вече нз.
          Да за същата говоря до Ем. Сатанев! Да малка е, но поне я има, а я без хич, не съм влизал честно още там, но придобия ли впечатления ще споделя! Да влизал съм в зала "Юнак" именно там съм тренирал бадминтон преди 20 години, но както ти каза безхаберието е водещо в спорта!
          П.П.
          Може би, затова олимпиадата в Москва няма да се повтори!
          link

          Коментар


            Добре де. Разбирам, че по базата в Търново се работи. Помня, че навремето Ивайло имаше осветление и беше един от малкото стадиони с такова ( говоря за неща от края на 80-те)Предполагам, че сега е възстановено или ако не е, ще е въпрос на време. Не можахте ли да се преборите за участие в лигата, както например Верея, Горна и Нефтохимик.
            Макар и в профи футбола тези отбори бяха по-близо до аматьорския футбол в предходния шампионат. Все щяха от БФС да измислят точка, параграф и член
            по който да ви вкарат там. Не, че е келепир, но щом комшиите ви от Горна се пласираха, като поканени и то без лицензиран стадион ?!...
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              ntodorov написа: Преглед на мнението
              Добре де. Разбирам, че по базата в Търново се работи. Помня, че навремето Ивайло имаше осветление и беше един от малкото стадиони с такова ( говоря за неща от края на 80-те)Предполагам, че сега е възстановено или ако не е, ще е въпрос на време. Не можахте ли да се преборите за участие в лигата, както например Верея, Горна и Нефтохимик.
              Макар и в профи футбола тези отбори бяха по-близо до аматьорския футбол в предходния шампионат. Все щяха от БФС да измислят точка, параграф и член
              по който да ви вкарат там. Не, че е келепир, но щом комшиите ви от Горна се пласираха, като поканени и то без лицензиран стадион ?!...
              Осветлението го премахнаха преди няколко години, защото самите тела не били енергоспестяващи, така че към този момент няма такова. Има проект и предписания от БФС, но дали скоро ще се случи едва ли ще е този сезон. А по отношение на въпроса, защо не сме в първа лига, ние до миналият сезон бяхме във В група, но станахме първи с 17 поредни победи и влязохме в така наречената втора лига да имаше такива индикации да ни поканят, но мисля по-добре е да сме си във втора лига, а за грозноораховчени те никога няма да имат стадион тяхното е нива.
              Само Етър!
              link

              Коментар


                Айде Лудогорец в групите на ШЛ.
                Сега ще чакаме жребия за да видим кой гранд ще дойде у нас.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  Почти стана мач, от толкова ритници на домакините не успяхме да видим мач като хората. А коментатора покрай коментара на мача толкова глупости избълва, че накрая му "избих зъбите", намалих говора на минимум. Но важното че отиваме напред.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Много слаб мач.
                    Тоя Натанаел е супер слаб играч. Двата гола заради него паднаха. При гола на Луноходец, човека даващ паса игра с ръка, отмениха гол на Пилзен....а коментатора казва, че Виктория са нямали идея как да стигнат до вратат на нашите бразилски лъвчета. Само така, ще да е било
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Много слаб мач за Лудогорец, с много слаба защита. Играта на Паломино, Натаниел и Моци не вървеше. Добре, че съдията беше най-внимателен и най-съсредоточен от всички играчи на Лудогорец и не допусна немислимото, а то
                      немислимото за малко да се случи. На една ръка разстояние бяха чехите. Може би ги отдели нелепо признатия изравнителен гол на лудите...И все пак - честито на Лудогорец. Хубаво, лошо - влезнаха в ШЛ и ще докарат някой отбор
                      тук, па дано спечелените милиони отидат на правилното място в развитието на школи, бази и стадион.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        Като цяло този отбор на луноходец е много палав в защита и в групите, ще има пълна кошница Едно е да компенсираш отпред срещу Ц.З. или Пилзен, а друго е срешу Мюнхен или Арсенал Но да видим...да дойдат големи отбори като предния път, че да се порадваме пак
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Най-хубавото е, че вдигат коефициента на българските отбори, но определено слаб мач!
                          С нетърпение чакам в коя група ще се паднат, а ако е с Байерн или Ювентус съм на стадиона!
                          П.П.
                          Но ако е Байерн не знам за кого ще "викам", това в рамките на шегата!

                          Ехеее....карам вече колело!
                          link

                          Коментар


                            Колкото и не българско да е, преди две години си виках за Реал М. То не, че Лудите са някаква конкуренция...ни все пак
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Ако изтеглят Байерн, простно няма как да тичам срещу себе си!
                              П.П.
                              Дали тази дилема я има примерно в Германските фенове...фен на Борусия, дали ще "вика" за Байерн или Реал...просто мой съждения?!

                              Цитат: "Домусчиев...ние сме един от грандовете в източна Европа"
                              Хммм... каква е формулировката за гранд????
                              Последна редакция от morfein_a; 24.08.2016, 21:23.
                              link

                              Коментар


                                Не вярвам. При нас е чудо някой да стигне до ЛЕ и за това го имс това да сме за бг отбора. Въпреки , че има такива червени и сини, които никога за нищо няма да викат за врага. Колкотони да има радост, то тя е за кратко и няма файда от нея. Ей го в Пилзен само чехи и чат-пат словаци. А при нас ....яко с бразилци. И да вдигат коеф на клубно ниво, файда няма.
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X