Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    коцев написа:
    Многоуважаеми ми запалянковци . Четете задълбочено написаното , защото левскарските вестници пишат повърхностно и само това което им изнася . През току що завършилото първенство имаше два отбора Лудогорец и Литекс които имаха отбори и във Б група . Наредбата за момента не е изменена и през новото първенство Лудогорец и ЦСКА отново ще имат отбори във Б група . Така че не два отбора с името ЦСКА може да има , а може да са три като два ще играят във Б група ако евентуално бъде решено да се оздравява ликвидираното дружество. А според както го сочи науката най вероятно във всяка група ще има по едно ЦСКА ей тъй за асортимент и за човъркане болното място на другарите от Герена .Със сто процентова сигурност за сега в А група ще е цесекато на Ганчев , в Б група дублиращото ЦСКА пак на Ганчев и във В група ще е на Петър Жеков и няколкото човека около него ,ако въобще просъществува почти закритото ЦСКА.Така ми се ще на мене да бъде ,пък кво ще стане ще видим. Европейските мачове започнаха, а ние още не знаем дали ще имаме и първенство .
    Честно казано и по 5 ЦСКА-та в група да има ми е все тая. Въпроса е, че дадено дружество дължи доста голяма сума пари на държавни институции и мен това вече ме бърка. При условие, че ме ч*кат с цени на билетчето, на винетката на ГО и т.н. Не искам някой да махне с ръка и да каже "Е хайде 15-20млн към НАП ще ги опростим. Разноските за Армията и Панчарево - и тях". Като цвет ана дружеството съо не ме интересува.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Коцев, почвам сериозно да се плаша за здравословното Ви състояние.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        коцев написа:
        Многоуважаеми ми запалянковци . Четете задълбочено написаното , защото левскарските вестници пишат повърхностно и само това което им изнася . През току що завършилото първенство имаше два отбора Лудогорец и Литекс които имаха отбори и във Б група .Наредбата за момента не е изменена и през новото първенство Лудогорец и ЦСКА отново ще имат отбори във Б група . Така че не два отбора с името ЦСКА може да има , а може да са три като два ще играят във Б група ако евентуално бъде решено да се оздравява ликвидираното дружество. А според както го сочи науката най вероятно във всяка група ще има по едно ЦСКА ей тъй за асортимент и за човъркане болното място на другарите от Герена .Със сто процентова сигурност за сега в А група ще е цесекато на Ганчев , в Б група дублиращото ЦСКА пак на Ганчев и във В група ще е на Петър Жеков и няколкото човека около него ,ако въобще просъществува почти закритото ЦСКА.[/b]Така ми се ще на мене да бъде ,пък кво ще стане ще видим. Европейските мачове започнаха, а ние още не знаем дали ще имаме и първенство .
        Ам, чИ нали Литекс на Ганчев беше изхвърлен миналия сезон и наказан да не играе в А група през настоящия сезон или се бъркам ? Или и туЙ ЦСКА, като правоприемник на Литекс 1 (както почти изпадналите в аматьорския футбол Нефтохимик и Верея) ще заиграе в Първата ни ташак лига по неизвестен критерий.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          Кирчо спокойно мой човек Вече карам 71 година и не виждам изгледи за мрене . А колкото до дълговете към НАП за които колегата се кахъри аз бих попитал : къде беше този НАП до сега и защо не си е вземал парите още когато е трябвало ????И не подлежи ли този НАП на прокуроска проверка за тия далавери в които е взел активно участие ???По бих се закъхарил за трите милиарда дето пак от нашия джоб отидоха за КТБ въпреки че се знае от кого са били откраднати . Но , керванът си върви и кучетата си ................. Колкото до изхвърления Литекс .Ами търговско дружество е и може да си сменя името и по два пъти на ден . Законно е. А колкото до участие в новата лига , то там са поканени и Верея , Локо Горна Оряховица и Нафтата за да могат да станат 14 отбора . Кое е нередното ???
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            коцев написа:
            Кирчо спокойно мой човек Вече карам 71 година и не виждам изгледи за мрене . :
            Жив и здрав да сте гусин Коцев, поне още 71 години. Приемам, че това което пишете го правите с цел да разръчкате л...йната и лаф да стане, а не поради влошено псих. здраве... :D Поздрав!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              От БФС са взели решение, че независимо кой ще стане европейски шампион, титлата ще се брои към някое от ЦСКА-тата.
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                Абе то от БФС бяха вземали и миналата година Купата да я дадат на Левски ама им мина котка път . А снощи Адалберт Зафиров показа нагледно ,че няма капчица акъл в главата . Като знае че на терена не може да се играе къде натика младите момчета между шамарите !!!! Но за човешката глупост няма граници . :D :D :D
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  Голям кеф, швабите отпаднаха , жалко че ’талянците не ги махнаха, не че обичам кой знае колко франсетата, но за мен от двете беди са по-малката. Та сега се чудя за кого да викам, ако махнат Кристина, ще съм за портокалите, та вече ми е все едно.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    NikMar написа:
                    Голям кеф, швабите отпаднаха , жалко че ’талянците не ги махнаха, не че обичам кой знае колко франсетата, но за мен от двете беди са по-малката. Та сега се чудя за кого да викам, ако махнат Кристина, ще съм за портокалите, та вече ми е все едно.
                    Така очерталия се финал ми е твърде безразличен. Ще го гледам най-вероятно, но със същия "интерес и трепет", както съм гледал Дарби Каунти и Нотингам Форест примерно.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Мен не ме вдъхновява този финал. Португалия играят мн смотан футбол. Над половината играчи са над 30+ годишни. А от другата страна Франция, които са пуснали да играят робите и 3ма-4ма бели.
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Французите стигат до финали май само на състезанията, на които са домакини.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          Kay_ написа:
                          Мен не ме вдъхновява този финал. Португалия играят мн смотан футбол. Над половината играчи са над 30+ годишни. А от другата страна Франция, които са пуснали да играят робите и 3ма-4ма бели.
                          Малко блъска на расизъм, въпреки че си прав за играещи кореняци французи, то и при швабите имаше турци, като и при Белгия, Швеция и т.н. доста са натурализираните играчи.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            естествено ,че ще бъка на расизъм тва все пак е Европейско първенство
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              След отпадането на Германия, аз все повече съжалявам за Италия! Как можа този измислен Гр. Пеле да се подиграе с топката и Ноер?! Недопустимо държание и съответен резултат, жалко! А, Италия беше силна и играеше умно - браво на Конте!Финалът и за мен е безразличен, кой го спечели той. От гледна точка на френския отбор, както казва сина ми - Франция ли играе , Африка ли? Не става въпрос за расизъм, просто прави впечатление. От друга страна във френския отбор играе любимият ми футболист - Ант. Гризман. Наблюдавам го, много е добър и в страхотна форма е. Учудвах се, че Дешан го пускаше като резерва, вадеше го, но Франция с Гризман се разигра.
                              FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                              Коментар


                                Flow написа:
                                След отпадането на Германия, аз все повече съжалявам за Италия! Как можа този измислен Гр. Пеле да се подиграе с топката и Ноер?! Недопустимо държание и съответен резултат, жалко! А, Италия беше силна и играеше умно - браво на Конте!
                                +1 Ти остави Пеле, ами Заза ли е, Дзадза ли е, уж големия дузпаджия, дето влезе накрая специално, за да бие дупза! Абсолютен клоун!
                                Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                                ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                                Коментар

                                Working...
                                X