Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А бе, майната им на Португалия, но от футболна гледна точка няма как да има по-омразна страна за нас от Франция. Подигравката от 1994 не може да бъде забравена и простена, така че за всеки българин е оправдано да злорадства на всеки един футболен провал на французите. Ама и това сега не е точно провал - отстраниха незаслужено Германия и заслужено си паднаха от Португалия. А меко казано неспортсменската постъпка на пайе срещу Роналдо пък още повече допринася да заслужават това, което им се случи.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      https://www.youtube.com/watch?v=0J2QdDbelmYЕдин поздрав за края на европейското" ооо the dutch is are homo...." Няма да забравя 2007 на мача България - Холандия (1:1) как при всяко пипане на топката от страна на Робен всички крещяхме " Робен - К@рвоооо" и до ден днешен когато гледам футбол и Робен играе...ако не на глас то поне на ум ми минават тия думи хахахахВъпреки, че за гледащите дарц, при три тройни 20ски се пее "ooо Мichael Van Gerven"
      ФИАТ- Пътят е само формалност
      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
      -----------------------------------------------------
      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

      Коментар


        Направи ми впечатлението липсата на медийни изяви и неприсъствието на Стефка Костадинова на олимпиадата...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          Българските жени пак ни отсрамиха на олимпиадата, но нека да не забравяме, че предстоят и параолимпийските, където в леката атлетика ще ни представи един истински болярин и българин Радослав Златанов, нека да му пожелаем успех!
          п.п.
          Относно футбола и по-конкретно, този в България мисля, че вече няма такъв!
          Само Етър!
          link

          Коментар


            Но за сметка на това Роско - Президента и Кралев си направиха една хубава екскурзия. Както и Раева, която е председател на БФХГ, но незнайно защо беше неотлъчно до състезателките.

            Така и така сме на тема олимпиада... БНТ се за хвалене, че излъчваха олимпиадата по два канала, но все пак си остават БНТ. На моменти се показваха супер неадекватни предавания за сметка на значително по интересни. Примерно, вместо да дават 1/4 финал на волейбола САЩ-Полша, те даваха 1/2 на футбол Бразилия - Хондурас (6:0). Една събото почти цял ден гледах и показа на запис (поне 20 пъти) класирането на Ивет Лалова за 1/2 на 100м. Добре, разбирам, че е гордост...ама толкова ли няма какво друго да се дава, че трябва на всеки 30 минути да показват тоя запис. И още много пъти излъчваха запис на нещо и в тов време вървяха финални фази на други различни спортове.

            А коментаторите са жалка работа. Сашо Йовков както си коментира (считай говори глупости) и почва на киха, кашля на микрофона и буквално го чакам да почне да повръща или да пръдне. Отделно, че не различава играчите на игрището. И поне 5 пъти в ефир изказа благодарство на ТВ майка, че са го пратили в Рио да коментира всички волейболни мачове на живо, от които БНТ излъчи около 30%, а за другите слушахме от разказите на бай Сашо, реално колко били интересни, но за жалост не е имало възможност да ги излъчат. А явното показване на пристрастия не искам и да го коментирам. Това е особено изразено при Камен Алипиев, който на финала на баскетбола и на закриването на олимпиадата отдели 15 минути да говори, че Художествената гимнастика била отвратителен комунистически спорт. А той самия е в БНТ точно по партийно - семейна линия.
            А Кедърчето на мен ми е гнусен още от преди 2 години, когато на откриването на зимния сезон, пак отдели 10на минути в ефир да обяснява, че началото на зимните спортове съвпадал с края на сезона във Ф1 и ако можело хората във фейсбук страницата на БНТ, да не коментират това подобие на спорт Ф1.

            П.П. Абе както стана с Янев? Сам ли си тръгна, принудиха ли го?
            ФИАТ- Пътят е само формалност
            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
            -----------------------------------------------------
            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

            Коментар


              самата олимпиада беше грешка! рио де жанейро - синоним на екзотично (плажове, латино дупета и фавели), такава бе и олимпиадата!

              п.п.
              това над аватара ми: бута детска количка - ме разсмя много
              Последна редакция от morfein_a; 23.08.2016, 09:03.
              link

              Коментар


                morfein_a написа: Преглед на мнението
                п.п.
                това над аватара ми: бута детска количка - ме разсмя много
                Смешно е, но имай търпение. Няма да усетиш, как ще станеш идол.
                Иначе: Какво ще кажете за мача - реванш от ШЛ довечера. Лудите ще удържат ли онова 2-0 от София срещу Пилзен или ще има драма.
                Аз си мисля, че довечера мачът ще се развие по приятен за лудогорци сценарий. Чехите ще си блъскат главите в опити да
                превземат вратата на Владо Стоянов, като в същото време ще вадят топки от вратата си. Стилът на игра на двата отбора е толкова различен, а резултатът
                от първия мач е такъв, че ако нашите сами не си направят реванша кошмарен, няма кой друг да им го направи.
                ПС: Последно време чета от феновете на другите отбори, че Лудогорци използват в състава си само 3-ма българи. Много са, ако питат мен. Скоро станах свидетел, как се подготвя една юношеска формация на наш отбор от А група...Ами няма такава сган. Един не е в този отбор заради самата игра. Така е от години, а резултатите са налице. Няма защо да се сърдим.
                ПС: А някой преброи ли, колко англичани имаше в стартовия състав на Юнайтед в мача им срещу Саутхяптмън миналия петък ? Двама. Рууни и Шоу, като последния имаше късмет, че Рохо не е във форма.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
                  Направи ми впечатлението липсата на медийни изяви и неприсъствието на Стефка Костадинова на олимпиадата...
                  Беше бе Киро, ама я заболя колянцето ( от стара травма) и се прибра за "задължителна рехабилитация" в България. Канеше се дори да се връща отново в Бразилия за закриването. Явно обаче някой с разум я спрял да не троши народна пара за щяло и нещяло.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    Click image for larger version

Name:	Златни.jpg
Views:	1
Size:	89,2 KB
ID:	2093710
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      Изключвайки нашите хора и че на спортно-техническо ниво сме за Москва 1980та, то цялата Олимпиада се оказа един политически фарс.
                      Първо забраната за руските атлети, но всичко скалъпено без всякаква логика. На голяма част от чистите спортисти им забраниха да участват (Елена Исимбаева), а уличени ги допуснаха (Юлиа Ефимова). И сега големия смях: Исимбаева е двукратна олимпийска шампионка и в настоящия сезон има личен рекорд с 4-5см по-висок от златото на Рио. И след като тя орева ортъклъка - Оплаква се на Путин, хиляди постове в социалните мрежи, та стигнем до там, че не я пускаха да лети за Рио като зрител и накрая хоп...за няма и една седмица Исимбаева стана член на МОК и рязко млъкна. Ами той Натанаел му трябваше повече време да стане българин от колкото тая да стане член на МОК.
                      После изведнъп се оказа, че допинг пробите на Американците за последните 25 години са загубени...Аййй стига бе. Те не взимат стумуланти. Последно Ланс Армстрог, който е Шумахер в колоезденето се оказа, че зобил като за последно и всички други са чисти.
                      След това за нашето момиче Дънекова. В репорта на ВАДА пише, че имало съмнения за наличие на следи от даден медикамент. И още по интересното, че въпросната зор се ползвала от съветски атлети през 70-те години...
                      Стана и един скандал в щангите на Азербайджан. Има българка там - Боянка Костова. И я спряха за Рио, щот и отворили повторно пробата от Лондон 2012 и о чудо....допинг. А за къв чеп са и отваряли повторно пробата...
                      ФИАТ- Пътят е само формалност
                      ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                      -----------------------------------------------------
                      FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                      Коментар


                        Благодаря ти, ntodorov!
                        Разбира се, че ще имам търпение, а и нали за това съм тук, като част от манията наречена Фиат !
                        Относно въпроса ти... да мисля, че имат голям шанс, но нека да мине мача и ще говорим пак!
                        Във връзка с ДЮШ няма да коментирам, защото какъвто е "уж" професионалния ни футбол такива са и школите!
                        Аз не гледам мачове от така наречената ни Първа лига, а и нямам платените канали, които я излъчват, а през и-нет не ми се гледа, предпочитам да отида на новото ни бижу стадион Ивайло и да гледам Етър, а при възможност и да патувам с агитката, при гостуванията!
                        П.П.
                        В петия кръг, т.е. 11 септември ще предават срещата на Септември-Етър
                        А това от последното домакинство, може да видиш и да се убедиш, че стадиона не отстъпва на нищо пред вашия Лазур! https://www.youtube.com/watch?v=UWx0V28Fm8g
                        Последна редакция от morfein_a; 23.08.2016, 14:06.
                        link

                        Коментар


                          Добре, че ги оправиха преди 1-2 години пистите, че бяха ужас. Стадиона хубаво. Тревата 200 пъти се подменя там. Ами я кажи за другите съоръжения. Залата за лека атлетика, за баскетбол, за худ гимнастика влизал ли си? или само отвън е боядисана. Постоянно през година се правят някви рокади и рестартирания...почва да писва. А ония от Калтинец играят в А група (дано да се останат и да се закрепят там).

                          П.П. Шумен мрази ЦСКА...Етър - Локо 5:2
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            Добре, че ги оправиха преди 1-2 години пистите, че бяха ужас. Стадиона хубаво. Тревата 200 пъти се подменя там. Ами я кажи за другите съоръжения. Залата за лека атлетика, за баскетбол, за худ гимнастика влизал ли си? или само отвън е боядисана. Постоянно през година се правят някви рокади и рестартирания...почва да писва. А ония от Калтинец играят в А група (дано да се останат и да се закрепят там).

                            П.П. Шумен мрази ЦСКА...Етър - Локо 5:2
                            Всичко е оправено, и четирите зали: баскетбол, борба, гимнастика, хандбал, така също и лекоатлетическата писта в дъното, не е само външен козметичен ремонт- топлоизолация на всички зали, нова дограма и покриви! Всичко е ново и добре поддържано, терена е с отопление централно и независима поливна система, а тартановата настилка е от последно поколение!
                            По отношение на Грознооряховчени не ме вълнуват, те имат комплекс за малоценност
                            Само Етър!
                            link

                            Коментар


                              Еееех, ако беше така и преди 20 години. Пак е хубаво, че нещо е направено. Остава залите да са пълни с деца. До колкото знам комплекс "Юнак" вече го няма...вярно ли е?
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Еееех, ако беше така и преди 20 години. Пак е хубаво, че нещо е направено. Остава залите да са пълни с деца. До колкото знам комплекс "Юнак" вече го няма...вярно ли е?
                                Има доста деца, а отбора по хандбал за жени е републикански шампион, а относно "Юнак" само тенис корта се използва залата не, а стадиона го разрушиха, заради новия воден цикъл на града и "уж" новата централна част. Има и новопостроена мултифункционална зала до стария дворец на спорта, но тренировъчното към стадиона и ледената пързалка са в ужасно състояние. Предвижда се изграждането им, но всичко още е на проект! Дано да доживеем и това да стане, и така комплекс "Ивайло" да придобие международно признание
                                link

                                Коментар

                                Working...
                                X