Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли футболни фенове тук? 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коцев е цесекар. :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      Абе че съм цесекар е верно ,но остава да познаете на кое от десетте ЦСКА съм най голям фен .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        Възможно е да бъде от Етрополе.
        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

        Коментар


          Мислювам си ,че колкото Ботев е Металик Сопот, колкото Локо Пловдив е Велбърдж Кюстендил , то толкова и ЦСКА ще е Чавдар Етро поле.Важното е да ритат топката и да събират по 30 000 на мач , че нещо нито Разград ,нито Подуене взети общо не могат да съберат толкова почитатели на футбола на едно място .ПП Абе знае ли някой къде се покри голямата легенда Петър Жеков ????? Едни разправят че се е хвърлил от козирката на стадиона ,ама дали е истина ???
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            ИГ-н Коцев, въпрос с награден фонд къщичка за пиленца: За последните 16 години ц(*на съдийско знаме колко пъти напълни националния стадион ? И => кой отбор го пълни МНОГОКРАТНО за тези години ?
            681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

            7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

            Коментар


              Е па аз мачове не гледам а само чета коментариите после . За последните години не си спомням ама за последната седмица два пъти националния стадион беше претъпкан пък от кого не знам.
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                И Евроспорт отбеляза подвига на ЦСКА http://www.eurosport.com/football/th...22/story.shtml
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  Бе те от Европата хубаво почитат постижението на ЦСКА ,ама нашите управници кръв пикаят заради този успех . Да не присъстват Боби и Бойко Борисов /който уж е много запален по футбола /на финалния мач за купата говори за умствен проблем в тия хора . Да са живи и здрави , но ги нямаше и на тържеството на Стоичков, което говори за ненависта им към ЦСКА и постиженията на Стоичков.А иначе по всичко личи че ЦСКА ще започне от А окръжна група и пак ще събира двойно повече публика от грандовете
                  Фиат Панда 1.2 2006година
                  Синджира си идва ,а козата я няма...

                  Коментар


                    Ще пада пак припознаване и прилапване на "г-н ганчеф"
                    681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                    7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                    Коментар


                      Е па нещата си идват на мястото .Вече няма да се раздвоявам между Литекс и ЦСКА .Двата ми любими отбора се събраха в едно .Бях и левскар последните седем -осем години ама като видях ,че само до калъвките опираме, то се присламчих до баш победителите .
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Ами Етрополе ? Аз вече се обърках какъв цвят е този нов Франкенщайн, розов, червен,оранжев ?
                        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                        Коментар


                          След два три месеца като ви отупаме пак за пореден път шъ видиш къв е цвета С носителите на Купата шега не бива .Просто ЦСКА жунглира по финен начин ей като тая жена .http://vbox7.com/play:45b62dd234 :
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            Абе на знам, ама на мен ми е тъжно за Литекс.Направихте си стадион, академия. Абе работеше се и резултатите се виждаха.Както се вика - имаше цвят и баланс в първенството ни. Сега ще има 2-3 уж по-стабилни отбора, които ще висят единствено и само на кефа и егото на един човек. Разбирай - Гришата, Крушаря, Кирчо и Венци. Всички останали ще гравитират около и/или най-вероятно ще търгуват покрай тях. Да му Йева футбола роден, да му Йева купите и калъфките. Останаха в първенството ни само огризки от славните ни футболните отбори.Сливания, деления, лъкатушения между правилници и Закони, безчет задължения и изпрани пари. Това са ни отборите.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Не харесвам микре заради дриша ганчев, но това е поредния отбор който се затрива благодарение на цдна.
                              681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                              7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                              Коментар


                                се се ка -това си ти !

                                Коментар

                                Working...
                                X