Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа и Жигула на "Тракия"...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    Преди няколко дни настигнах към края на магистралата една жигулка, която се движеше малко неадекватно. Бях доста уморен и си кретах с около 100. Онзи по едно време даде газ, след това наби спирачки... изпреварих го и ужас! Този тъпанар караше на дълги и направо ми взе здравето. Започнах да му миган със светлините за мъгла. Онзи загаси дългите, но остана на габарити. След малко пусна фаровете - направо на дълги! Надявах се на караулката да има полицаи, но уви... Дадох повечко газ за да се отърва от този идиот... Само да спомена, че преди няколко годни ми се е случвало в лявата лента на магистралата да засека Москвич с включени дълги движещ се срещу мен! Луди и прости хора много!
    колега ти тоя с жигулата питаш ли го дали има къси.бушонните блокове на руските талиги са ужас .минаваш през дупка и може да загубиш всичко що е свързано с бушонния блок .аз лично съм го изпитъл! служебната 4-ка комби в най-големия летен порой ме остави без светлини и без чистачки или трябваше да отвора капака и да барам бушоните и да съм мокър до кости или трябваше да си стоя в колата и да се моля на господ да спре да вали викам чакай барем да включа аварийните че може някой камион да ме отнесе , но като натиснах копчето и не започна да цъка релето си викам по зле нема на къде, но се лъжех.когато навия пълен ляв или десен червака на кормилната котия забива и трябва да слезеш и да риташ гумата 2 ,3 пъти и се "откопчава".аз това в този момент го бех забравил и навивам да се преместа на някое безопасно място и само се чу "пук" и си викам УСПЕХ.след 1 час чакане спря да вали оправих бошонния блок с 1 чук и поздрави на роднините на конструктора на колата и бих 2 яки шута на лявата гума и си потеглих Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

    Коментар


      #17
      gari_brasna4a написа:
      колега ти тоя с жигулата питаш ли го дали има къси.бушонните блокове на руските талиги са ужас...
      Това, че нещо по колата му не е наред не го оневинява! Представи си да ти се яви нещо подобно срещу теб на тесен непознат път и ти блесне в очите! Не ми се мисли до, какво може да се стигне...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Vladim написа:
        gari_brasna4a написа:
        колега ти тоя с жигулата питаш ли го дали има къси.бушонните блокове на руските талиги са ужас...
        Това, че нещо по колата му не е наред не го оневинява! Представи си да ти се яви нещо подобно срещу теб на тесен непознат път и ти блесне в очите! Не ми се мисли до, какво може да се стигне...
        За това си има годишен преглед ! Ама като кажа преглед наистина преглед ! Не да дадеш 20 лева и да те пуснат
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #19
          Princo написа:
          За това си има годишен преглед ! Ама като кажа преглед наистина преглед ! Не да дадеш 20 лева и да те пуснат
          Така е, но и това нещо, както хиляди други у нас не работи, какво трябва! Все още знам място, където си даваш талона, един идва само да погледне, че колата е там и не е със счупени прозорци и минаваш за десет минути! Дори в СБС, където правят прегледа по-обстойно не са вече много прецизни. Мотат се по двайсет минути на колата, но само писането на документите им отнема над десет минути! Така, че техническото състояние на автомобила е грижа на всеки гражданин и селянин също! :D Защото днес може да не му работят късите, а утре да не е разбрал, че шарнира, или накрайника му е пред счупване и след някоя дупка да стане сакатлък! Но следейки черната хроника и виждайки, какви келемета и тъпанари има по улиците... само да се молим да имаме късмет! Друго не ни остава...
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #20
            бе то късмет,късмет ,ама и той те изоставя някога,моето мнение малко хора го споделят,но все пак - ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ НА ТИЯ ЖИГУЛИ,ЛАДИ,МОСКВИЧИ И Т.Н. РУСКИ БОКЛУЦИ ОТ ПРЕДИ 30 ГОДИНИ ДА СЕ ДВИЖАТ ПО РОДНИТЕ "ПЪТИщА"
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #21
              paralesa написа:
              бе то късмет,късмет ,ама и той те изоставя някога,моето мнение малко хора го споделят,но все пак - ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ НА ТИЯ ЖИГУЛИ,ЛАДИ,МОСКВИЧИ И Т.Н. РУСКИ БОКЛУЦИ ОТ ПРЕДИ 30 ГОДИНИ ДА СЕ ДВИЖАТ ПО РОДНИТЕ "ПЪТИщА"
              не съм съгласен .има много стегнати и нагласени руски "автомобили".се едно да кажеш че трябва след 10 години да спрът всички фиати до 2000 година .неможе да слагаме всичко и всички под общ знаменател.по въпросът с "годишните технически прегледи" колеги и тва е една пародия на контрол спрямо нашите автомобили.викат ми дай си талона и утре мини си вземи стикерите ,само че трябва да сключиш застраховка при хората ,която за учудване е изгодна .плащаш същите пари за застраховка ,но вместо 10 лв. безплатен бенц получавах преглед срещу 20 лв. и спестен половин ден за чакане на ред ,а ако случайно си тъп цървул и нещо нети е изправно и искаш да си спестиш сега пари за ремонти е тва е начина.

              Коментар


                #22
                Дали колите са на колеги от форума ....
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                -------------------------------------
                1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                Коментар

                Working...
                X