Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А сега де...случаят "Стависки"!!! - ОСЪДЕН УСЛОВНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    И аз мисля, че ще го отърват, ще дадат една голяма сума пари на циганите и туйто...а на него за това си му трябва панделата, задника му да цъфне кат мида, какъвто е русокоско и дългокоско, те там ще го научат кое как става!
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #47
      sachma написа:
      И аз мисля, че ще го отърват, ще дадат една голяма сума пари на циганите и туйто...а на него за това си му трябва панделата, задника му да цъфне кат мида, какъвто е русокоско и дългокоско, те там ще го научат кое как става!
      Ама как го оцветявате все едно сте били в панделата.То това да не е Prison Break.Те да му дадат което си заслужава според закона а пък вътре не се знае кой кого ще изненада.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #48
        Tornado написа:
        sachma написа:
        И аз мисля, че ще го отърват, ще дадат една голяма сума пари на циганите и туйто...а на него за това си му трябва панделата, задника му да цъфне кат мида, какъвто е русокоско и дългокоско, те там ще го научат кое как става!
        Ама как го оцветявате все едно сте били в панделата.То това да не е Prison Break.Те да му дадат което си заслужава според закона а пък вътре не се знае кой кого ще изненада.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #49
          Отърва кожата следите ли случая нещо условно спрягат май.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #50
            Ми не е блъснал човека цял автобус деца в Ропотамо я
            no pain no pain

            Коментар


              #51
              Има двойно гражданство и ще отърве кожата....Като всички останали в Булгария/с рушветите/Жалко за спортната им кариета,жалко за предстоящите им състезания.............Бяха най-добрите...имашеи още хляб в тях..........Помислете....преди .първата...напитка...........!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Коментар


                #52
                AlBundy написа:
                Ми не е блъснал човека цял автобус деца в Ропотамо я
                Това ли е критерия за наказание в България.Събаряш цял автобус с пътници през някой мост и не ти мърда панделата.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #53
                  Желателно е и жертвите да са повечко. Кво е то това само някакво си момче и момиче в кома???Нали знаете - за кокошка - няма прошка, а за милиони - няма закони...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #54
                    Албена Денкова с нов партньор на ледаПет, 2007-09-14 10:05Двукратната световна шампионка по фигурно пързаляне Албена Денкова се появи в Русия с нов партньор на леда, съобщи Гонг.Българската фигуристка участва в новия сезон на телевизионното шоу ,,Ледников период
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #55
                      На фона на това което продължава да се случва по родните пътища случаят Стависки ще бъде дълбоко забравен и потулен.Баси държавата сме направо се отвращавам вече.В Ирак и Афганистан се водят бойни действия и няма толкова загинали военнослужещи на ден колкото в България от катастрофи.Пожелавам на всички участници колеги в задгранични мисии успешно завръщане в България и умната след поредната закупена кола или мотоциклет.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #56
                        Е вече има яснота - Ставийски няма да го вкарат в затвора. Нов закон, който ще гласуват утре нашите мили депутати ще промени нивото на алкохол при съдебното дирене. С две думи, вече можем да караме още по-пияни. досега задължително съдеха хората, карали пили,с алкохол в кръвта от 1,2 промила. Предложението, което със сигурност ще приемат е 1,5 промила. Така Ставийски излиза от наказуемата ситуация и догодина отново ще "върже кънките".

                        Коментар


                          #57
                          и каква стана тя... 1.29 промилаааааааааа....http://sportni.bg/?tid=40&oid=1107168
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #58
                            Максим Стависки е поискал извънсъдебно споразумение с Бургаската окръжна прокуратура по делото за катастрофата край р. Ропотамо.Той и близките му помолили миналата седмица магистратите да няма открит процес, съобщиха запознати с разследването, пише в. "Стандарт". Искането обаче било отхвърлено.Стависки изтъкнал, че ще му бъде тежко да застане очи в очи с родителите на загиналия младеж Петър Петров и не може да понесе мъката им. Въпреки това прокурорите били категорични, че по това дело задължително ще има открит съдебен процес заради големия обществен интерес.Максим Стависки бе разпитан за пореден път преди седмица в Бургаската прокуратура. Тогава му бе официално предявен и окончателният вариант на обвинителния акт. С последните корекции по него стана ясно, че световният шампион е шофирал с 1,29 промила алкохол в кръвта, а не с 1,1, както показа първата експертиза. Срокът за разследване по случая и приключване на досъдебното производство бе удължен с 20 дни.Междувременно стана ясно, че официална информация по делото за катастрофата вече ще бъде давана единствено от Върховната касационна прокуратура, добавя вестникът.

                            Коментар


                              #59
                              Е, не изгледах пресконференцията, гледах монтажа по БТВ, но какво да кажа - сбъдват се доста прогнози. Горкия, прокуратурата го нападала, хората му викали че е престъпник. Гургулик батьов. Ползвали го за политически цели. Да сме се поставели на негово място. Не си спомнял какво станало преди удара, ама не било вярно че бил неадекватен и пиян (?!). Туй всичкото са цитати. Мога да добавя още ама ме е гнус.

                              Коментар


                                #60
                                Според мен трябва да има справедлив процес независимо,че обвиняемият е известна личност !!!Трябва да понесе последствията си Максим !!!
                                Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                                Fiat Punto 1.2 16v LPG

                                Коментар

                                Working...
                                X