Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна на Bravo GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Бонбонка е колата . Мен лично ми харесва, ама аз не съм важен, важно е на теб да ти харесва, и да те радва.И друго нещо, задължително трябва да присъстваш на следващият Италфест! :D .
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #47
      Както каза колегата по-горе,не се влияй от другите мнения карай си я така както на теб ти харесва,а ако искаш моето мнение така си е добре,недей разваля хубавия вид на колата
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #48
        Бре карай си колата с кеф и да не ти пука!!!Не слушай никой...Тунингът си е твое виждане на нещата...Аз ако слушах хората досега да съм си запалил колата!
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #49
          Аз рядко харесвам толкова натруфени с оптичен тунинг коли, но тази определено ми харесва. Може би има някои неща, които може да станат и по-добре, но като се има предвид, че не е правено от професионалисти - супер е!Забележка към колегата - не се дразни от отрицателните мнения - щом си я сложил тук, един вид за оценка на труда си, бъди готов на всякакви мнения. Хората имат различен вкус, не може да очакваш на всички да им харесва това. И не може да очакваш в темата ти да пишат само такива, на които им харесва.И нашето Браво иска малко да се пипне тук и там, но засега ще си седи така, изчистено от всякакви емблеми, с решетки отзад и толкоз... Някой ден трябва да кача малко снимки и аз

          Коментар


            #50
            мерси колега отностно критиките не ги примемам лично, даже напротив стига да е градивна и да получиш полезни съвети , както направиха повечето колеги като казаха кое им харесва и кое не .. колкото до колите по тях винаги има какво да се прави :D :D

            Коментар


              #51
              Fiat_Bravo_GT написа:
              мерси колега отностно критиките не ги примемам лично, даже напротив стига да е градивна и да получиш полезни съвети , както направиха повечето колеги като казаха кое им харесва и кое не .. колкото до колите по тях винаги има какво да се прави :D :D
              Колега колата е станала перфектна,почти всеки ден минавам покрай колата и на живо изглежда невероятно добре,поздравления за положените усилия и нерви но си е заслужавало.......
              За да караш италиянски коли,трябва да си много кораво копеле.

              Коментар


                #52
                И по-хубава ще става!!!!Замислили сме едни неща...
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #53
                  Racer GT написа:
                  И по-хубава ще става!!!!Замислили сме едни неща...
                  къде отиде задната броня.....
                  За да караш италиянски коли,трябва да си много кораво копеле.

                  Коментар


                    #54
                    замина, замина задната броня :D
                    Тря'а напиша нещо тука, нали

                    Коментар


                      #55
                      Малко up на темата с новия преден капак благодаря на колегите, които изразиха мнението си относно него и смятам, че се оказаха прави
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #56
                        красота е браво!


                        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                        Коментар

                        Working...
                        X