Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна на Bravo GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Възможное да нямам усет за някои красиви неща,но без да си кривя душата бих казал, че тунинга на колата не се е получил добре- меко казано.
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #32
      VooDoo написа:
      Възможное да нямам усет за някои красиви неща,но без да си кривя душата бих казал, че тунинга на колата не се е получил добре- меко казано.
      По принцип всеки с вкуса си. Но би ли ми казал какво не ти харесва и кое за теб е хубав тунинг.
      Fiat Bravo hGt 20V VIS !!!
      EIBACH SPORT SPRINGS!

      Коментар


        #33
        и на мен не ми се нрави отпред можеби заради капака незнам.отзад е кукличка.Добре се е получило и аплодисменти за положените усилия .продължаваите да ТУНИНГОВАТЕ
        Целта е една,скороста е различна - HGT !

        Коментар


          #34
          От зад е перфектна но от пред,бронята е някакси крещяща и не се връзва с линията на колата .
          Brava td100 1999г.
          CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
          http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
          Форд Фокус 1.8 Тдди
          http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

          Коментар


            #35
            Момчета,колата не е правена за изложения или от професионалисти,когато всеки от вас пробва да направи нещо сам тогава ще разбере колко е лесно...Ясно ми е че както похвали,ще има и критики но с подобни коментари може да откажете човек от желанието му да се занимава с подобни неща,вместо да го поощрите.Можехме да направим колата да изглежда по друг начин,но тогава пак нямаше да се хареса на всички...за мен беше важно колата да изглежда така както Жоро поиска,той да си я харесва.Всичко е въпрос на вкус,това което харесва на вас няма да хареса на мен и обратно но какво да се прави...всеки с вкуса си.
            Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
            KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
            Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

            Коментар


              #36
              Напълно е възможно заради предния капак.. и агресивното му намръщване .. ами ако го изчистя и затворя като този по добре ли ще стане, така или иначе бях решил да го сменям на пролет :D
              Прикачени файлове

              Коментар


                #37
                Отвратителен е този "затворения" капак
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #38
                  както казах в предишния си пост не мен точно това агресивно намръщване МИ ХАРЕСВА по-различно е просто,но все пак най-важното е на теб да ти харесва....п.п. онази снимка когато е още бяло с 17-ките също е много добра
                  FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                  Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                  Коментар


                    #39
                    Racer GT написа:
                    Момчета,колата не е правена за изложения или от професионалисти,когато всеки от вас пробва да направи нещо сам тогава ще разбере колко е лесно...Ясно ми е че както похвали,ще има и критики но с подобни коментари може да откажете човек от желанието му да се занимава с подобни неща,вместо да го поощрите.Можехме да направим колата да изглежда по друг начин,но тогава пак нямаше да се хареса на всички...за мен беше важно колата да изглежда така както Жоро поиска,той да си я харесва.Всичко е въпрос на вкус,това което харесва на вас няма да хареса на мен и обратно но какво да се прави...всеки с вкуса си.
                    ти кажи цена за задната броня...
                    FIAT Bravo Club Plovdiv
                    Con Asistencia di Veloce

                    Коментар


                      #40
                      Fiat_Bravo_GT написа:
                      Напълно е възможно заради предния капак.. и агресивното му намръщване .. ами ако го изчистя и затворя като този по добре ли ще стане, така или иначе бях решил да го сменям на пролет :D
                      Колега, не се влияй от мнението на другите. Направи го както ти харесва на теб. В крайна сметка ти си я караш колата и доста усилия и труд си вложил в нея, а и резултатът е такъв, за какъвто някой многознайци тук могат само да си мечтаят !

                      Коментар


                        #41
                        Fiat_Bravo_GT написа:
                        Напълно е възможно заради предния капак.. и агресивното му намръщване .. ами ако го изчистя и затворя като този по добре ли ще стане, така или иначе бях решил да го сменям на пролет :D
                        +1 от мен за изчистения преден капак.. и по-агресивното му намръщване


                        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                        Коментар


                          #42
                          Fiat_Bravo_GT написа:
                          Напълно е възможно заради предния капак.. и агресивното му намръщване .. ами ако го изчистя и затворя като този по добре ли ще стане, така или иначе бях решил да го сменям на пролет :D
                          определено е по добре
                          Целта е една,скороста е различна - HGT !

                          Коментар


                            #43
                            :P :P :P Е много добре колега !!! Поздравления за бравото уникално е !

                            Коментар


                              #44
                              Браво за положените усилия Има ефект!Тази кола караш ли я през зимата? :D
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #45
                                Мерси колеги ами преди си я карах, но тази зима повечето време беше при бояджията :D и след това снега се разтопи и пак я карам :Д

                                Коментар

                                Working...
                                X