Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пълна промяна на Bravo GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пълна промяна на Bravo GT

    Здравейте колеги ! Преди 3 години си закупих Фиат Браво 1.8 пълен сток. След извесно време реших да направя някой подобрения по визията на колата. Първото нещо, което направих беше намръщването на предния капак и добавка към него След това реших да да променя малко звука на колата и се сдобих с това!
    Прикачени файлове

    #2
    Първоначанлно бях със заводските джанти, след което ги замених за ето тези 15ки
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      След известно време реших от 15ки да премина на 17ки, защото възнамерявах да сложа окачване.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        ЧАКАМ ПРОДЪЛЖЕНИЕ, а бравото

        Коментар


          #5
          Обаче имаше проблем Винаги съм искал оранжево-черна кола и 3 години по-късно се реших напълно.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Както всеки себеуважаващ се Браво маниак реших, 4е поставянето на фарове с лупи ще допълни напмръщването на капака
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              В крайна сметка, така боядисана колата не ми изглеждаше в завършен вид, затова помолих колегата Racer GT за помощ Аз имах вече идеи и се надявах да можем да ги изпълним. Показах му броните и праговете , които съм си харесал и след дълъг размисъл решихме да се захванем
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Улииии от няколко минути седя и гледам снимките и вия като кучка в дръвник,много добре е станало.Евала колега.Пусни още снимки
                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                Коментар


                  #9
                  Станала е мн. добре колата, колега !!! Бях гледал снимки в темата за най-добрите фиати в Бг. Сложи снимки и от салона, ако си правил нещо Аз в момента съм тръгнал г/д по твоя път. Но ще е по-различна визията

                  Коментар


                    #10
                    Както всички, така и мен ме удари кризата :D Броните бяха готови за боя, но поради липса на средства самото боядисване трябваше да се отложи за известно време :S Когато дойде времето за боя изникна друг проблем ( добър бояджия ) . След доста разпити на хората около мен, най - накрая го намерих и резултата беше уникален... :P
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      Бяха дълги 3 години... но в крайна сметка колата е УНИКАЛНА !!!!
                      Fiat Bravo hGt 20V VIS !!!
                      EIBACH SPORT SPRINGS!

                      Коментар


                        #12
                        ПРОЕКТЪТ НЯМАШЕ ДА БЪДЕ РЕАЛИЗИРАН БЕЗ ОГРОМНАТА ПОДКРЕПА НА КОЛЕГИТЕ Racer GT И Stanio_hGt

                        Коментар


                          #13
                          Уникална е колега Особено задната броня, мн ме радва. И аз мисля за нещо такова с дифузьор. Вътре по интериора и по музиката правил ли си нещо ?

                          Коментар


                            #14
                            Колега,задължително да дойдеш на фиат срещата,че искам снимка с тая кола уникална е.
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря колеги ами вътре скромно :D музиката е 2 елипси отзад, стъпало и 8ца каса Pioneer , но върши работа

                              Коментар

                              Working...
                              X