Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тонирани стопове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    msotiroff написа:
    Моля, ако някой знае как може да се премахне този затъмняващ ефект от спрей да сподели, защото не си понасям автомобила с тези цигански стопове.Ето как изглеждат, затъмнявани са със някакъв спрей, но не знам точно какъв:
    Зимаш малко корсеалин или бензин и си готов !!!

    Коментар


      #32
      BeAsT BRAVO HGT написа:
      msotiroff написа:
      Моля, ако някой знае как може да се премахне този затъмняващ ефект от спрей да сподели, защото не си понасям автомобила с тези цигански стопове.Ето как изглеждат, затъмнявани са със някакъв спрей, но не знам точно какъв:
      Зимаш малко корсеалин или бензин и си готов !!!
      Готов до някъде.... след кореселина.............старите ще приличат на омазани с г*Вна с малката разлика че няма да може да ги измие

      Коментар


        #33
        Selqatin написа:
        :D колега ето ти идея за яки стопове :D
        M да яки са но бих дал и друго предложение всички знаете стоповете на BMW 7 как изглеждат като светят ... идеята ми е да се премахнат крушките и да се вземат диодни летни и да се залепят сас силикон или друго безцветно лепило върху стъклото на стопа
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #34
          lithrone написа:
          BeAsT BRAVO HGT написа:
          msotiroff написа:
          Моля, ако някой знае как може да се премахне този затъмняващ ефект от спрей да сподели, защото не си понасям автомобила с тези цигански стопове.Ето как изглеждат, затъмнявани са със някакъв спрей, но не знам точно какъв:
          Зимаш малко корсеалин или бензин и си готов !!!
          Готов до някъде.... след кореселина .............. старите ще приличат на омазани с г*Вна с малката разлика че няма да може да ги измие
          много си сигурен,опитвал ли си да ги триеш,аз лично съм го правил и е имало ефект стават като нови,..............

          Коментар


            #35
            ................

            Коментар


              #36
              ......

              Коментар


                #37
                Следващата глупост която изтърсите ще означава предупреждение и за двама ви! За някои - окончателно.Не е лошо да прочетете внимателно Правилата на Форума, и на който не му харесват да си пусне молба за напускане! Никой не иска да ви чете глупостите и заяжданията! Имаше много по-интелигентен начин да кажете същите неща, без да се обиждате като 13-годишни. Надявам се че не сте на толкова. Дано това да е последният безсмислен пост в тази тема. Модераторски екип на fiat-bg.org

                Коментар

                Working...
                X