Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тонирани стопове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    valataat написа:
    Mescalin къде в Пловдив се продава такъв лак?
    батка аз сам от пловдив по принцип , но живея в софия и всичко си търся оттам. Лака който ми предложиха е 7 кинта в магазин Вили Дизайн. В плд може да има в тунинг центъра или при герджика. Иначе като затъмня с въпросния лак ще си изкажа впечатленията.
    Fiat Stilo JTD ....sold
    Volvo C 70 ....

    Коментар


      #17
      Замислих се за ефекта на стоповете на типо. Виждал съм затъмнени и добре седят. Обаче те са си тъмни по принцип...някой пробвал ли е с лак какво се получава?
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #18
        Спрея се нарича Транспарантен спрей.Това е цветен лак.Има го в различни цветове.Виждал съм как става с черен спрей и после с лак.Доста се затъмнява и наистина пречи на видиомостта.Зависи колко черен спрей е се пръсне.Ако е много черно става по красиво,но принципно стоповете губят способноста си да светят когато отразяват светлината от други фарове и трудно се вижда колата в тъмното.При каране пък не се различава много габарит и стоп,което си е предпоставка за ПТП.Другата опция която съм виждал е да се затъмнят само мигачите и задната на стоповете а другото си остава червено.Аз съм решил да си ги боядисам целите в червено.Мисля че няма да има толкова отрицателни ефекти.Като карате вечер погледнете някоя Голфара с черно стопове и ще видите че наистина не се вижда какво свети.Другата опция която са ми казвали е с чоропогащтник - увива се стопа с него и се пръска,като така се запълват с черно само дупчиците между нишките на чоропогащтника а другото остава в същия цвят,но не съм го пробвал и не мога да кажа нищо.Успех на който е решил да го прави.За колегата от Пловдив - транспарантен спрей има в Мусю Бриколаж.

        Коментар


          #19
          има специален спрей за затъмняване на стопове лично съм го ползвал но не съм го купувал а ми го дадоха затъмнява си добре и пропуска светлината добре така че да не си опасен за околните на спрея имаше нарисуван затъмнен фар - за съжеление не помня фирма или нещо подобно на продукта
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #20
            stef написа:
            има специален спрей за затъмняване на стопове лично съм го ползвал но не съм го купувал а ми го дадоха затъмнява си добре и пропуска светлината добре така че да не си опасен за околните на спрея имаше нарисуван затъмнен фар - за съжеление не помня фирма или нещо подобно на продукта
            ДА,точно за такъв говоря.ти какъв цвят пръсна твойте,питам защото гледам че си подобен цвят като моя и добре ли стана???

            Коментар


              #21
              gdd55 написа:
              stef написа:
              има специален спрей за затъмняване на стопове лично съм го ползвал но не съм го купувал а ми го дадоха затъмнява си добре и пропуска светлината добре така че да не си опасен за околните на спрея имаше нарисуван затъмнен фар - за съжеление не помня фирма или нещо подобно на продукта
              ДА,точно за такъв говоря.ти какъв цвят пръсна твойте,питам защото гледам че си подобен цвят като моя и добре ли стана???
              аз пръснах на уното ми черно е със черен цвят
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #22
                stef написа:
                аз пръснах на уното ми черно е със черен цвят
                Извинявай ама какво пише тука, че не мога да разбера

                Коментар


                  #23
                  gdd55 написа:
                  stef написа:
                  аз пръснах на уното ми черно е със черен цвят
                  Извинявай ама какво пише тука, че не мога да разбера
                  аз до колкото разбрах уното е черно и пръснал стопове с черно ( за да стане яко )
                  Fiat Stilo JTD ....sold
                  Volvo C 70 ....

                  Коментар


                    #24
                    ,

                    1.2.3.специална акрилна боя с добра пропускливост на светлинатадано сте чували за OMP
                    Прикачени файлове
                    селото се оказа точно в града

                    Коментар


                      #25
                      $ abarth $ дай малко повече подробности - колко пари струва , къде може да се намери , защо е толкова добър?
                      Fiat Stilo JTD ....sold
                      Volvo C 70 ....

                      Коментар


                        #26
                        Mescalin написа:
                        gdd55 написа:
                        stef написа:
                        аз пръснах на уното ми черно е със черен цвят
                        Извинявай ама какво пише тука, че не мога да разбера
                        аз до колкото разбрах уното е черно и пръснал стопове с черно ( за да стане яко )
                        ахам това съм искал да напиша, ама като съм бързал и нищо не се е разбрало, благодаря колега за превода
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #27
                          колега ако караш PUNTO на най задната колона (от външната страна е стопа) има две капачки (кръгли с по тъмен цвят) махаш ги и вьтре има голям болт отвиваш ги с лула 24 или 22 и стопа изпада

                          Коментар


                            #28
                            а

                            Василе,карай си с тия стопове с това потъмняване можеш да ги ’усереш’ и сега си стоят мн добре! Помисли си за хубави ляти джанти-колегите тука могат да ти намерят!

                            Коментар


                              #29
                              Моля, ако някой знае как може да се премахне този затъмняващ ефект от спрей да сподели, защото не си понасям автомобила с тези цигански стопове.Ето как изглеждат, затъмнявани са със някакъв спрей, но не знам точно какъв:
                              Прикачени файлове
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар


                                #30
                                Не ви разбирам искате за не повече от 10 лв да си направите като в списанията...е няма да стане лично мое мнение.......Аз моите ги праснах с шпреи матов,но разликата беше че ги прасках от голямо разтояние като гледах да не е оставям черти цв смисал като дам ON на стоповете или мигацо да не се виждат черти от шпрея,ного хора са ме питали къде в кое студио съм ги правил.но то си е MADE IN пред блока.на мен лично ми харесват матовите казваха ми да им ударя и една ръка лак но не мерси.....въпрос на разбиране

                                Коментар

                                Working...
                                X