Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проектът BRAVA!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Нека колегата си избере кво иска точно и ще мислим тогава,ако има желание разбира се.За бравата имам две добавки за предната броня,абартовата броня и тази от линка които е копирал колегата kostadinov.n,но има и доста неща които можем да направиме да паснат и на друга кола.
    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

    Коментар


      #62
      s

      мерси много за указана информация и помощ... а сега към колегата от пловдив .. е ли е възможно да направим задната броня така както я показах чрез онази снимка и предна както още в първите ми постове... :D бравите на снимките са хубави но лично на мен не ми харесват...

      Коментар


        #63
        Ти добре си ги харесваш, ама мислил ли си как ще стои педната от червената Брава с задната от небесносинята. Щото двете са доста различни и в комбинация може би няма да стоят добре....пък и праг трябва да ги свързва,който да им "ходи" Небесносинята нямаш ли и снимка отпред...може да е добра?
        Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
        Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
        Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

        Коментар


          #64
          в голям филм зехте да се вкарвате и в крайна сметка аз не разбрах има ли брава пича или няма ...

          Коментар


            #65
            d

            нямам снимка отпред.. и да имам брава скоро ще кача снимки

            Коментар


              #66
              PaUnOff написа:
              Ти добре си ги харесваш, ама мислил ли си как ще стои педната от червената Брава с задната от небесносинята. Щото двете са доста различни и в комбинация може би няма да стоят добре....пък и праг трябва да ги свързва,който да им "ходи" Небесносинята нямаш ли и снимка отпред...може да е добра?
              Не е важно дали ти се вързват нещата на теб или на мен...колата си е негова,като му харесва така така да си я направи.Това че гледаш снимки на тунинг коли и ти харесват неозначава че съшите ще ми харесат и на мен.Всеки си има собствен вкус.Относно питането към мен-избери си точно какво искаш и качи снимки на нещата,тогава ще ти кажа дали ще ги направиме...относно предната и задната може да се направят но трябва си сериозен.Не става само с желание трят и парички...ФАКТ много хора искаха да правят нещо по колите има но си останаха с искането.ако имаш някви други въпроси може и на лично да не пълниме темата с коментари.
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #67
                кво стана с тази тема колеги следях я с интерес нещо маи зацикли дееба
                FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

                Коментар


                  #68
                  ninoneno написа:
                  кво стана с тази тема колеги следях я с интерес нещо маи зацикли дееба
                  изненадан ли си ?

                  Коментар


                    #69
                    Tъкмо колегата щеше да качва снимки ........

                    Коментар


                      #70
                      може да си тунингова апарата ВИЛИЯ със широк обектив от времето на чичо ви Сталинкакто се опитва да направи с ФИАТ БРАВА примерно (тва ми е най-омразната кола)
                      leave something of the happiness you bring

                      Коментар


                        #71
                        Айде без обиди де И аз следя темата ама на...
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #72
                          casper, дете мое, май не знаеш с какво се захващаш . Силов тунинг се прави с много пари - както казват в една реклама - не става само с ядене . Ако искаш да се повозиш на бърза кола ела да те повозя на една много лоша Импреза СТИ та да мирнеш малко .

                          Коментар


                            #73
                            Casper айде появи се да качиш някоя снимка де.... тъкмо си помислих, че наистина не си мечтател ТЦТЦ Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_42
                            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                            Коментар


                              #74
                              такива оптимисти са минали доста в тоя форум и в тоя раздел специално....
                              FIAT Bravo Club Plovdiv
                              Con Asistencia di Veloce

                              Коментар


                                #75
                                колеги небъдете писимисти :D:D колегата го няма от Нед Мар 28, 2010 5:27 pm сигорно работи усилено по колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                                Коментар

                                Working...
                                X