Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проектът BRAVA!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Тука става дума за разни проекти с идея за мауди с2 матори и хиляди коне джантите са консуматив
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #32
      чакам да видя първата снимка на раглобената фиатка за да повярвам на думите на собсвеника щот мераклии бол ама шубето е голям страх
      Power Under Pressure

      Коментар


        #33
        WhitePower написа:
        чакам да видя първата снимка на раглобената фиатка за да повярвам на думите на собсвеника щот мераклии бол ама шубето е голям страх
        и аз на 16 се гласях за ферари после се галсях за 26286267211 киловата музика ела ме виж сега

        Коментар


          #34
          Като гледам хал-хабер си няма момчето. тея коне ги носи с кофата :D. и немога да разбера защо обеснявате като не вярвам да има полза. това според мен е поредната тема която някои си ще си прави колата 500 коня със специални бои, ... 3 страници вече се изписаха а даже и колата не сме видяли. Съжалявам ако съм те засегнал, но това си е моето мнение.
          Fiat Punto MK2 Broom Yellow 200++

          Коментар


            #35
            riot написа:
            Като гледам хал-хабер си няма момчето. тея коне ги носи с кофата :D. и немога да разбера защо обеснявате като не вярвам да има полза. това според мен е поредната тема която някои си ще си прави колата 500 коня със специални бои, ... 3 страници вече се изписаха а даже и колата не сме видяли. Съжалявам ако съм те засегнал, но това си е моето мнение.
            Ахааамм.И аз това стоя и се чуда..
            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

            Коментар


              #36
              Колега пусни поне една снимка да видим колата сток.Боди кита и боята ще я докараш с 2 хилки примерно,пари като имаш има кой да я направи по снимка.Мен ми е интересен силовия тунинг.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #37
                :D май всички това чакаме да видим
                Fiat Tipo 1.6

                Коментар


                  #38
                  И ще си останем само с чакането май .
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #39
                    batproho написа:
                    И ще си останем само с чакането май .
                    Ем доста намирисват нещата,така че нищо чудно..
                    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                    Коментар


                      #40
                      Големи неверници сте :D

                      Коментар


                        #41
                        kaci написа:
                        Големи неверници сте :D
                        Ем и ти да се нагледаш на купища теми с подобни заглавия и намерения и в последствие да се окаже всичко измислица..В повечено случаи,се някои 15-16 годишен му попада в ръцете някаква стара кола и се започва с мечтите как тя ще лети и ще бучи яко..Дано да греша и този случай да не е такъв
                        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                        Коментар


                          #42
                          liverpool235 написа:
                          kaci написа:
                          Големи неверници сте :D
                          Ем и ти да се нагледаш на купища теми с подобни заглавия и намерения и в последствие да се окаже всичко измислица..В повечено случаи,се някои 15-16 годишен му попада в ръцете някаква стара кола и се започва с мечтите как тя ще лети и ще бучи яко..Дано да греша и този случай да не е такъв
                          Абе то несе знае,надявам се наистина проекта да се осъществи.Намеренията на колегата не са невъзможни,просто му трябват грубо 10 000 бона.Ако има парите и ги е нарочил затова му пожелавам успех.п.п.Аз ако инвестирам в моя 1.4 моно 5 бона със сигурност ще го направя бегачка среден клас,но не е рентабилно.А ако имах тези 5 бона щях да си купя просто друга кола която да си е вървежна стоково.
                          Fiat Tipo
                          Corsa b комби !

                          Коментар


                            #43
                            leave something of the happiness you bring

                            Коментар


                              #44
                              d

                              Здравейте на всички , нямах време тези дни да видя еродираните ви муцунки. Песимистичните ви коментари не ме засегнаха а събудиха лек присмех в мен. Някой от вас , сеирджий , обичате на пускате хапливи слова с които нито давате информацията която ми е нужна нито усмивате темата ! Не не съм 15-16 годишен който си мечтае за лепенки абарт , спарко , рекаро и т.н и не нямам намерение със спортния филтър и бурията от печката на село да вадя 300 коня и също така нямам и желание за багажник пълен с дървесина и два 8" ( тъндър ) ! Може да нямам представа от силов тунинг , но намеренията ми са сериозни. И ми е пределно ясно че освен да "нося конете с кофите" трябва да се смени окачването! Знаете ли това че има много хора които плашат на снимки и думи и остават с пръст в устата слабо ме интересува ! Няма гаранция нито за мен нито за който и да е от вас че би завършил подобен проект, хора сме , всичко се случва!Нямам намерение да се доказвам пред когото и да било от форума ! Очаквах съвети които да ми помогнат а не да ме откажат Отплеснах се но нямаше как да не отразя предишните коментари.

                              Коментар


                                #45
                                Re: d

                                casper написа:
                                Здравейте на всички , нямах време тези дни да видя еродираните ви муцунки. Песимистичните ви коментари не ме засегнаха а събудиха лек присмех в мен. Някой от вас , сеирджий , обичате на пускате хапливи слова с които нито давате информацията която ми е нужна нито усмивате темата ! Не не съм 15-16 годишен който си мечтае за лепенки абарт , спарко , рекаро и т.н и не нямам намерение със спортния филтър и бурията от печката на село да вадя 300 коня и също така нямам и желание за багажник пълен с дървесина и два 8" ( тъндър ) ! Може да нямам представа от силов тунинг , но намеренията ми са сериозни. И ми е пределно ясно че освен да "нося конете с кофите" трябва да се смени окачването! Знаете ли това че има много хора които плашат на снимки и думи и остават с пръст в устата слабо ме интересува ! Няма гаранция нито за мен нито за който и да е от вас че би завършил подобен проект, хора сме , всичко се случва!Нямам намерение да се доказвам пред когото и да било от форума ! Очаквах съвети които да ми помогнат а не да ме откажат Отплеснах се но нямаше как да не отразя предишните коментари.
                                Що просто не си купиш Сток кола която да върви както ти искаш за тия пари дето ще вложиш в един голям кенеф наречен - Брава
                                leave something of the happiness you bring

                                Коментар

                                Working...
                                X