Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

относно за едни джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нихт...за бройка е цената приятелю !
    Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
    Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
    http://www.keepfighting.ms

    Коментар


      #17
      xarixito написа:
      Колега къде ти ги направиха за 90лв. Мен ме одраха 120лв. Дай адрес, че имам още едни за правене.
      110 беше за 14ки перла т.е. всякакви нюанси на сивото!90 е за бял цвят пак 14ки .. разликата в цената при другите цолажи е + 3-4 лв на цолаж отгоре!А мястото е София, ул Банско шосе 3; ИММСлед като се мине околовръстното и се завие към Банкя веднага в ляво има една бариера която обикновенно е вдигната! Tам питате портиера за пясъкостуй и той ще ви каже "навътре и после в дясно.. няма как да не го видиш" :D
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #18
        Executer написа:
        xarixito написа:
        Колега къде ти ги направиха за 90лв. Мен ме одраха 120лв. Дай адрес, че имам още едни за правене.
        110 беше за 14ки перла т.е. всякакви нюанси на сивото!90 е за бял цвят пак 14ки .. разликата в цената при другите цолажи е + 3-4 лв на цолаж отгоре!А мястото е София, ул Банско шосе 3; ИММСлед като се мине околовръстното и се завие към Банкя веднага в ляво има една бариера която обикновенно е вдигната! Tам питате портиера за пясъкостуй и той ще ви каже "навътре и после в дясно.. няма как да не го видиш" :D
        Благодаря колега мойте ги прових точно перла разликата в цената не е голяма.
        FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

        Коментар

        Working...
        X