Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

относно за едни джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    относно за едни джанти

    колеги може ли да ми дадете съвет за една джанта,желая да я поръчам 15 ка 4*98 и на колко ет трябва да бъде дали си заслужава?цената е около 225 лева бр.очаквам коментари мерси предварително.
    Прикачени файлове

    #2
    готино изглеждат ! а на каква кола ще ги слагаш... а за ЕТ не знам , не съм по тая част , но ще има кой да ти каже предполагам :D успех
    Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

    ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

    Коментар


      #3
      Не знам 15-ките на "ФИАТ" с какво ЕТ са, но 14-ките са май с ЕТ 37. Според мен най добре ще стоят на колата джанти с ЕТ 25-30. Гледай да не е нещо по-голямо от 30. По-малкото ЕТ означава, че джантата стои по-навън, а по-голямото обратното. Макар,че със дистанционни фланци винаги може да изнесеш джантата на вън. Иначе джантите, които си избрал са много хубави.
      SEAT Leon Cupra 300
      Triumph Street Triple 765 R

      Коментар


        #4
        ако има вземи ет25 да излизат по-навън, по-красиво и по-стабилно пп има много красиви модели, бяла Туура, подобен модел, мисля че е 198лв блойката за 16 в Маргел, много ми харесва, но гуметата ще са ти малко по-скъпи, но пък, ако имаш възможност, мисля че си заслужявя всяка стотинка, много по-красиво ще да е Поздрави, Владо
        Прикачени файлове
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          BEX---GT написа:
          ако има вземи ет25 да излизат по-навън, по-красиво и по-стабилно пп има много красиви модели, бяла Туура, подобен модел, мисля че е 198лв блойката за 16 в Маргел, много ми харесва, но гуметата ще са ти малко по-скъпи, но пък, ако имаш възможност, мисля че си заслужявя всяка стотинка, много по-красиво ще да е Поздрави, Владо
          Няма бяла "TOORA" в наличност в "Маргел". Има TOORA R780 gold 16 цола 4х98 ЕТ30 208 лв.
          SEAT Leon Cupra 300
          Triumph Street Triple 765 R

          Коментар


            #6
            мерси колеги като ги сложа ще черпя!безаварийно от мен лека вижте и това.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              колеги вече направих подаръче на бравока джантата е dotz shuringen white,моля за коментар поздрави
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                С Ет25 и спортно окачване щи изядат калниците !!!! НЕ е препоръчително да са повече от Ет35

                Коментар


                  #9
                  Кви парички ги взе?

                  Got nos?

                  Коментар


                    #10
                    И аз да се похваля, днес си взех джантите от пясъкоструй и боя! Оригинални от алфа 33 са. За четири платих 90 лв.
                    Прикачени файлове
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Направо като нови са станали :D
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Executer написа:
                        И аз да се похваля, днес си взех джантите от пясъкоструй и боя! Оригинални от алфа 33 са. За четири платих 90 лв.
                        Почти заводско изпълнение.Честито .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Колега къде ти ги направиха за 90лв. Мен ме одраха 120лв. Дай адрес, че имам още едни за правене.
                          FIAT BRAVA 1.2 16V 1999г. HSX

                          Коментар


                            #14
                            BEX---GT написа:
                            ... има много красиви модели, бяла Туура, подобен модел, мисля че е 198лв блойката за 16 в Маргел, много ми харесва, но гуметата ще са ти малко по-скъпи, но пък, ако имаш възможност, мисля че си заслужявя всяка стотинка, много по-красиво ще да е Поздрави, Владо
                            Тези са уникални...много ме кефят! Говоря за дизайна, а като цвят на мене повече ми харесват златистите!Иначе колега и това което си купил е много красиво, честито!
                            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                            http://www.keepfighting.ms

                            Коментар


                              #15
                              200lw za четирите нали не на бройка о.О
                              Танцувай с любов!
                              Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

                              Коментар

                              Working...
                              X