Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Fire 999 написа:
    Iv4o_M написа:
    аз ще си я оставя козерката 100% защото наистина стои добре отзад.... ама ми кажете с какво да запуша дупките на номера на дръжката ???????
    Доколкото знам се запушват с няколко вида кит, като последния слой се нанася финно
    Ей колеги стига с тоя кит........Значи зимаш телоподаващото и големите дупки ги запълваш отвънка като преди тва си изрязал точно парчето ламарина,после заглаждаш със флекса...а малките кат тея от емблеми от вътрешната страна пак с парченца ламарина и после само съвсем малко кит и си готов
    _______________________________________
    0885261834

    Коментар


      #92
      Ей колеги стига с тоя кит........
      То е ясно, че само с кит не става , просто е добре да се изпипа, за да не си личи, че имало някога дупки по капака
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #93
        колеги само че аз доуточних че капачето не е метал а някакава особена пластмаса?????? значи вместо ламарина и телоподаващо да използвам поялник и пластмаса а колкото до кита за да е финно без него неможе ама кфо да правя като капака е от пластмаса ??????
        ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

        Коментар


          #94
          Iv4o_M написа:
          колеги само че аз доуточних че капачето не е метал а някакава особена пластмаса?????? значи вместо ламарина и телоподаващо да използвам поялник и пластмаса а колкото до кита за да е финно без него неможе ама кфо да правя като капака е от пластмаса ??????
          Пласмасата има 2 начина-смола и стъклен плат....Другия е пласмаси отзаде занитени с метални планки,лепени и накрая използване на влакнест кит(ако може да е на БОДИ) и после финен кит
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар


            #95
            Selqatin написа:
            Iv4o_M написа:
            колеги само че аз доуточних че капачето не е метал а някакава особена пластмаса?????? значи вместо ламарина и телоподаващо да използвам поялник и пластмаса а колкото до кита за да е финно без него неможе ама кфо да правя като капака е от пластмаса ??????
            Пласмасата има 2 начина-смола и стъклен плат....Другия е пласмаси отзаде занитени с метални планки,лепени и накрая използване на влакнест кит(ако може да е на БОДИ) и после финен кит
            кажи ми варянта с които ще е наи добре защото неискам да има напукване после и т.н. искаам да е сичко точно ))))))
            ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

            Коментар


              #96
              решението баце, железен капак

              Коментар


                #97
                ThE_PuNiSHeR написа:
                решението баце, железен капак
                имам 2 железни капака още но колега сметни и това че този пластмасовия е оригиналния значи хората с някфа цел са го сложили следователно е по добре с него според мен тои е и по лек така че др капак ще окаже и някфо флияние........ по добре да забаркам китовете и да ги затисна )))))))
                ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                Коментар


                  #98
                  Ми зависи с какви материали разполагаш,най-лесния и евтин вариант е тънка ламарина одзаде на капака и отреде се монтира парчето пласмаса лепило+нитове/винчета+отгоре влакнес кит нема напукване,стига да не трескаш багажника аз мойта броня е бех лепил 2-3 пъти и ни веднъж не се напука освен ако не я ударех
                  _______________________________________
                  0885261834

                  Коментар


                    #99
                    да ясно то всичко при удар се пука криви и усиква така че така както каза ти 100% ще даржи мен ме притеснява момента със затварянето на вратата защото това сащо е удар въпреки и лек ....... защото при теб на бронята няма удари за отваряне и затваряне разбираш ли кое ме притеснява....
                    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                    Коментар


                      Някой сервизи за купета и боядисване имат устройство за заваряване на пластмаси. Имат си нещо като телоподаващо ,само че "телта" е от същия вид пластмаса като детайла. Става като заваръчен шев.
                      sigpic
                      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                      475HP 11,5/1,9/191
                      YouTube

                      Коментар


                        Те няма да зейнат големи дупки +това там няма ниакво напрежение. запълни ги с влакнест кит дупките, после с обикновен кит и няма да имаш никакви проблеми. Не ходи да ти пипат по пластмасата с пуиялник и всякакви други нагорещени устройства. Сега като се сетя можеш да запълниш дупките и със смола после от горе кит и ще стане перфектно...Не слагай метален капак, тоя от МК1 си е класика :D
                        Uno Turbo RulZz

                        Коментар


                          дам и мен наи много си ме кефи от 3-те вида капаци които имам и затова ще се заема с него....... МЕРСИ
                          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                          Коментар


                            ами става и с машинка за топъл въздух, нещо като сешоар само че мн по-топло духа :D и с една пръчка пластмаса като електрод и стой към всякакъв вид пластмаса

                            Коментар


                              да аз имам такав мисля че е бил за залепване на бризент или нещо такова че имахме преди скания....а да дадете съвет за твърдо окачване което да не мърда )))))
                              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                              Коментар


                                Купуваш си спортно окачване и няма да мърда :D Ако ти се дават пари за окачване, мога да ти намеря и старо и ново :D
                                Uno Turbo RulZz

                                Коментар

                                Working...
                                X