Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Turbolan можеш ли да ми кажеш някаква цена за окачването. И за старо и за ново, че ме дразни колко е висока колата а имам желание да я смъкна.

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      Turbolan написа:
      Купуваш си спортно окачване и няма да мърда :D Ако ти се дават пари за окачване, мога да ти намеря и старо и ново :D
      ами да определено ме интересуват цените я ги кажи да си правя някаква сметка...........
      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

      Коментар


        Да определено и мен ме интересува, че попаднах на едно Уно турбо в плачено състояние но за 500 кинта кой ти гледа колко са изгнили ламарините -> тва са си 115 к.с.
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          Crusader написа:
          Да определено и мен ме интересува, че попаднах на едно Уно турбо в плачено състояние но за 500 кинта кой ти гледа колко са изгнили ламарините -> тва са си 115 к.с.
          ще го стягаш ли или ???????? че ако нещо мен ме интересуват части))))
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар


            за части и аз мога да помагам :D :D

            Коментар


              )))))))) дайте 4асти че мамата си трака )))))) аз сам замразил проекта за сега ама тарся части не стоя безучастно даже cd-player и усилвател си набавих вече)))))))
              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

              Коментар


                Казвайте какви части ви трябват имам всичко !
                Uno Turbo RulZz

                Коментар


                  Turbolan написа:
                  Казвайте какви части ви трябват имам всичко !
                  дай полуоски с каретата като за начало че сега стягам ходова част че почти сам готов с купето ама само почти)))
                  ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                  Коментар


                    Аз хубаво ще ти ги дам, ама не знам колко са здрави, карето в магазина ти е около 40-50лв за Уно Турбо, за тва по-добре си ги купи тия неща нови, да не ме кълнеш после, иначе картер имам, кажи колко пари даваш .
                    Uno Turbo RulZz

                    Коментар


                      Turbolan написа:
                      Аз хубаво ще ти ги дам, ама не знам колко са здрави, карето в магазина ти е около 40-50лв за Уно Турбо, за тва по-добре си ги купи тия неща нови, да не ме кълнеш после, иначе картер имам, кажи колко пари даваш .
                      kажи ти цените на частите...
                      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                      Коментар


                        Кога имаш път към София, така как ще се разплатим, а и ако не ти харесат чарколяците, затова най-добре ела до София, отварям ти мазето и си избираш :D
                        Uno Turbo RulZz

                        Коментар


                          Turbolan написа:
                          Кога имаш път към София, така как ще се разплатим, а и ако не ти харесат чарколяците, затова най-добре ела до София, отварям ти мазето и си избираш :D
                          да аз ще се обая допълнително
                          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                          Коментар


                            Номера ми е 0887961884-Ники, като идваш към София, само ми се обади 1-2 дена преди това.
                            Uno Turbo RulZz

                            Коментар




                              ето напредака калниците с бтонята и вратата )))))) и сам го пуснал да видя до каде максимално може)
                              Прикачени файлове
                              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                              Коментар


                                Как го смъкваш, режеш пружините или спортно окачване ?
                                Uno Turbo RulZz

                                Коментар

                                Working...
                                X