Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    абе аз съм фен на тунинга но в момента нямам възможност защото уча и работя и нямам ниаккаво време а и нямам толкова пари в моменат съм се съсредоточил върху музиката за има нещо както си трябва пък по натам ще видя.А това твоето е много добро ако продължаваш в същя дух ще стане наистина нещо много добро.Много ми е интересно кво става с раздувките.Като ги завършиш веднага трябва да пуснеш снимки че много хора чакат да видят какво става с уното ти.

    Коментар


      #47
      като ги направя и изгладя ще ги снимам няма проблем просто бавно става ама нали знаета бавно славно и хубаво )))))) иначе моето табло е от дигиталните т.е. цифрово не е със стрелки ) аве мен ме кефи много
      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

      Коментар


        #48
        даи снимки на таблото А ти вътре нещо правил ли си сега или като сфършиш с от вън почваш от вътре.

        Коментар


          #49
          ето снимката ама нз дали ще стане защото е голяма иначе още не съм почнал вътре[img][/img]
          Прикачени файлове
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар


            #50
            много е хубаво ти така ли го взе или си го купи сам и ако сам си го купил колко пари си го взел.

            Коментар


              #51
              ми така сам го взел то си е фабрично цялото уно е някфо странно 4 дискови вентилирани спирачки турбини инжекции разни борд компиутри и такива работи ))
              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

              Коментар


                #52
                ебаси ти за колко го взе бре ти като чрли си взел самолет.Моето нищо няма :D

                Коментар


                  #53
                  ако ти кажа цената и ти кажа екстрита ще кажеш че се базикам или нещо такова просто добра оферта))))))) неочаквано за мен аз мислех даже да тунинговам ВАЗ а ти виш съдбата)))
                  ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                  Коментар


                    #54
                    много голям късмет .Имаш ли ICQти какви фарове ще слагаш на уното какво реши последно.Щото ми казаха че на всички варянти на фиат уно фаровете им несфетят много хубаво.Та затва съм решил да си слагам некакви допълнителни фарове.

                    Коментар


                      #55
                      228-709-848 даи направо там ) да лафим
                      ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                      Коментар


                        #56
                        Iv4o_M написа:
                        мерси колега но ако кажеш примерно от каде може да се порача и някакви цени ще е супер иначе и аз я видях тази броня и е доста добра мерси много )))))))))
                        ми отиваш в някоя фирма за тунинг аз ти препоръчвам SIGI и им показваш снимка на бронията и те ти я правят или най малкото ще ти кажат колко ще струва!!!А тва златното Уно е супер добре направено!!!

                        Коментар


                          #57
                          Iv4o_M за музика съм гледал по сайтове затварят целия багажник и става огрномна кутия и там слагат елипси и бас. На мене лично отдавна ми се върти идея да сложа 2 баса пайнер в двата ъгъла на багайника някъде до бимбетата и да са обърнати на обратно диагонално към багажника. Проблема е че ми се струва малък багажника за това нещо ама и тъй си тръгнал да експериментираш може да пробваш някакъв подобен вариант. Усилвателите могат да се сложат по средата на пода. Поне аз така си представям нещата .

                          [Skype - FIAT_FREAK

                          Коментар


                            #58
                            за музика ето кфо аз лично съм намерил в нета и има добри предложения ) а каде да видя някакви данни на СИГИ да видя за тези брони ?????????
                            Прикачени файлове
                            ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                            Коментар


                              #59
                              ето още малко снимки )
                              Прикачени файлове
                              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                              Коментар


                                #60
                                евала за етусиазма успех в на4инанието

                                Коментар

                                Working...
                                X