Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тунинг на Фиат Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    chukanqka написа:
    Iv4o_M написа:
    chukanqka написа:
    ми отгоре на вратите или са прибрани от вътре
    разбира се че са прибрани отван като гледаш никога няма да кажеш на каде се отварят вратите без разбирасе да знаеш
    още какво ти остава да направиш по фиата че искам да го вида в завършен вид че така нещо неможем да се разберем а и от тези снимки нищо не виждам
    има още бая работа така че немога да ти кажа точно а и има някой малки спънки и затова се бавим толкова ама живот и здраве пък ще го видиш
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    Коментар


      #17
      колега, а рамката на вратата, където е стъклото, подсилил ли си я.....от отваряне и затваряне да не се усуче след време ..... има ли такава вероятност
      Punto 1.2, ELX MPI

      Коментар


        #18
        Мен ми е интересно дали бравата е останала или си я сменил с друга
        Пауър из нотинг уитаут гума
        Cinq 16v , Delta 1 2.0

        Коментар


          #19
          Ще стане хубаво Уното! На моето Типо съм му взел фарове от Пунто модел 2000 година , само че се получава коренна промяна на предницата.
          sigpic
          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
          475HP 11,5/1,9/191
          YouTube

          Коментар


            #20
            за сега не е подсилена гредичката защото издаржа тежината и така са сложени пантите че да симетрично с бравичката да делят вратата както е горе долу фабрично а иначе е сащата брава само че е малко завартяна и пилнат 1 ръб ))))
            ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

            Коментар


              #21
              Жалко че неси от Варна инак можеше да си поиграем с двигателя :"))За фаровете пробваи как ще стоят фарове от Fiat Ritmo самоче тези които са 4 а не само 2 :")) и да сложиш там ангелски очи в тях ;"))и сложи малко по добри снимки за вратите кое каде си хванал успех

              Коментар


                #22
                bademino защо не си го направиш не е кой знае колко сложен

                Коментар


                  #23
                  Re: Тунинг на Фиат Уно

                  Iv4o_M написа:
                  Здравейте, това е снимка на моето уно което от няколко седмици се занимавам по него да го тунинговам и сам започнал от вратите това е готова лява врата която е пасната точно и се затваря.Замислил сам да го радувам настрани по каниците и праговете както и сам сложил по широкия заден капак от по нивия модел с малкия прозорец ще кача още снимки с напредването ми ако имате някакви идеи можете да ги кажете особено за мотора защото там сам малко салб ученик)))))))))
                  Колега, поздравявам те за смелата инициатива, голямо бачкане ще падне, но смятам, че си струва! Бих те посьветвал само да си водиш точна хронология и да филмираш всички етапи, ще бьде интересно за форума!Успех!!!

                  Коментар


                    #24
                    icecool значи 1 приятел слага такива фарове от ритмо с 4-те фара и не ми хареса как стоят отпред и аз затова се спрях на тези от голф 3 ама да стигна до там че както каза hit-ko бая работа има и за сега мисля само как да се затвори купето и да започна ватрешния дизаи а колкото до двигателя аз така и така ще правя основен ремонт може да го направиме и във Варна не е проблем да дойда .....
                    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                    Коментар


                      #25
                      Iv4o_M написа:
                      icecool значи 1 приятел слага такива фарове от ритмо с 4-те фара и не ми хареса как стоят отпред и аз затова се спрях на тези от голф 3 ама да стигна до там че както каза hit-ko бая работа има и за сега мисля само как да се затвори купето и да започна ватрешния дизаи а колкото до двигателя аз така и така ще правя основен ремонт може да го направиме и във Варна не е проблем да дойда .....
                      Евала за ентусиазма :D Лятото го гледах това твоето уно,близо до костинброд беше,моторетката незнам как беше,но външно беше много изгнило,ама страшно Изкърпи ли го?Мотора как е?
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #26
                        ами аз сам го разглобил на части и сам почнал както се казва от нулата и сеа се вижда докаде сам стигнал вече и задните раздувки на калниците са почти готови и 2-те и става супер сега мисля да слагам 16`` джанти сам си намерил да видя как ще стане номера но мисля че ще стане)) иначе двигателя не е лош ама аз така и така сам почнал и карам наред:)))))
                        ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                        Коментар


                          #27
                          Iv4o_M написа:
                          ами аз сам го разглобил на части и сам почнал както се казва от нулата и сеа се вижда докаде сам стигнал вече и задните раздувки на калниците са почти готови и 2-те и става супер сега мисля да слагам 16`` джанти сам си намерил да видя как ще стане номера но мисля че ще стане)) иначе двигателя не е лош ама аз така и така сам почнал и карам наред:)))))
                          пак съм аз и пак имам въпроси Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 от къде си намери раздувки

                          Коментар


                            #28
                            да го кажем така не сам си ги намерил а си ги направих както аз исках ))))) изхфарлих прага навън и раздъвкатата на веждата сащо с около 6-10 см немога да ти кажа точно но става готино
                            ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                            Коментар


                              #29
                              снимкии искаме :D :D

                              Коментар


                                #30
                                ще има стига да направа цялата раздувка и да я китосам че да има вид да я снимам нали така ))))) че още не сам сложил уребрението или мрежата ще видя а дайте някои и др савет за оптичен тунинг никои нищо не казва мен ме мъчи вапроса за музиката отзад кажете ми размерите на багажника че нямам нищо сложено за да си правя сметката
                                ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

                                Коментар

                                Working...
                                X